О городском бюджете на 2012-2014 годы
Решение XXXIX сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 9 декабря 2011 года N 760/39. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинск Карагандинской области 30 декабря 2011 года N 8-8-102. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 625 643 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 791 382 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 21 951 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 21 525 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 790 785 тысяч тенге;
2) затраты – 5 679 238 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1296 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 1296 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 54 891 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 54 891 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяча тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 54 891 тысяч тенге.
Сноска.Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 06.04.2012 N 788/3 (вводится в действие с 01.01.2012); от 08.06.2012 N 822/5 (вводится в действие с 01.01.2012); от 14.08.2012 N 851/8 (вводится в действие с 01.01.2012); от 09.11.2012 N 876/12 (вводится в действие с 01.01.2012); от 20.11.2012 N 882/13 (вводится в действие с 01.01.2012); от 10.12.2012 N 887/14 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2012 год согласно приложению 4.
3. Учесть, что на 2012 год установлены нормативы распределения доходов в областной бюджет, бюджету города Шахтинск в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу – 50 процентов.
4. Учесть, что на 2012 год предусмотрен объем субвенций, передаваемый из областного бюджета городу Шахтинск - 1 895 638 тысяч тенге.

2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының IV шақырылған XXXIX сессиясының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы N 760/39 шешімі. Қарағанды облысы Шахтинск қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 желтоқсанда N 8-8-102 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 625 643 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері – 791 382 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 951 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21 525 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 4 790 785 мың теңге;
2) шығындар - 5 679 238 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 1296 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 1296 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – алу 54 891 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 54 891 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 54 891 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2012.04.06 N 788/3 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгiзiледi); 2012.06.08 N 822/5 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгiзiледi); 2012.08.14 N 851/8 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгiзiледi); 2012.11.09 N 876/12 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгiзiледi); 2012.11.20 N 882/13 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгiзiледi); 2012.12.10 N 887/14 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен.
2. 2012 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, облыстық бюджеттен 4 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер ескерілсін.
3. Шахтинск қаласының бюджетіне облыстық бюджеттен 2012 жылға арналған табыстарды нормативтік бөлу келесі көлемдерде белгіленгені ескерілсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыздан;
2) әлеуметтік салық бойынша – 50 пайыздан.
4. 2012 жылға арналған Шахтинск қалалық бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың мөлшері 1 895 638 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

5. Учесть, что в составе расходов городского бюджета предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2012 год согласно приложению 5.
6. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены расходы по бюджетным программам поселков Шахан (приложение 6), Долинка (приложение 7), Новодолинский (приложение 8).
7. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2012 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) согласно приложению 9.
8. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2012 год согласно приложению 10.

5. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығындарының құрамына 5 қосымшаға сәйкес бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.
6. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығындарының құрамында кенттер бюджеттік бағдарламасы бойынша шығындар көзделгені ескерілсін, Шахан кенті (6 қосымша), Долинка кенті (7 қосымша), Новодолинский кенті (8 қосымша).
7. 2012 жылға арналған қалалық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 9 қосымшаға сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлумен бекітілсін.
8. 2012 жылы қалалық бюджетті орындау процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламаларын тізбесі 10 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

9. Утвердить резерв акимата города на 2012 год в сумме 10 908 тысяч тенге.
Сноска.Пункт 9 с изменениями, внесенными решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 09.11.2012 N 876/12 (вводится в действие с 01.01.2012).
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
И. Литвинов
Секретарь городского
маслихата
А. Сатова
Приложение 1
к решению XXXIX сессии
городского маслихата
от 9 декабря 2011 года N 760/39
Городской бюджет на 2012 год

9. 2012 жылға қала әкімдігінің резерві 10 908 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 9-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2012.11.09 N 876/12 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
10. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
И. Литвинов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ә. Сатова
Қалалық мәслихаттың
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
XXХIX сессиясының
N 760/39 шешіміне
1 қосымша
2012 жылға арналған қалалық бюджет

2447
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
49728
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1229375
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1229375
004
Общеобразовательное обучение
1095839
005
Дополнительное образование для детей и юношества
112387
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
963
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
20186
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
21085
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
21085
007
Организация профессионального обучения
21085
9
Прочие услуги в области образования
60419
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
60419
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
22177
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
448
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
37101
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
693
05
Здравоохранение
1512
2
Охрана здоровья населения
1512
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1512
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
1512
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
199239
2
Социальная помощь
156706
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
153928
002
Программа занятости
19742
005
Государственная адресная социальная помощь
3414
006
Оказание жилищной помощи
1330
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36164

2447
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
49728
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1228944
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1228944
004
Жалпы білім беру
1095408
005
Балалар мен жеткiншектерге қосымша бiлiм беру
112387
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
963
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
20186
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
21085
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
21085
007
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
21085
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
60727
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
60727
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
22178
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
448
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
37101
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын көтеруді қамтамасыз ету
1000
05
Денсаулық сақтау
1512
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1512
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1512
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
1512
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
199239
2
Әлеуметтiк көмек
156406
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
153628
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
19742
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3414
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
1330
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35774

1384358
На проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
221201
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
45813
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
45813
Управление сельского хозяйства области
1448
На проведение противоэпизотических мероприятий
1448
Целевые трансферты на развитие:
1099564
в том числе:
Управление строительства области
1099564
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
332263
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
84444
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
51139
На развитие системы водоснабжения
631718
Приложение 5
к решению XXXIX сессии
городского маслихата
от 9 декабря 2011 года N 760/39
Целевые трансферты администраторам бюджетных программ города
на 2012 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 10.12.2012 N 887/14 (вводится в действие с 01.01.2012).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
2895147
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1795583
Целевые трансферты на развитие
1099564
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1795583
в том числе:
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
115746
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
22633
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
3809
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
37101
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
49728
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
963
На реализацию мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
1512
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27017
На введение стандартов специальных социальных услуг
10745
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020

1384358
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізуге
221201
Облыстың жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары басқармасы
45813
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
45813
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
1448
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
1448
Нысаналы даму трансферттері:
1099564
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
1099564
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй жобалау, салу және (немесе) сатып алу
332263
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға
84444
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алуға
51139
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
631718
Қалалық мәслихаттың
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
ХХXIX сессиясының
N 760/39 шешіміне
5 қосымша
2012 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2012.12.10 N 887/14 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
2895147
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1795583
Нысаналы даму трансферттері
1099564
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1795583
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
115746
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
22633
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
3809
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
37101
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
49728
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға"
963
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуге"
1512
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27017
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
10745
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуге

16272
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1651372
На жилищно-коммунальное хозяйство
1384358
На проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
221201
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
45813
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
1448
На проведение противоэпизотических мероприятий
1448
Целевые трансферты на развитие:
1099564
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1099564
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
332263
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
84444
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
51139
На развитие системы водоснабжения
631718
Приложение 6
к решению XXXIX сессии
городского маслихата
от 9 декабря 2011 года N 760/39
Расходы по бюджетным программам, реализуемые
в поселке Шахан на 2012 год
Сноска. Приложение 6 в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 09.11.2012 N 876/12 (вводится в действие с 01.01.2012).
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
ЗАТРАТЫ
51995
01
Государственные услуги общего характера
18736
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного правления
18736
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
18736
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула(села), аульного (сельского) округа
18476
022
Капитальные расходы государственного органа
260
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
14857
3
Благоустройство населенных пунктов
14857
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14857
008
Освещение улиц населенных пунктов
9724
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
5133
12
Транспорт и коммуникации
18402
1
Автомобильный транспорт
18402
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
18402
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах

16272
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1651372
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
1384358
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізуге
221201
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
45813
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
1448
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге
1448
Нысаналы даму трансферттері:
1099564
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1099564
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй жобалау, салу және (немесе) сатып алу
332263
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға
84444
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алуға
51139
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
631718
Қалалық мәслихаттың
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
ХХXIX сессиясының
N 760/39 шешіміне
6 қосымша
2012 жылға арналған Шахан кентінде іске асырылатын бюджеттік бағдарламалар бойынша шығындар
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2012.11.09 N 876/12 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
ШЫҒЫСТАР
51995
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
18736
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа органдар
18736
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
18736
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18476
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
260
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
14857
3
Елді-мекендерді абаттандыру
14857
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
14857
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
9724
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
5133
12
Көлiк және коммуникация
18402
1
Автомобиль көлiгi
18402
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
18402
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

21480
Приложение N 9
к решению XXXIX сессии
городского маслихата
от 9 декабря 2011 года N 760/39
Перечень бюджетных программ развития
городского бюджета на 2012 год
Сноска. Приложение 9 в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 23.04.2012 N 817/4 (вводится в действие с 01.01.2012).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления

21480
Қалалық мәслихаттың
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
XXXIX сессиясының
N 760/39 шешіміне
9 қосымша
2012 жылға арналған қалалық бюджеттің бюджетті дамыту бағдарламаларының тізімі
Ескерту. 9-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2012.04.23 N 817/4 (2012.01.01 бастап қолданысқа енедi) шешімімен.
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа органдар

122
Аппарат акима района (города областного значения)
002
Создание информационных систем
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
2
Коммунальное хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
13
Прочие
9
Прочие

122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
002
Ақпараттық жүйелер құру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй жоспарлауы, құрылысы және (немесе) сатып алу
004
Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жоспарлау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
2
Коммуналдық шаруашылық
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
13
Өзгелер
9
Өзгелер