О некоторых вопросах субсидирования сельхозтоваропроизводителей из средств областного бюджета на повышение урожайности и качества продукции растениеводства
Постановление Кызылординского областного акимата от 29 апреля 2011 года N 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 апреля 2011 года за N 4268. Утратило силу - Постановлением Кызылординского областного акимата от 08 июня 2012 года N 471
Сноска. Утратило силу - Постановлением Кызылординского областного акимата от 08.06.2012 N 471.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года N 221 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:

Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға облыстық бюджет қаражатынан ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 22 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 29 сәуірде N 4268 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2012 жылғы 08 маусымдағы N 471 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2012.06.08  N 471 Қаулысымен.
"Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы N 221 қаулысына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:

1) нормы субсидий и перечень приоритетных сельскохозяйственных культур согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) субсидируемые виды удобрений и нормативы субсидий согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) нормативы субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда согласно приложению 3 к настоящему постановлению.

1) осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес субсидиялардың нормалары және басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесі;
2) осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес тыңайтқыштардың субсидияланатын түрлері және субсидиялардың нормативтері;
3) осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көп жылдық екпелерін отырғызу және өсіру шығындарының құнын ішінара өтеуге арналған субсидиялардың нормативтері.

2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нуртаева Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Кызылординской области                   М. Алдонгаров
"Согласовано"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан                     А. Мамытбеков
Приложение 1
к постановлению акимата
Кызылординской области

2. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау облыс әкімінің орынбасары Р. Нұртаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысы әкімінің
міндетін атқарушы                           М.Алдоңғаров
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі                  А. Мамытбеков
Қызылорда облысы әкімдігінің

* применимо только для выплаты бюджетных субсидий на выращивание (уход) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда, закладка которых была произведена за счет средств республиканского бюджета в 2007-2009 годах.

* 2007-2009 жылдары республикалық бюджет есебінен отырғызылған жеміс-жидек дақылдарының көп жылдық екпелерін өсіруге (күтуге) арналған бюджеттік субсидияларды төлеуге қолданады.