О некоторых вопросах налогообложения на территории Шахтинского региона
Решение XXXVII сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26 октября 2011 года N 739/37. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинск Карагандинской области 28 ноября 2011 года N 8-8-99. Утратило силу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 10 мая 2018 года № 1515/21
Сноска. Утратило силу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 10.05.2018 № 1515/21 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить категории автостоянок (паркингов) согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Установить размеры ставок на земли населенных пунктов, выделенных под автостоянки (паркинги) с увеличением базовых ставок согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Для применения базовых ставок налога на земли других категорий, выделенные под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции, относящиеся к Шахтинскому региону, близлежащим населенным пунктом определить город Шахтинск.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
А. Калыков
Секретарь Шахтинского
городского маслихата
А. Сатова
СОГЛАСОВАНО
Начальник
Налогового управления
по городу Шахтинску
С. Рахимова
Приложение 1
к решению XXXVII сессии
городского маслихата
от 26 октября 2011 года N 739/37
Категории автостоянок (паркингов) по Шахтинскому региону
N п/п
Виды автостоянок
Категории
1
Надземные автостоянки закрытого типа, автостоянки открытого типа.
Автостоянки, пристраиваемые к зданиям другого назначения, автостоянки, встроенные в здания другого назначения
1 категория
2
Автостоянки, расположенные под зданиями в подземных, подвальных, цокольных или в нижних надземных этажах
2 категория
Приложение 2
к решению XXXVII сессии
городского маслихата
от 26 октября 2011 года N 739/37
Размеры ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в зависимости от категории
N п/п
Категории автостоянок
Ставки
1
1 категория
в 10 раз
2
2 категория
в 9 раз

Шахтинск аймағында салынатын салықтың кейбір мәселелері туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының IV шақырылған XXXVII сессиясының 2011 жылғы 26 қазандағы N 739/37 шешімі. Қарағанды облысы Шахтинск қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 қарашада N 8-8-99 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 10 мамырдағы № 1515/21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 10.05.2018 № 1515/21 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы (Салық кодексi)" Кодексiне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Автотұрақтар (паркингтер) санаты осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген елді мекендердің жерлеріне салынатын салықтың мөлшерлеме көлемінің базалық мөлшерлемесі ұлғайтыла отырып белгіленсін.
3. Шахтинск аймағына жататын автотұрақтар (паркингтер), автомомобилге май құю станциялары үшін бөлінген басқа санаттағы жерлерге базалық салық мөлшерлемесін қолдануға жақын жатқан елді мекен болып Шахтинск қаласы белгіленсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы
А. Калыков
Шахтинск қалалық
мәслихатының хатшысы
Ә. Сатова
КЕЛІСІЛДІ
Шахтинск қаласы бойынша
Салық басқармасының
бастығы
С. Рахимова
Қалалық мәслихаттың
2011 жылғы 26 қазандағы
XXXVII сессиясының
N 739/37 шешіміне
1 қосымша
Шахтинск аймағы бойынша автотұрақтар (паркингтер) санаты
Р/с N
Автотұрақтардың түрлерi
Санаттары
1
Жер үстiндегi жабық типті автотұрақтар, ашық типті автотұрақтар.
Басқа маңыздағы ғимараттарға жалғастырылған автотұрақтар, басқа маңыздағы ғимараттардың iшiне салынған автотұрақтар.
1 санат
2
Ғимараттардың астындағы, жер астындағы, жертөлелердегі, шығыңқы ірге немесе төменгі жер үсті қабаттарда орналасқан автотұрақтар
2 санат
Қалалық мәслихаттың
2011 жылғы 26 қазандағы
XXXVII сессиясының
N 739/37 шешіміне
2 қосымша
Автотұрақтар (паркингтер) үшiн бөлiнген жерлерге салынатын салық мөлшерлемесінің санатына қарай мөлшерi
Р/с N
Автотұрақтардың санаты
Мөлшерлемелер
1
1 санат
10 есе
2
2 санат
9 есе