Об утверждении категорий автостоянок (паркингов) в целях увеличения базовой ставки для исчисления налога на земли города Сарани, выделенные под автостоянки (паркинги)
Решение 41 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 10 ноября 2011 года N 646. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 13 декабря 2011 года N 8-7-127. Утратило силу решением Саранского городского маслихата Карагандинской области от 17 мая 2018 года № 279

Автотұрақтар (паркингтер) үшiн бөлiнген Саран қаласының жерлерiне салықты есептеу үшiн базалық ставканы ұлғайту мақсатында автотұрақтардың (паркингтердiң) санаттарын бекiту туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 41 сессиясының 2011 жылғы 10 қарашадағы N 646 шешімі. Қарағанды облысы Саран қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 желтоқсанда N 8-7-127 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы № 279 шешімімен

Сноска. Утратило силу решением Саранского городского маслихата Карагандинской области от 17.05.2018 года № 279 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:

Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 17.05.2018 № 279 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы (Салық кодексi)" Кодексінің 386 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Занына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТI:

1. Утвердить категории автостоянок (паркингов) и размер увеличения базовой ставки для исчисления налога на земли города Сарани, выделенные под автостоянки (паркинги) согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
В. Закамолкин
Секретарь маслихата
Р. Бекбанов
Приложение
к решению 41 сессии
Саранского городского маслихата
от 10 ноября 2011 года N 646
Категории автостоянок (паркингов) с учетом размера увеличения базовой ставки для исчисления налога на земли города Сарани, выделенные под автостоянки (паркинги)
N
Тип автостоянок (паркингов)
Категория автостоянки (паркинга)
Базовая ставка налога на земли города Сарани, за исключением земель, занятых жилищным фондом, в том числе строениями и сооружениями при нем за один квадратный метр (в тенге)
Размер увеличения базовой ставки
Базовая ставка налога на земли города Сарани, выделенные под автостоянки (паркинги), с учетом размера увеличения (в тенге)
1
Надземные автостоянки закрытого типа, открытого типа
1
8,2
10
82
2
Автостоянки пристраиваемые к зданиям другого назначения, автостоянки, встроенные в здания другого назначения
2
8,2
9
73,8
3
Автостоянки, расположенные под зданиями в подземных, подвальных, цокольных или нижних надземных этажах
3
8,2
8
65,6

1. Автотұрақтар (паркингтер) үшiн бөлiнген Саран қаласының жерлерiне салықты есептеу үшiн базалық ставканы ұлғайту мөлшерi және автотұрақтардың (паркингтердiң) санаттары қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Осы шешiм алғаш ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы
В. Закамолкин
Мәслихат хатшысы
Р. Бекбанов
Саран қалалық мәслихатының
2011 жылғы 10 қарашадағы
41 сессиясының N 646 шешiмiне қосымша
Автотұрақтар (паркингтер) үшiн бөлiнген Саран қаласының жерлерiне салықты есептеу үшiн ұлғайған базалық ставка мөлшерін ескерумен автотұрақтардың (паркингтердiң) санаттары
N
Автотұрақтардың (паркингтiң) типтерi
Автотұрақтардың (паркингтiң) санаты
Тұрғын үй қоры, соның iшiнде оның iргесiндегi құрылыстар мен ғимараттар алып жатқан жерлердi қоспағанда, Саран қаласының жерлерiне бiр шаршы метр үшiн салынатын базалық салық ставкалары (теңге)
Базалық ставканың ұлғайту мөлшерi
Ұлғаю мөлшерiн есепке ала отырып (теңге), автотұрақтар (паркингтер) үшiн бөлiнген Саран қаласының жерлерiне базалық салық ставкасы
1
Ашық, жабық түрдегі автотұрақтар
1
8,2
10
82
2
Басқа мақсаттағы ғимараттарға қосылып салынған автотұрақтар, басқа мақсаттағы ғимараттарға жапсарлас салынған автотұрақтар
2
8,2
9
73,8
3
Ғимараттардың астында, жертөлелерде, үй қабырғасының төменгі бөліктерінде немесе астыңғы қабаттарында орналасқан автотұрақтар
3
8,2
8
65,6