О внесении изменений и дополнений в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 12 августа 2011 года N 36/319. Зарегистрировано Управлением юстиции Жанааркинского района Карагандинской области 25 августа 2011 года N 8-12-112. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата Жанааркинского районного маслихата от 1 октября 2013 года № 01-18/48)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата Жанааркинского районного маслихата от 01.10.2013 № 01-18/48).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 1, 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-12-99, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 6 января 2011 года N 1-2 (9428)), внесены изменения и дополнения решением XXXII сессии Жанааркинского районного маслихата от 19 января 2011 года N 32/277 "О внесении изменений в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-12-104, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 10 февраля 2011 года N 8 (9433)), решением XXXIV сессии Жанааркинского районного маслихата от 29 марта 2011 года N 34/293 "О внесении изменений и дополнений в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-12-105, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 23 апреля 2011 года N 18 (9443)) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в первом абзаце цифры "2797886" заменить цифрами "2898909";
во втором абзаце цифры "582662" заменить цифрами "610725";
в третьем абзаце цифры "1052" заменить цифрами "2689";

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/258 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 тамыздағы N 36/319 шешімі. Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 тамызда N 8-12-112 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімінің күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихат аппараты хатшысының 2013 жылғы 1 қазандағы N 01-18/48 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихат аппараты хатшысының 01.10.2013 N 01-18/48 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармақтың 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1, 5 тармақтарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 31/258 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 8-12-99 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2011 жылғы 6 қаңтардағы N 1-2 (9428) санында жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 19 қаңтардағы XXXII сессиясының N 32/277 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/258 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 8-12-104 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2011 жылғы 10 ақпандағы N 8 (9433) санында жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы XXXIV сессиясының N 34/293 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/258 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 8-12-105 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2011 жылғы 23 сәуірдегі N 18 (9443) санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) 1 тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "2797886" сандары "2898909" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "582662" сандары "610725" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "1052" сандары "2689" сандарына ауыстырылсын;

в четвертом абзаце цифры "1200" заменить цифрами "1500";
в пятом абзаце цифры "2212972" заменить цифрами "2283995";
в подпункте 2):
цифры "2838168" заменить цифрами "3169021";
в подпункте 3):
в первом абзаце цифры "125072" заменить цифрами "15242";
во втором абзаце цифры "126977" заменить цифрами "17147";
в подпункте 5):
цифры "минус 165354" заменить цифрами "минус 285354";
в подпункте 6):
в первом абзаце цифры "165354" заменить цифрами "285354";
во втором абзаце цифры "126977" заменить цифрами "246977";
2) в пункте 2:
цифры "636694" заменить цифрами "707717";
3) в пункте 3:
в первом абзаце цифры "509620" заменить цифрами "578947";
в третьем абзаце цифры "228637" заменить цифрами "227428";
в четвертом абзаце цифры "14000" заменить цифрами "15536";
в шестом абзаце цифры "180465" заменить цифрами "249465";
4) в пункте 4:
в первом абзаце цифры "127074" заменить цифрами "128770";
в одиннадцатом абзаце знак "." заменить знаком ";";
дополнить абзацем следующего содержания:
"на организацию внутрипоселковых и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок 1696 тысячи тенге.";
5) в пункте 5:
во втором абзаце цифры "109830" заменить цифрами "229830";
6) приложение 1, 4, 5, 6,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 910, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 к настоящему решению.
Сноска. Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 22.12.2010 N 31/258 в РЦПИ не поступало.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XXXVI внеочередной
сессии районного маслихата                 Ф.Мукажанов
Секретарь районного маслихата              Д. Жумасейтов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдела экономики и бюджетного
планирования Жанааркинского района"        З.Сердалинов

төртінші абзацтағы "1200" сандары "1500" сандарына ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "2212972" сандары "2283995" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2838168" сандары "3169021" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "125072" сандары "15242" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "126977" сандары "17147" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 165354" сандары "алу 285354" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "165354" сандары "285354" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "126977" сандары "246977" сандарына ауыстырылсын;
2) 2 тармақтағы:
"636694" сандары "707717" сандарына ауыстырылсын;
3) 3 тармақтағы:
бірінші абзацтағы "509620" сандары "578947" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "228637" сандары "227428" сандарына ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "14000" сандары "15536" сандарына ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "180465" сандары "249465" сандарына ауыстырылсын;
4) 4 тармақтағы:
бірінші абзацтағы "127074" сандары "128770" сандарына ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "." белгісі ";" белгісімен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыруға 1696 мың теңге.";
5) 5 тармақтағы:
екінші абзацтағы "109830" сандары "229830" сандарына ауыстырылсын;
6) көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 1011, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 қосымшалары осы шешімнің 1, 23, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
XXXVI сессиясының төрағасы                 Ф. Мұқажанов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Д. Жұмасейітов
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        З. Сердалинов
Жаңаарқа аудандық мәслихатының