О внесении изменений в решение 29 сессии Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 273 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение 34 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 10 августа 2011 года N 330. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Карагандинской области 25 августа 2011 года N 8-10-134. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 29 сессии Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 273 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-128, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 31 декабря 2010 года N 52 (7266)), в которое внесены изменения решением 31 сессии Актогайского районного маслихата от 25 марта 2011 года N 293 "О внесении изменений в решение 29 сессии Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 273 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-132, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 22 апреля 2011 года N 16 (7281)), решением 32 сессии Актогайского районного маслихата от 09 июня 2011 года N 306 "О внесении изменений в решение 29 сессии Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 273 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-133, опубликовано в газете "Токырауын тынысы" от 24 июня 2011 года N 26 (7291)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2042012" заменить цифрами "2109491";
цифры "733145" заменить цифрами "736791";
цифры "2846" заменить цифрами "3900";
цифры "1300992" заменить цифрами "1363771";
в подпункте 2):
цифры "2103323" заменить цифрами "2170802";
2) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
Сноска. Решение 29 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 23.12.2010 N 273 в РЦПИ не поступало.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
М. Касымов
Секретарь районного маслихата
М. Онгаркулов
СОГЛАСОВАНО
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Актогайского района
К. Болганбаев
10 августа 2011 год
Приложение 1
к решению 34 сессии
Актогайского районного маслихата
от 10 августа 2011 года N 330
Приложение 1
к решению 29 сессии
Актогайского районного маслихата
от 23 декабря 2010 года N 273
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы:

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 273 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 тамыздағы 34 сессиясының N 330 шешімі. Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 тамызда N 8-10-134 тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 273 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-10-128 болып тіркелген, 2010 жылғы 31 желтоқсандағы "Тоқырауын тынысы" газетінің N 52 (7266) санында жарияланған), оған Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурызындағы 31 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 273 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 293 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-10-132 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 сәуірдегі "Тоқырауын тынысы" газетінің N 16 (7281) санында жарияланған), Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 09 маусымындағы 32 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 273 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 306 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-10-133 болып тіркелген, 2011 жылғы 24 маусымында "Тоқырауын тынысы" газетінің N 26 (7291) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"2042012" сандары "2109491" сандарына ауыстырылсын;
"733145" сандары "736791" сандарына ауыстырылсын;
"2846" сандары "3900" сандарына ауыстырылсын;
"1300992" сандары "1363771" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2103323" сандары "2170802" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
М. Қасымов
Аудандық мәслихат хатшысы
М. Оңғарқұлов
КЕЛІСІЛДІ
Ақтоғай ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімінің
бастығы
Қ. Болғанбаев
2011 жылғы 10 тамыз
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2011 жылғы 10 тамыздағы
34 сессиясының N 330 шешіміне
1 қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
29 сессиясының N 273 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер:

624
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6048
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
8808
На проведение противоэпизоотических мероприятий
39896
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных учреждениях образования
18305
На обеспечение деятельности центров занятости
6407
из областного бюджета:
108479
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
89206
На подготовку к отопительному сезону
6000
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения
13273
Целевые трансферты на развитие:
55357
в том числе:
из республиканского бюджета:
51257
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
29700
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6700
На развитие системы водоснабжения
4913
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
9944
из областного бюджета:
4100
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3300
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
800
Бюджетные кредиты:
50631
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
11431
На строительство и (или) приобретение жилья
39200

624
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
6048
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға
8808
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
39896
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
18305
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге
6407
облыстық бюджеттен:
108479
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығын дамытуға
89206
Жылу беру маусымына дайындыққа
6000
Аудандық маңызы автомобиль жолдарын күрделі және орта жөндеуге
13273
Нысаналы даму трансферттері:
55357
оның ішінде:
республикалық бюджеттен:
51257
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға
29700
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға және жайластыруға және (немесе) сатып алуға
6700
Сумен қамтамасыз ету жүйесін дамытуға
4913
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына
9944
облыстық бюджеттен:
4100
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға
3300
жұмыспен қамту -2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға
800
Бюджеттік кредиттер:
50631
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға бюджеттік кредиттер
11431
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
39200