О внесении изменений в решение 31 очередной сессии Абайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 31/359 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение 41 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 5 декабря 2011 года N 41/493. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 7 декабря 2011 года N 8-9-119. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 31 очередной сессии Абайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 31/359 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-93 от 27 декабря 2010 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 30 декабря 2010 года N 53 (3851) и от 7 января 2011 года N 1 (3852), внесены изменения решением 34 очередной сессии Абайского районного маслихата от 28 марта 2011 года N 34/407 "О внесении изменений в решение 31 очередной сессии Абайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 31/359 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-104 от 11 апреля 2011 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 23 апреля 2011 года N 16 (3867), внесены изменения и дополнения решением 36 внеочередной сессии Абайского районного маслихата от 5 августа 2011 года N 36/439 "О внесении изменений и дополнений в решение 31 очередной сессии Абайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 31/359 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-111 от 19 августа 2011 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 27 августа 2011 года N 34 (3884), внесены изменения решением 38 внеочередной сессии Абайского районного маслихата от 13 октября 2011 года N 38/474 "О внесении изменений в решение 31 очередной сессии Абайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 31/359 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-115 от 27 октября 2011 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 5 ноября 2011 года N 44 (3894), внесены изменения решением 39 внеочередной сессии Абайского районного маслихата от 10 ноября 2011 года N 39/482 "О внесении изменений в решение 31 очередной сессии Абайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 31/359 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-117 от 16 ноября 2011 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 26 ноября 2011 года N 47 (3897), следующие изменения:

Абай ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 31 кезекті сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2011 жылғы 5 желтоқсандағы 41 сессиясының N 41/493 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 7 желтоқсанда N 8-9-119 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Абай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 31 кезекті сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/359 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2010 жылғы 27 желтоқсанда N 8-9-93 болып тіркелген, "Абай – Ақиқат" аудандық газетінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы N 53 (3851) және 2011 жылғы 7 қаңтарындағы N 1 (3852) болып жарияланған), Абай ауданы мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы 34 кезекті сессиясының "Абай ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 31 кезекті сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 34/407 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2011 жылғы 11 сәуірде N 8-9-104 болып тіркелген, "Абай – Ақиқат" аудандық газетінің 2011 жылғы 23 сәуірдегі N 16 (3867) болып жарияланған), Абай ауданы мәслихатының 2011 жылғы 5 тамыздағы 36 кезектен тыс сессиясының "Абай ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 31 кезекті сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/359 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 36/439 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2011 жылғы 19 тамызда N 8-9-111 болып тіркелген, "Абай – Ақиқат" аудандық газетінің 2011 жылғы 27 тамыздағы N 34 (3884) болып жарияланған), Абай ауданы мәслихатының 2011 жылғы 13 қазандағы 38 кезектен тыс сессиясының "Абай ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 31 кезекті сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 38/474 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2011 жылғы 27 қазанда N 8-9-115 болып тіркелген, "Абай – Ақиқат" аудандық газетінің 2011 жылғы 5 қарашадағы N 44 (3894) болып жарияланған), Абай ауданы мәслихатының 2011 жылғы 10 қарашадағы 39 кезектен тыс сессиясының "Абай ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 31 кезекті сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 39/482 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2011 жылғы 16 қарашада N 8-9-117 болып тіркелген, "Абай – Ақиқат" аудандық газетінің 2011 жылғы 26 қарашадағы N 47 (3897) болып жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3806350" заменить цифрами "3555147";
в подпункте 2):
цифры "3845486" заменить цифрами "3594287";
в подпункте 5):
цифры "минус 44542" заменить цифрами "минус 44546";
в подпункте 6):
цифры "44542" заменить цифрами "44546";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Администраторам бюджетных программ производить расходование бюджетных средств в соответствии с принятым решением Абайского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования"
Б. Муталяпова

1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"3806350" сандары "3555147" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3845486" сандары "3594287" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 44542" сандары "алу 44546" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"44542" сандары "44546" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Бюджеттік бағдарламалардың әкімгерлері Абай ауданы мәслихатының қабылдаған шешіміне сәйкес бюджеттік қаражаттарды жұмсасын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
Абай аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б. Цай
КЕЛІСІЛДІ
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Б. Муталяпова