О бюджете города на 2012-2014 годы
Решение ХХXХVI сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 9 декабря 2011 года N 410. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 30 декабря 2011 года N 8-5-120. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28 июня 2013 года № 1-24/167)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28.06.2013 № 1-24/167).
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 387 609 тысяч тенге:
налоговые поступления – 565 483 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 830 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 157 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 815 139 тысяч тенге;
2) затраты – 2 408 136 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 20 527 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 527 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20 527 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 11.04.2012 N 34 (вводится в действие с 01.01.2012); от 13.06.2012 N 38 (вводится в действие с 01.01.2012); от 15.08.2012 N 57 (вводится в действие с 01.01.2012); от 07.11.2012 N 76 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.12.2012 N 81 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Учесть, что в составе поступлений бюджета города на 2012 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 4.
3. Учесть, что на 2012 год установлены нормативы распределения доходов в областной бюджет, бюджету города в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу – 50 процентов.

2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы ХХXХVI сессиясының N 410 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 желтоқсанда N 8-5-120 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 1-24/167 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 28.06.2013 № 1-24/167 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 387 609 мың теңге:
салықтық түсімдер – 565 483 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 830 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 157 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1 815 139 мың теңге;
2) шығындар - 2 408 136 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – алу 20 527 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20 527 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 20 527 мың теңге;
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2012.04.11 N 34 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.06.13 N 38 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.08.15 N 57 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.11.07 N 76 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.12.12 N 81 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2012 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2012 жылға арналған облыстық бюджетке, қала бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде ескерілсін:
1) жеке табыс салығы бойынша - 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша - 50 пайыз.

4. Учесть, что в составе расходов бюджета города на 2012 год распределение целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ согласно приложению 5.
5. Учесть, что в бюджете города на 2012 год предусмотрено объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в сумме – 686 556 тысяч тенге.
6. Утвердить расходы бюджетных программ на 2012 год, финансируемые через аппараты акимов поселков согласно приложениям 67 настоящего решения.

4. 2012 жылға арналған қала бюджетінің шығыстарының құрамында нысаналы трансферттердің бюджеттік бағдарламалар әкімшіліктеріне бөлінуі 5 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2012 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың мөлшері – 686 556 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
6. Осы шешімнің 67 қосымшаларына сәйкес, кенттер әкімдері аппараттары арқылы 2012 жылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламалардың шығындары бекітілсін.

7. Утвердить перечень бюджетных программ развития бюджета города на 2012 согласно приложению 8.
8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2012 год согласно приложению 9.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель ХXXXVI сессии                 Т. Касимов
Секретарь городского маслихата             Н. Кадирсизов
Приложение 1
к решению XXXXVI сессии
Каражалского городского маслихата
от 9 декабря 2011 года N 410
Бюджет города Каражал на 2012 год

7. 2012 жылға арналған қала бюджетінің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2012 жылға арналған қала бюджетін атқару барысында секвестерлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 9 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
ХXXXVI сессияның төрағасы                  Т. Қасимов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                Н. Кәдірсізов
Қаражал қалалық мәслихатының
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
XXXXVI сессиясының № 410 шешіміне
1 қосымша
2012 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті

23903
022
Капитальные расходы государственного органа
921
2
Финансовая деятельность
17676
452
Отдел финансов района (города областного значения)
17676
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
15305
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
449
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
150
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
1303
018
Капитальные расходы государственного органа
469
5
Планирование и статистическая деятельность
12816
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
12816
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
12229
004
Капитальные расходы государственного органа
587
02
Оборона
3298
1
Военные нужды
3098
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3098
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3098
02
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
200
122
Аппарат акима района (города областного значения)
200
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
200
04
Образование
848330
1
Дошкольное воспитание и обучение
93788
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
48931
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
27650
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
534
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
20747
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
44857
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
22354
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета

23903
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
921
2
Қаржылық қызмет
17676
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
17676
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15305
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
449
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды  реттеу
150
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
1303
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
469
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
12816
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
12816
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12229
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
587
02
Қорғаныс
3298
1
Әскери мұқтаждықтар
3098
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3098
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3098
02
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
200
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
200
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
200
04
Бiлiм беру
848330
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
93788
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
48931
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
27650
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
534
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
20747
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
44857
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
22354
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

422
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
22081
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
742613
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5067
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
5067
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
737546
004
Общеобразовательное обучение
709034
005
Дополнительное образование для детей и юношества
12481
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
379
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, осташихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
15652
9
Прочие услуги в области образования
11929
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
11929
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
4147
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
7782
05
Здравоохранение
900
2
Охрана здоровья населения
900
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
900
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
900
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
64721
2
Социальная помощь
52212
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3614
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3614
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48598
002
Программа занятости
14356
005
Государственная адресная социальная помощь
3736
006
Оказание жилищной помощи
2578
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

422
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
22081
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
742613
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5067
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
5067
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
737546
004
Жалпы білім беру
709034
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
12481
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
379
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата -анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
15652
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
11929
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
11929
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
4147
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7782
05
Денсаулық сақтау
900
2
Халықтың денсаулығын қорғау
900
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
900
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
900
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
64721
2
Әлеуметтiк көмек
52212
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3614
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
3614
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48598
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
14356
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3736
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
2578
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

379
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
900
Областное управление занятости и координации
10087
На введение стандартов специальных социальных услуг
1299
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
8788
в том числе:
Обеспечение деятельности центров занятости населения
7092
На частичное субсидирование заработной платы
976
На предоставление субсидий на переезд
720
Областное управление сельского хозяйства
4506
На проведение противоэпизоотических мероприятий
4506
Областное управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог
2629
На организацию внутрирайонных, пригородных общественных пассажирских перевозок
2629
Областное управление энергетики и коммунального хозяйства
101734
Проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
75623
Жилищно-коммунальное хозяйство
26111
Целевые трансферты на развитие
928324
в том числе:
Областное управление строительства
928324
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3607
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
8339
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
73788
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
842590
Приложение 5
к решению XXXXVI сессии
Каражалского городского маслихата
от 9 декабря 2011 года N 410
Распределение целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ на 2012 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 12.12.2012 N 81 (вводится в действие с 01.01.2012).
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
1128583
в том числе:
Целевые текущие трансферты
200259
Целевые трансферты на развитие
928324
в том числе:
Целевые текущие трансферты
200259
в том числе:
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
21281
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
20747
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
534
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
60022
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета

379
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
900
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
10087
Арнаулы әлеуметтік қызмет стандартын енгізуге
1299
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша іс-шараларды іске асыру
8788
оның ішінде:
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
7092
Еңбек ақыны жартылай субсидиялауға
976
Көшіп қонуды қамтамасыз ету субсидиясы
720
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
4506
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
4506
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2629
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
2629
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
101734
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
75623
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы
26111
Нысаналы даму трансферттері:
928324
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
928324
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
3607
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
8339
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
73788
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
842590
Қаражал қалалық мәслихатының
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
XXXXVI сессиясының № 410 шешіміне
5 қосымша
2012 жылға арналған қаланың бюджеттік бағдарламаларының әкімшіліктеріне нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2012.12.12 N 81 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
1128583
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
200259
Нысаналы даму трансферттері
928324
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
200259
оның ішінде:
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
21281
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
20747
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
534
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімі
60022
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері

001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6195
Приложение 8
к решению XXXXVI сессии
Каражалского городского маслихата
от 9 декабря 2011 года N 410
Перечень
бюджетных программ развития бюджета города на 2012 год
Сноска. Приложение 8 в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 11.04.2012 N 34 (вводится в действие с 01.01.2012).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство

001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
6195
Қаражал қалалық мәслихатының
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
XXXXVI сессиясының № 410 шешіміне
8 қосымша
2012 жылға арналған қалалық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2012.04.11 N 34 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы