Об установлении стоимости разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер на 2011 год
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 4 мая 2011 года N 348. Зарегистрировано управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 25 мая 2011 года N 8-15-144. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:

2011 жылға қызметі дүркін-дүркін сипатта болатын Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандарға арналған біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 мамырдағы N 348 шешімі. Қарағанды облысы Осакаров ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 мамырда N 8-15-144 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 36 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Установить стоимость разового талона для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер на 2011 год согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджетной политики и социально-экономического развития района (Шакирбеков И.М.).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Е. Врона
Секретарь
К. Саккулаков
Приложение
к решению N 348, 45 сессии
Осакаровского районного маслихата

1. 2011 жылға қызметі дүркін – дүркін сипатта болатын Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандарға арналған біржолғы талонның құны қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың ауданның бюджеттік саясаты мен әлеуметтік – экономикалық дамуы бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін (И.М. Шакирбеков).
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Е. Врона
Хатшы
К. Саккулаков