О внесении изменений в решение XXVI сессии Жанааркинского районного маслихата от 16 августа 2010 года N 26/227 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи по Жанааркинскому району"
Решение XXXV сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 28 июня 2011 года N 35/309. Зарегистрировано Управлением юстиции Жанааркинского района Карагандинской области 21 июля 2011 года N 8-12-110. Утратило силу - решением Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 15 ноября 2011 года N 41/353
Сноска. Утратило силу - решением Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 15.11.2011 N 41/353.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVI сессии Жанааркинского районного маслихата от 16 августа 2010 года N 26/227 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-12-80, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 11 сентября 2010 года N 51 (9406)), внесено дополнение решением XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/272 "О внесении дополнений в решение XXVI сессии Жанааркинского районного маслихата от 16 августа 2010 года N 26/227 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи по Жанааркинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-12-102, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 10 января 2011 года N 3-4 (9430)), следующие изменения:
1) в пункте 18 Правил оказания жилищной помощи по Жанааркинскому району (далее – Правила) слова "лишается права на получения" заменить словами "не может получить";
2) в пункте 21 Правил слова "должен" заменить словом "необходимо";
3) в пункте 28 Правил абзацы третий, четвертый, пятый изложить в новый редакции:
"1) регистрационный номер налогоплательщика;
2) социальный индивидуальный код;
3) лицевой счет, открытый в банке второго уровня или организации, имеющей лицензию Национального Банка Республики Казахстан.";
4) в пунктах 37, 38 Правил знаки "-" в начале абзацев исключить;
5) в абзаце пятнадцатом пункта 60 Правил знак препинания ";" заменить знаком препинания ".".
Сноска. Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 16.08.2010 N 26/227 в РЦПИ не поступало.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по соблюдению законности и социальной защиты населения.

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 тамыздағы XXVI сессиясының "Жаңаарқа ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" N 26/227 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 маусымдағы XXXV сессиясының N 35/309 шешімі. Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 шілдеде N 8-12-110 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 қарашадағы N 41/353 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011.11.15 N 41/353 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 тамыздағы XXVI сессиясының "Жаңаарқа ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" N 26/227 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізіліміне N 8-12-80 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2010 жылғы 11 қыркүйектегі N 51 (9406) санында жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 31/272 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 тамыздағы XXVI сессиясының "Жаңаарқа ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" N 26/227 шешіміне толықтыру енгізу туралы" шешімімен толықтыру енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізіліміне N 8-12-102 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2011 жылғы 10 қаңтардағы N 3-4 (9430) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Жаңаарқа ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсету Ережесінің (бұдан әрі – Ереже) 18 тармағында "алу құқынан айрылады" сөздері "ала алмайды" сөздерімен ауыстырылсын;
2) Ереженің 21 тармағында "етуге міндетті" сөздері "етуі қажет" сөздерімен ауыстырылсын;
3) Ереженің 28 тармағында үшінші, төртінші, бесінші абзацтар жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1) салық төлеушінің тіркеу номері;
2) әлеуметтік жеке коды;
3) екінші деңгейдегі банкте немесе Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінің лицензиясы бар ұйымда ашылған жеке шоты.";
4) Ереженің 3738 тармақтарында абзацтардың басында "-" белгілері алынып тасталсын;
5) Ереженің 60 тармағының он бесінші абзацында ";" тыныс белгісі "." тыныс белгісімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың халықты әлеуметтік қорғау және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель XXXV очередной
сессии районного Маслихата                 А. Сарсембеков
Секретарь районного Маслихата              Д. Жумасейтов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Жанааркинского района                      Ш. Ибраева
28 июня 2011 года

3. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық Мәслихаттың кезекті
XXXV сессиясының төрағасы                  Ә. Сәрсембеков
Аудандық Мәслихат хатшысы                  Д. Жұмасейітов
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ш. Ибраева
2011 жылғы 28 маусым