О внесении изменений в решение 29 сессии Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 273 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение 32 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 9 июня 2011 года N 306. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Карагандинской области 16 июня 2011 года N 8-10-133. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 29 сессии Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 273 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-128, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 31 декабря 2010 года N 52 (7266)), в которое внесены изменения решением 31 сессии Актогайского районного маслихата от 25 марта 2011 года N 293 "О внесении изменений в решение 29 сессии Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 273 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-132, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 22 апреля 2011 года N 16 (7281)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2011012" заменить цифрами "2042012";
цифры "703216" заменить цифрами "733145";
цифры "3775" заменить цифрами "2846";
цифры "3029" заменить цифрами "5029";
в подпункте 2):
цифры "2033123" заменить цифрами "2103323";
в подпункте 3):
цифры "49249" заменить цифрами "10049";
цифры "50631" заменить цифрами "11431";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
Сноска. Решение 29 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 23.12.2010 N 273 в РЦПИ не поступало.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
М. Онгаркулов
СОГЛАСОВАНО
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Актогайского района
А. Зейнелгабдин

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 273 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 32 сессиясының 2011 жылғы 9 маусымдағы N 306 шешімі. Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 16 маусымда N 8-10-133 тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 273 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-10-128 болып тіркелген, 2010 жылғы 31 желтоқсандағы "Тоқырауын тынысы" газетінің N 52 (7266) санында жарияланған), Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурызындағы 31 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 273 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 293 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-10-132 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 сәуірдегі "Тоқырауын тынысы" газетінің N 16 (7281) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"2011012" сандары "2042012" сандарына ауыстырылсын;
"703216" сандары "733145" сандарына ауыстырылсын;
"3775" сандары "2846" сандарына ауыстырылсын;
"3029" сандары "5029" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2033123" сандары "2103323" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"49249" сандары "10049" сандарына ауыстырылсын;
"50631" сандары "11431" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы
М. Оңғарқұлов
КЕЛІСІЛДІ
Ақтоғай ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімінің
бастығы
А. Зейнелғабдин