О внесении изменений в решение 32 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 510 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение 37 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 28 июня 2011 года N 582. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 8 июля 2011 года N 8-7-120. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Саранского городского маслихата Карагандинской области от 19 января 2012 года N 2-29/6)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Саранского городского маслихата от 19.01.2012 № 2-29/6).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в решение 32 сессии Саранского городского маслихата "О городском бюджете на 2011-2013 годы" от 23 декабря 2010 года N 510 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8–7-115, опубликовано 31 декабря 2010 года в газете "Саран газеті" N 42), в которое внесены изменения решением 34 сессии Саранского городского маслихата "О внесении изменений в решение 32 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 510 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"" от 30 марта 2011 года N 544 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8–7-118, опубликовано 8 апреля 2011 года в газете "Саран газеті" N 14).

Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 510 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 37 сессиясының 2011 жылғы 28 маусымдағы N 582 шешімі. Қарағанды облысы Саран қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 шілдеде N 8-7-120 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Cаран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 қаңтардағы N 2-29/6 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2012.01.19 N 2-29/6 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 510 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркеу нөмірі 8–7-115, "Саран газеті" газетінде 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 42 жарияланған), оған Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы 34 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 510 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 544 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркеу нөмірі 8–7-118, "Саран газеті" газетінде 2011 жылғы 8 сәуірдегі N 14 жарияланған), өзгерістер енгізілсін.