О внесении изменений в решение 32 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 308 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение 36 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 22 июня 2011 года N 347. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 12 июля 2011 года N 8-14-148
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 32 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 308 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-134, опубликовано в газете "Нұра" от 25 декабря 2010 года N 53 (5188), внесены изменения решением 35 сессии Нуринского районного маслихата от 29 марта 2011 года N 333 "О внесении изменений в решение 32 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 308 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-143, опубликовано в газете "Нұра" от 9 апреля 2011 года N 15 (5203), следующие изменения:
1) в пункте 5:
цифры "5017" заменить цифрами "1000".
2) приложения 1, 8, 9, 11, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 2526, 27, 28, 29, 30, 31, 32 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 1213, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        А. Красножен
Секретарь районного маслихата              Е. Туранов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Нуринского района
___________ М. Мухамеджанова

Нұра аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 308 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 36 сессиясының 2011 жылғы 22 маусымдағы N 347 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 шілдеде N 8-14-148 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011 – 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 308 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-14-134 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2010 жылғы 25 желтоқсандағы N 53 (5188) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы 35 сессиясының "Нұра аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011 – 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 308 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 333 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-14-143 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2011 жылғы 9 сәуірдегі N 15 (5203) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 5 тармақта:
"5017" сандары "1000" сандарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 1, 8, 9, 11, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 34, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            А. Красножен
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Е. Тұранов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімінің бастығы
______________ М. Мұхамеджанова