О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/276 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение XXXVI сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 29 июня 2011 года N 36/358. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 11 июля 2011 года N 8-13-101. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 3 марта 2016 года № 51)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 03.03.2016 № 51).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/276 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-92, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 25 декабря 2010 года N 103-104 (10915), в которое внесены изменения и дополнения решением Каркаралинского районного маслихата от 29 марта 2011 года N 32/320 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/276 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-97, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 16 апреля 2011 года N 29-30 (10945), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "3443283" заменить цифрами "3544783";
в подпункте 3):
цифры "110429" заменить цифрами "8929";
цифры "111026" заменить цифрами "9526";
2) в пункте 23:
цифры "15715" заменить цифрами "7734";
цифры "4000" заменить цифрами "5000";
в абзаце восьмом знак препинания ";" заменить знаком препинания ".";
абзац девятый исключить;

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 28/276 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы мәслихатының XXXVI сессиясының 2011 жылғы 29 маусымдағы N 36/358 шешімі. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 шілдеде N 8-13-101 тіркелді. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарқаралы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 наурыздағы № 51 хаты)
Ескерту. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 03.03.2016 № 51 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 28/276 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-92 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2010 жылғы 25 желтоқсандағы N 103-104 (10915) сандарында жарияланған), Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 29 наурыздағы "Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 28/276 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 32/320 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-97 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2011 жылғы 16 сәуірдегі N 29-30 (10945) сандарында жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
2) тармақшада:
"3443283" сандары "3544783" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"110429" сандары "8929" сандарына ауыстырылсын;
"111026" сандары "9526" сандарына ауыстырылсын;
2) 23 тармақта:
"15715" сандары "7734" сандарына ауыстырылсын;
"4000" сандары "5000" сандарына ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы ";" тыныс белгісі "." тыныс белгісіне ауыстырылсын;
тоғызыншы абзац алып тасталсын;