О внесении изменений в решение 32 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 308 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение 39 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 10 октября 2011 года N 380. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 20 октября 2011 года N 8-14-151
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 32 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 308 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-134, опубликовано в газете "Нұра" от 25 декабря 2010 года N 53 (5188)), внесены изменения решением 35 сессии Нуринского районного маслихата от 29 марта 2011 года N 333 "О внесении изменений в решение 32 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 308 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-143, опубликовано в газете "Нұра" от 9 апреля 2011 года N 15 (5203)), внесены изменения решением 36 сессии Нуринского районного маслихата от 22 июня 2011 года N 347 "О внесении изменений в решение 32 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 308 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-148, опубликовано в газете "Нұра" от 16 июля 2011 года N 29 (5216)), внесены изменения решением 37 сессии Нуринского районного маслихата от 11 августа 2011 года N 357 "О внесении изменений в решение 32 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 308 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-149, опубликовано в газете "Нұра" от 3 сентября 2011 года N 36 (5223)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3143036" заменить цифрами "3152495";
цифры "2837191" заменить цифрами "2846650";
в подпункте 2):
цифры "3154899" заменить цифрами "3164358";
2) приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              Е. Туранов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики и
бюджетного планирования
Нуринского района                          М. Мухамеджанова

Нұра аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 308 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 39 сессиясының 2011 жылғы 10 қазандағы N 380 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 20 қазанда N 8-14-151 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 308 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-134 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2010 жылғы 25 желтоқсандағы N 53 (5188) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы 35 сессиясының "Нұра аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 308 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 333 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-143 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2011 жылғы 9 сәуірдегі N 15 (5203) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 маусымдағы 36 сессиясының "Нұра аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 308 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 347 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-148 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2011 жылғы 16 шілдедегі N 29 (5216) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 тамыздағы 37 сессиясының "Нұра аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011 – 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 308 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 357 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-149 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2011 жылғы 3 қыркүйектегі N 36 (5223) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) тармақта:
1) тармақшада:
"3143036" сандары "3152495" сандарымен ауыстырылсын;
"2837191" сандары "2846650" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3154899" сандары "3164358" сандарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 16 қосымшалары осы шешімге 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы                     Е. Тұранов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімінің бастығы
М. Мұхамеджанова