Об установлении ставки фиксированного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности на 2012 год
Решение 54 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 14 ноября 2011 года N 425. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 21 декабря 2011 года N 8-15-158. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо секретаря Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 23 апреля 2013 года № 2-43/68)

2012 жылға кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне арналған тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 қарашадағы 54 сессияның N 425 шешімі. Қарағанды облысы Осакаров ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 желтоқсанда N 8-15-158 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының хатшысының 2013 жылғы 23 сәуірдегі № 2-43/68 хатымен)

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо секретаря Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 23.04.2013 № 2-43/68).
В соответствии со статьями 419422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" от 10 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:

Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының хатшысының 23.04.2013 № 2-43/68 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 419,422 баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Установить ставки фиксированного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности на 2012 год согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджетной политики и социально – экономического развития района (Шакирбеков И.М.).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        М. Чолокиди
Секретарь районного маслихата              К. Саккулаков
Приложение
к решению 54 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 14 ноября 2011 года N 425
Ставки фиксированного налога
для отдельных видов предпринимательской деятельности на 2012 год
N п/п
Наименование объекта налогообложения
Ставка налога на один объект в месячном расчетном показателе за 1 месяц
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
1
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4
Игровая дорожка
5
5
Карт
2
6
Бильярдный стол
3

1. 2012 жылға кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне арналған тіркелген салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың ауданның бюджеттік саясаты мен әлеуметтік – экономикалық дамуы бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін (И.М. Шакирбеков).
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            М. Чолокиди
Аудандық мәслихат хатшысы                  К. Саккулаков
2011 жылғы 14 қарашадағы
Осакаров аудандық мәслихатының
54 сессиясының N 425 шешіміне
қосымша
2012 жылға кәсіпкерлік қызметтің
жекелеген түрлеріне арналған тіркелген салық ставкалары
N р/с
Салық салу объектісінің атауы
Бір объектіге салық ставкасы айлық есептік көрсеткіште 1 айда
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
1
2.
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
3.
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
1
4.
Ойын жолы
5
5.
Карт
2
6.
Бильярд үстелі
3