О внесении изменений в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение XLII сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 6 декабря 2011 года N 42/362. Зарегистрировано Управлением юстиции Жанааркинского района Карагандинской области 12 декабря 2011 года N 8-12-119. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата Жанааркинского районного маслихата от 1 октября 2013 года № 01-18/48)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата Жанааркинского районного маслихата от 01.10.2013 № 01-18/48).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 15 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-12-99, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 6 января 2011 года N 1-2 (9428)), внесены изменения и дополнения решением XXXII сессии Жанааркинского районного маслихата от 19 января 2011 года N 32/277 "О внесении изменений в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-12-104, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 10 февраля 2011 года N 8 (9433)), решением XXXIV сессии Жанааркинского районного маслихата от 29 марта 2011 года N 34/293 "О внесении изменений и дополнений в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-12-105, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 23 апреля 2011 года N 18 (9443)), решением XXXVI сессии Жанааркинского районного маслихата от 12 августа 2011 года N 36/319 "О внесении изменений и дополнения в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-12-112, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 3 сентября 2011 года N 37 (9462)), решением XXXIX сессии Жанааркинского районного маслихата от 10 октября 2011 года N 39/342 "О внесении изменений в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-12-114, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 5 ноября 2011 года N 47 (9470)), решением XLI сессии Жанааркинского районного маслихата от 15 ноября 2011 года N 41/352 "О внесении изменений в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-12-116, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 3 декабря 2011 года N 51 (9474)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/258 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XLII сессиясының N 42/362 шешімі. Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 желтоқсанда N 8-12-119 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімінің күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихат аппараты хатшысының 2013 жылғы 1 қазандағы N 01-18/48 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихат аппараты хатшысының 01.10.2013 N 01-18/48 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармақтың 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1, 5 тармақтарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 31/258 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 8-12-99 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2011 жылғы 6 қаңтардағы N 1-2 (9428) санында жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 19 қаңтардағы XXXII сессиясының N 32/277 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/258 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 8-12-104 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2011 жылғы 10 ақпандағы N 8 (9433) санында жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы XXXIV сессиясының N 34/293 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/258 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 8-12-105 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2011 жылғы 23 сәуірдегі N 18 (9443) санында жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 тамыздағы XXXVI сессиясының N 36/319 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/258 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 8-12-112 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2011 жылғы 3 қыркүйектегі N 37 (9462) санында жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 қазандағы XXXIX сессиясының N 39/342 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/258 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 8-12-114 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2011 жылғы 5 қарашадағы N 47 (9470) санында жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 қарашадағы XLI сессиясының N 41/352 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/258 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 8-12-116 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2011 жылғы 3 желтоқсандағы N 51 (9474) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) 1 тармақшадағы:

в первом абзаце цифры "2964905" заменить цифрами "2964906";
в третьем абзаце цифры "2714" заменить цифрами "2715";
в подпункте 2):
цифры "3005183" заменить цифрами "3005188";
в подпункте 5):
цифры "минус 54513" заменить цифрами "минус 54517";
в подпункте 6):
в первом абзаце цифры "54513" заменить цифрами "54517";
в третьем абзаце цифры "231769" заменить цифрами "231765";
2) приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
Сноска. Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 22.12.2010 N 31/258 в РЦПИ не поступало.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XLII очередной
сессии районного маслихата                 Ж. Рыспеков
Секретарь районного маслихата              Д. Жумасейтов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдела экономики и бюджетного
планирования Жанааркинского района"        З. Сердалинов
6 декабря 2011 года
Приложение 1 к решению
XLII сессии Жанааркинского
районного маслихата
от 6 декабря 2011 года N 42/362
Приложение 1 к решению
XXXI сессии Жанааркинского
районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 31/258
Бюджет района на 2011 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

бірінші абзацтағы "2964905" сандары "2964906" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "2714" сандары "2715" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3005183" сандары "3005188" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"алу 54513" сандары "алу 54517" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бірінші абзацтағы "54513" сандары "54517" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "231769" сандары "231765" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихаттың кезекті
XLII сессиясының төрағасы                  Ж. Рыспеков
Аудандық мәслихат хатшысы                  Д. Жұмасейітов
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        З. Сердалинов
6 желтоқсан 2011 жыл
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2011 жылғы 6 желтоқсандағы
XLII сессиясының 42/362 шешіміне
1 қосымша
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
XXXI сессиясының N 31/258 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер