Об утверждении форм заявок на получение субсидий, формы свободного акта о реализации животноводческой продукции по району, формы сводного списка распределения квот на производство субсидируемого объема животноводческой продукции и размеров субсидий среди товаропроизводителей, формы сводной ведомости по области об объемах реализованной животноводческой продукции и выплате субсидий, формы отчета (информации) по освоению средств по области, формы отчета (информации) по объемам реализации животноводческой продукции
Решение акима Кызылординской области от 15 июня 2011 года N 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 июля 2011 года за N 4270. Утратило силу решением акима Кызылординской области от 06 марта 2012 года N 28
Сноска. Утратило силу решением акима Кызылординской области от 06.03.2012 N 28.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года N 252 "Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2011 года областными бюджетами на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства" РЕШИЛ:
1. Утвердить:
1) формы заявок на получение субсидий согласно приложению 1 к настоящему решению;
2) форму сводного акта о реализации животноводческой продукции по району согласно приложению 2 к настоящему решению;
3) форму сводного списка распределения квот на производство субсидируемого объема животноводческой продукции и размеров субсидий среди товаропроизводителей согласно приложению 3 к настоящему решению;
4) форму сводной ведомости по области об объемах реализованной животноводческой продукции и выплате субсидий согласно приложению 4 к настоящему решению;
5) форму отчета (информации) по освоению средств по области согласно приложению 5 к настоящему решению;
6) форму отчета (информации) по объемам реализации животноводческой продукции согласно приложению 6 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима области Нуртаева Р.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области                     Б. Куандыков
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства РК
______________ А.С. Мамытбеков
"______"______________ 2011 год
Приложение 1
к решению акима Кызылординской области
от "15" июня 2011 года N 4
Формы заявок на получение субсидии
1) Форма заявки на получение субсидий за производство и реализацию говядины на 2011 год
1. Товаропроизводитель_________________________________________                         (Наименование юридического (физического) лица)

Субсидиялар алуға өтінімдер нысандары, аудан бойынша мал шаруашылығы өнімін сату туралы жиынтық актінің нысаны, мал шаруашылығы өнімінің субсидияланатын көлемін өндіруге квоталар мен тауар өндірушілер арасында субсидиялар мөлшерін бөлу жиынтық тізімінің нысаны, мал шаруашылығы өнімінің сатылған көлемі және субсидиялар төлеу туралы облыс бойынша жиынтық ведомостінің нысаны, облыс бойынша қаражатты игеру жөнінде есеп (ақпарат) нысаны, мал шаруашылығы өнімін сату көлемі жөнінде есеп (ақпарат) нысанын бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімінің 2011 жылғы 15 маусымдағы N 4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 14 шілдеде N 4270 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімінің 2012 жылғы 06 наурыздағы N 28 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімінің 2012.03.06 N 28 шешімімен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Облыстық бюджеттердің мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға 2011 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидасын бекіту туралы" 2011 жылғы 11 наурыздағы N 252 қаулысына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. Бекітілсін:
1) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес субсидиялар алуға өтінімдер нысаны;
2) осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес аудан бойынша мал шаруашылығы өнімін сату туралы жиынтық актінің нысаны;
3) осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес мал шаруашылығы өнімінің субсидияланатын көлемін өндіруге квоталар мен тауар өндірушілер арасында субсидиялар мөлшерін бөлу жиынтық тізімінің нысаны;
4) осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес мал шаруашылығы өнімінің сатылған көлемі және субсидиялар төлеу туралы облыс бойынша жиынтық ведомостінің нысаны;
5) осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес облыс бойынша қаражатты игеру жөнінде есеп (ақпарат) нысаны;
6) осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес мал шаруашылығы өнімін сату көлемі жөнінде есеп (ақпарат) нысаны.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау облыс әкімінің орынбасары Р. Нұртаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда облысының әкімі                      Б. Қуандықов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
______________ C. Мамытбеков
2011 жылғы "____"__________
Қызылорда облысы әкімінің
2011 жылғы 15 маусымдағы N 4 шешіміне
1-қосымша
Субсидиялар алуға өтінімдер нысаны
1) 2011 жылға өндіретін және сатылатын сиыр еті үшін субсидия алуға өтінім
1. Тауар өндіруші_____________________________________________                                         (заңды (жеке) тұлғаның атауы)

2. Наличие поголовья на 1 марта 2011 года _____ голов
3. Имеется специализированная площадка для откорма крупного рогатого скота с мощностью _____ голов единовременного откорма и развитой инфраструктурой (указать нужное):
1) загоны открытые/закрытые для содержания животных площадью не менее ___ кв.м. на 1 голову;
2) желоба для подачи кормов с бетонным фартуком шириной не менее ____ метров;
3) обеспеченность автоматическим источником водопоя с подогревом из расчета не менее ____ литров на 1 голову;
4) дренажная система с лагуной с углом наклона для удаления фекальных и талых вод;
5) необходимое количество кормоприготовительной и кормораздаточной техники/оборудования с мощностью из расчета не менее 8 кг приготовления либо раздачи комбикормов в сутки на 1 голову;
6) наличие раскола с фиксатором, весовое устройство;
7) наличие ветпункта, хранилища для кормов.
4. Наличие перерабатывающей мощности:
1) убойная площадка (пункт) (учетный номер (код) _____) с мощностью ____ тонн в сутки;
2) перерабатывающий цех (учетный номер (код) _____) с мощностью ____ тонн в сутки.
5. Живая масса крупного рогатого скота (реализуемого на убой) будет не ниже _____ кг.
6. Планируемый объем реализации говядины в убойном весе ________ тонн, в том числе на переработку ____ тонн и (или) собственная переработка ____ тонн - (заполнить нужное).
7. Наличие земельных угодий, всего _______ га., в том числе пашни _____ га., пастбищных угодий ________________ га.
8. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2011 год:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов__________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
9. Планируется заготовить в 2011 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
10. Дополнительно планируется закупить в 2011 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
11. Зарегистрирован в единой идентификационной базе данных Республики Казахстан __________ (дата и номер регистрации).
12. Адрес (полный) Товаропроизводителя: _____________________.
13. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копию свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копию документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;

2. 2011 жылдың 1 наурызында қолда бар малының саны_____, бас.
3. Арнайы мүйізді ірі қара малын бір мезгілде бордақылайтын сыйымдылығы ____ бастық, дамыған инфраструктуралы алаңы бар (қажеттісін көрсету қажет):
1) малдарды ұстауға арналған ашық/жабық албарлары (загоны) бар 1 басқа ____ шаршы метрден кем емес;
2) жем беретін бетонды ернекті науасы ені ___ метрден кем емес;
3) автоматтандырылған мал суару көздерімен 1 басқа есептегенде __ литрден кем емес су жылытумен қамтылуы:
4) нәжісті және ағынды суларды жинайтын еңіс бұрышты орны бар қашыртқы жүйесі;
5) қажетті жем шөп дайындайтын және жем шөп тарататын қуаттылығы 8 кг.дайындауға болмаса тәулігіне 1 басқа құрама жем тарататын техникасы/ құрал жабдықтарының бары;
6) Мал өлшейтін таразысы, малды ұстап бекітетін құрылғысының бары;
7) ветпункті, жем сақтау орындарының бары;
4. Қолда бар өңдеу қуаттылығы;
1) мал сою алаңы (пункт) (есептік нөмері (код) қуаттылығы __ тәулігіне тонна;
2) Өңдеу цехы (есептік нөмірі (код) қуаттылығы __ тәулігіне тонна;
5. Мүйізді ірі қара малдың тірі салмағы (етке өткізілген) __ кг. кем болмайды;
6. Сатуға жоспарланған сиыр етнің көлемі _______ тонна, соның ішінде: қайта өңдеуге____тонна, және (немесе) жекелеген қайта өңдеуге_____тонна, сауда объектісі_____тонна көрсету қажет (керегін толтыру).
7. Пайдаланатын жердің жалпы көлемі _____ га, соның ішінде егістік _____ га, жайылымдар _____ га.
8. 2011 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша мал азығы:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
9. 2011 жылы дайындау жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3)құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
10. 2011 жылы қосымша сатып алу жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3)құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
11. Қазақстан Республикасының біртұтас бірдейлендіру базасына тіркелуі _____________ (тіркелген күні, нөмірі)
12. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық)_______________________
________________________________________________________________.
13. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;

4) справку банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
В соответствии установленным критериям прошу отнести предприятие (хозяйство) к ___ уровню.
Руководитель предприятия _______ (Ф.И.О., подпись, печать) "_ " ___ 2011 год
"Подтверждаю" *
Начальник отдела сельского хозяйства_________ района__________ области
"__" _________ 2011 год ______________(Ф.И.О., подпись, печать)
Примечание:
* Руководитель отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.
2) Форма заявки на получение субсидий за производство и реализацию молока на 2011 год
1. Товаропроизводитель________________________________________                         (Наименование юридического (физического) лица)
2. Наличие собственного маточного поголовья коров и телок (старше 2-х лет) на 1 января 2011 года ______ голов ____________________ (указать породу), в том числе породного скота _____ голов (____%).
3. Среднегодовое поголовье дойных коров по итогам 2010 года ___ голов.
4. Средний удой по стаду (на 1 корову) за 2010 год составил _______ кг (для I уровня по результатам бонитировки Форма N 7-мол).
5. Планируемый объем производства молока в зачетном весе _____ тонн, из них объем реализации в зачетном весе:
на переработку ___ тонн и (или) собственная переработка ___ тонн - (указать нужное).
6. Имеется в наличии (указать нужное):
1) современный молочный комплекс на _______ дойных коров, введенный в эксплуатацию _______ году;
2) молочный комплекс с соответствующей инфраструктурой (механизированное доение, навозоудаление и кормораздача, автопоение и кормоцех) на _______ дойных коров;
3) доильное оборудование с доением в молокопровод, в бидоны, молокосборник (танк) (подчеркнуть наличие).
7. Наличие собственного цеха по переработке молока ________ ____________________________________________________________________.(указать – мощность, наименование оборудования – производитель, учетный номер, код)
8. Наличие земельных угодий, всего _______ га., в том числе пашни _____ га., пастбищных угодий _______ га.
9. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2011 года:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
10. Планируется заготовить в 2011 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;

4) екінші деңгейдегі банктен ағымдағы шоттың болуы туралы нөмірі көрсетілген анықтама;
Белгіленген өлшемдерге сәйкес кәсіпорынды (шаруашылықты) ___ деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсіпорын басшысы _____________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2011 жыл
"Растаймын" *
____________ облысының _________ауданының ауыл шаруашылық бөлімінің бастығы ______________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2011 жыл
Ескертпе:
* Аудандық ауыл шаруашылығы басқармасының басшысы бекітілген заңнама аясында шаруашылықтардың өлшемге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.
2) 2011 жылға сүтті өндіру және сату үшін субсидия алуға өтінім нысаны
1. Тауар өндіруші______________________________________________                                       (заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2011 жылы 1 қаңтарға қолда бар ірі қара малының аналығының және және қашарлардың (2 жастан асқан) саны______ (тұқымын көрсету), соның ішінде тұқымды мал _____, ( ____ %)
3. 2010 жылдың қорытындысы бойынша орташа жылдық сауын сиырдың саны ____ бас.
4. 2010 жылы табын бойынша орташа сауын (1 сиырдан) _____ кг. болды. (І деңгей үшін Форма N 7–мол бонитировкалық қорытындысымен)
5. Жоспар бойынша өндірілетін сүттің есепке алу салмағындағы көлемі ____ тонна, одан есепке алу салмағында өткізетіні:
- қайта өңдеуге___тонна және (немесе) жекелеген қайта өңдеуге___тонна – (керегін толтыру)
6. Қолда бар (керегін көрсету)
1) Қазіргі заманғы _____ бас сауын сиырға арналған _____ жылы іске қосылған сүт кешені;
2) Инфраструктураға сай келетін (механикаландырылған сиыр сауу, көң шығару мен жем тарату, автоматтандырылған мал суару және жем цехы) ___ бас сауын сиырға арналған сүт кешені;
3) сүт өткізгіштермен жабдықталған сиыр сауу жабдықтары, бидондарға, сүт жинағышқа (танк) (барының астын сыз)
7. Сүтті қайта өңдеу бойынша жекелеген цехы____________________                                                            (көрсету- _________________________________________________________________      қуаттылығын, жабдықтың аталуын-өндірушісін, есептік нөмірін, кодын)
8. Пайдалынатын жердің жалпы көлемі _____ га, соның ішінде егістік _____ га, жайылымдар _____ га.
9. 2011 жылғы 1 қаңтарға азық қоры:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
10. 2011 жылы дайындау жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3)құрама жем ________ тонна;

4) зернофуража ______________________ тонн.
11. Дополнительно планируется закупить в 2011 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
12. Зарегистрирован в базе единой информационной базе селекционной и племенной работы _________(число и дата регистрации)
13. Адрес Товаропроизводителя: ______________________________.
14. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копию свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копию документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справку банка о наличии банковского счета с указанием его номера;
5) копия договора на оказание услуг по научному сопровождению селекционного процесса с планом закрепления и ротации быков-производителей;
6) копия бонитировочной ведомости (Форма N 7-мол).
В соответствии установленным критериям прошу отнести предприятие (хозяйство) к ___ уровню.
Руководитель предприятия ____________ (Ф.И.О., подпись, печать)
"__ " _______ 2011 год
"Подтверждаю" *
Начальник отдела сельского хозяйства __________ района _____________ области
________________ (Ф.И.О., подпись, печать) "__" _________ 2011 год.
Примечание:
* Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.
3) Форма заявки на получение субсидий за производство и реализацию баранины и конины на 2011 год
1. Товаропроизводитель_________________________________________                         (Наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье овец (лошадей) на 1 января 2011 года ____ голов, в том числе маток (старше 2-х, 3-х лет) ______ голов.
3. Наличие специализированного помещения для содержания овец (лошадей) на ___ голов______________________________________________.        (указать – типовое, приспособленное, общая площадь кв. метров)
4. Наличие перерабатывающей мощности:
1) убойная площадка (пункт) (учетный номер (код) _____ с мощностью ____ тонн в сутки;
2) перерабатывающий цех (учетный номер (код) _с мощностью __ тонн в сутки.
5. Планируемый объем реализации баранины (конины) ______ тонн, в том числе на переработку ___ тонн и (или) собственная переработка ____ тонн, другие объекты реализации ___ тонн - указать какие (указать нужное).
6. Наличие земельных угодий, всего ___ га., в том числе, пашни ____ га., пастбищных угодий _____ га.

4) дәнді мал азығы ________ тонна.
11. 2011 жылы қосымша сатып алу жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
12. Селекциялық және асылдандыру жұмыстарының біртұтас ақпараттық базасына тіркелуі _____________ (тіркелген күні, мерзімі)
13. Тауар өндірушінің мекен жайы ________________________ _____________________________________________________________
14. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі (қайта тіркелімі) туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банктен ағымдағы шоттың болуы туралы номері көрсетілген анықтама;
5) өндіруші-бұқаларды бекіту және ауыстыру жобасынмен селекциялық процессті ғылыми сүйемелдеу бойынша қызмет көрсетуге келісім шарттың көшірмесін;
6) бонитировкалық ведомосттің көшірмесі (Форма N 7-мол).
Белгіленген өлшемдерге сәйкес кәсіпорынды (шаруашылықты) _____деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсіпорын басшысы ___________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2011 жыл
"Растаймын" *
____________ облысының _________ауданының ауыл шаруашылық бөлімінің бастығы _________________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2011 жыл
Ескертпе:
* Аудандық ауыл шаруашылығы басқармасының басшысы бекітілген заңнама аясында шаруашылықтардың өлшемге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.
3) 2011 жылға өндірілетін және сатылатын қой және жылқы еті үшін субсидия алуға өтінім нысаны
1. Тауар өндіруші______________________________________________                                        (заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2011 жылғы 1 қаңтарға қолда бар қой (жылқы) саны ________ бас, соның ішінде аналықтары (2- 3-жастан ересек) саны _________ бас.
3. Қойларды (жылқыларды) _______ бас ұстауға арналған арнайы мамандандырылған ғимараттары________________________________________. (типтік, қарапайым, жалпы шаршы метр көлемін- көрсету)
4. Қолда бар өңдеу қуаттылығы;
1) мал сою алаңы (пункт) (есептік нөмірі (код) қуаттылығы __ тәулігіне тонна;
2) Өңдеу цехы (есептік нөмірі (код) қуаттылығы __ тәулігіне тонна;
5. Жоспар бойынша сатылатын қой (жылқы) етінің көлемі _____ тонна, соның ішінде: қайта өңдеуге___тонна, және (немесе) жекелеген қайта өңдеуге____тонна, басқа сауда объектісі_____тонна – көрсету қажет (қажетін көрсету).
6. Пайдаланатын жердің жалпы көлемі___ га, соның ішінде егістік ___ га, жайылымдар _____ га.

7. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2011 года (для товаропроизводителей занимающимся производством баранины):
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
8. Планируется заготовить в 2011 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ___________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
9. Адрес (полный) Товаропроизводителя: _________________________.
10. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копию свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копию документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справку банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия ______ (Ф.И.О., подпись, печать)
"__" ___ 2011 год
"Подтверждаю" *
Начальник отдела сельского хозяйства __________ района ___________ области
"__" _________ 2011 год _______________ (Ф.И.О., подпись, печать)
Примечание:
* Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.
4) Формы заявки на получение субсидий за производство и реализацию кумыса и шубата на 2011 год
1. Товаропроизводитель_________________________________________                        (Наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье лошадей (верблюдов) на 1 января 2011 года _____ голов, в том числе кобыл (верблюдоматок) ______ голов старше 3 – х лет.
3. Планируемое среднегодовое поголовье дойных кобыл (верблюдоматок) ____ голов.
4. Планируемый объем производства кумыса (шубата) в зачетном весе _____ тонн.
5. Наличие цеха (помещение, емкость по сбору и (или) производству кумыса или шубата) на ______ тонн в сутки.
6. Планируемый объем реализации кумыса (шубата) ____________ тонн, в том числе на переработку _________ тонн и (или) собственная переработка ______________ тонн, другие объекты реализации ________ тонн - указать какие (заполнить нужное).
7. Наличие земельных угодий, всего _______ га., в том числе, пашни _____ га., пастбищных угодий ________________ га.
8. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2011 года:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
9. Планируется заготовить в 2011 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;

7. 2011 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша азық қоры: (қой еті өндірісімен айналысатын тауар өндірушілер үшін).
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3) дәнді мал азығы ________ тонна.
8. 2011 жылы дайындау жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3) дәнді мал азығы ________ тонна.
9. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық)________________________
____________________________________________________________________
10. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) ағымдағы шоттың болуы туралы банктен анықтама;
Кәсіпорын басшысы _____________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2011 жыл
"Растаймын" *
____________облысының _________ауданының ауыл шаруашылық бөлімінің бастығы ______________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2011 жыл.
Ескертпе:
* Аудандық ауыл шаруашылығы басқармасының басшысы бекітілген заңнама аясында шаруашылықтардың өлшемге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.
4) 2011 жылға қымыз және шұбат өндіру және сату үшін субсидия алуға өтінім нысаны
1. Тауар өндіруші______________________________________________                                        (заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2011 жылғы 1 қаңтарға қолда бар жылқы (түйе) саны_____бас, соның ішінде 3 – жастан ересек биелер (інгендер) саны ____ бас.
3. Жоспарланған жылдық орта есеппен сауынды жылқылар (інгендер) ___бас.
4. Жоспар бойынша өндірілетін қымыз (шұбат) көлемі есепке алу салмағымен ______ тонна.
5. Тәулігіне ______ тонна өнім өндіретін цехтың (ғимарат, қымыз немесе шұбат жинайтын ыдыстың) болуы.
6. Жоспармен өндірілетін қымызды (шұбаттың) көлемі ______ тонна, оның ішінде: қайта өңдеуге______ тонна және (немесе) өздері қайта өңдеуге_____ тонна, басқа обьектілерге сату____ тонна қайсысы көрсету – (қажетін толтыру).
7. Пайдалынатын жердің жалпы көлемі _____ га, соның ішінде егістік _____ га, жайылымдар _____ га.
8. 2011 жылғы 1 қаңтарға азық қоры:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3) дәнді мал азығы ________ тонна.
9. 2011 жылы дайындау жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;

3) зернофуража ______________________ тонн.
10. Адрес Товаропроизводителя: ______________________________.
11. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копию свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копию документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справку банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия ______ (Ф.И.О.,подпись,печать) "__" _____ 2011 год
"Подтверждаю" *
Начальник отдела сельского хозяйства __________ района _____________ области _____________ (Ф.И.О. подпись, печать)
"__" _________ 2011 год.
Примечание:
* Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.
Приложение 2
к решению акима Кызылординской области
от "15" июня 2011 года N 4
"Утверждаю"
Аким __________________ района
___________ (Ф.И.О., подпись, печать)
"___" ________________ 2011 год
Форма сводного акта *
о реализации животноводческой продукции
_____________________________________________________________________               (наименование субсидируемой продукции – нужное оставить) за ______ 2011 года по __________ району _________________ области
(месяц)
Наименова-ние продавца, его реквизиты Вид субсидии-
руемой животно-
водческой продукции
Наименование, дата и N платежного документа Объем реализованной животноводческой продукции (тонн, тыс. штук) Наименованиепокупателя, его реквизиты
Итого по району
*составляется отдельно на каждый вид субсидируемой животноводческой продукции.
Начальник
отдела сельского хозяйства __________________(Ф.И.О., подпись)
Специалист
отдела сельского хозяйства _________________ (Ф.И.О., подпись)
Приложение 3
к решению акима Кызылординской области
от "15" июня 2011 года N 4
Форма сводного списка распределения квот на производство субсидируемого объема животноводческой продукции и размеров субсидий среди товаропроизводителей
Наименование Наличие поголо-вья, голов в том числе маток, голов Пого-
ловье на откор-ме, голов
Поголо-вье дойных коров Объем производ-ства продукции, тонна Норматив субсидий за единицу реализованной продукции, тенге Доведенная квота
района хозяй-ства вид продукции (уровень) тон-на сумма субси-
дий, тыс. тенге
говядина
I
говядина
II
говядина
III
ИТОГО
молоко
I
молоко
II
молоко
III
ИТОГО
Баранина
Конина
Кумыс
Шубат
Всего по области
Примечание: Управление сельского хозяйства области в течение четырех дней со дня утверждения квот представляет в Министерство сельского хозяйства копию решения акима области об утверждении квот для товаропроизводителей участвующих в программе субсидирования.
Приложение 4
к решению акима Кызылординской области
от "15" июня 2011 года N 4
"Утверждаю"
Начальник Управления сельского хозяйства
Кызылординской области
_________________ (Ф.И.О. подпись, печать)
"____" ____________ 2011 год
Форма сводной ведомости по области
об объемах реализованной животноводческой продукции _______________________________________________________________      (субсидируемая животноводческая продукция – указать нужное)       и выплате субсидий
Наименование Годовая квота Норма-
тив субси-
дий за единицу (1 кг., штук) реализованной животно-водчес-кой продук-ции, тенге
Фактически реализовано животноводческой продукции, тонна Фактически использовано комбикормов (концкормов) для производства животноводческой продукции, тонна Причи-
тающаясясумма субсидий с начала года, тенге
Опла-че-но с начала года, тен-ге Остатокпричи-
тающей-ся суммы субси-
дий, тенге
Подле-жит к опла-те, тенге
Сельхозтоваропроизводители Продук-ции *
тон-на тен-ге с нача-ла года за отчет-ный месяц с нача-ла года за отчет-ный месяц
* Указать уровень
Начальник
отдела животноводства ___________________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер __________________________ (Ф.И.О., подпись)
Приложение 5
к решению акима Кызылординской области
от "15" июня 2011 года N 4
"Утверждаю"
Начальник Управления сельского хозяйства
Кызылординской области
_________________ (Ф.И.О. подпись, печать)
"___" ____________ 2011 год
Форма отчета (информации) * по освоению средств по ________________________ области
N п/п
Наименование(продукции)
Доведенная квота
Доведенный план финансирова-ния, тыс. тенге **
Фактически реализовано ***
Находится на обработке в управлении сельского хозяйства области
Фактически оплачено
уро-вень
кг.
сумма, тыс. тенге
уро-вень
кг.
сумма, тыс. тенге
уро-вень
кг.
сумма, тыс. тенге
уро-вень
кг.
сумма, тыс. тенге
* представляется ежемесячно не позднее 5 числа следующим за отчетным месяцем
** на отчетную дату с начала года
*** весь объем реализации (без учета субсидий)
Начальник
отдела животноводства _______________________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер __________________________ (Ф.И.О., подпись)
Приложение 6
к решению акима Кызылординской области
от "15" июня 2011 года N 4
"Утверждаю"
Начальник Управления сельского хозяйства
Кызылординской области
_____________ (Ф.И.О. подпись, печать)
"____" __________ 2011 год
Форма отчета (информации) * по объемам реализации животноводческой продукции
Наименова-
ние предприятия
Вид продук-
ции
Доведенная квота, тонна Реализация
Объекты торговли в том числе собственные Предприятия переработки в том числе собственные Другие учреждения **
кг. цена реали-зации,за 1 кг. кг. цена реализации, за 1 кг. кг., штук цена реали-зации,за 1 кг. тенге кг. цена реали*зации,за 1 кг.тенге кг., штук цена реали-зации,за 1 кг.тенге
*      цена реализации переработанной продукции
**      больницы, школьным и дошкольным учреждениям и т.д.
Начальник
отдела животноводства ______________________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер __________________________ (Ф.И.О., подпись)

3) дәнді мал азығы ________ тонна.
10. Тауар өндірушының мекен жайы ________________________
11. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банктен ағымдағы шоттың болуы туралы нөмірі көрсетілген анықтама.
Кәсіпорын басшысы ___________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2011 жыл
"Растаймын" *
____________ облысының _________ауданының ауыл шаруашылық бөлімінің бастығы _________________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2011 жыл.
Ескертпе:
* Аудандық ауыл шаруашылығы басқармасының басшысы бекітілген заңнама аясында шаруашылықтардың өлшемге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.
Қызылорда облысы әкімінің
2011 жылғы 15 маусымдағы N 4 шешіміне
2-қосымша
"Бекітемін"
_______________ауданының әкімі
___________(аты – жөні, қолы, мөрі)
2011 жылғы "___"_____________
Мал өнімдерін сату туралы
ЖИЫНТЫҚ АКТІ нысаны*
_______________________________________________________________        (субсидияланатын өнімдердің атаулары - қажеттісі қалдырылсын)
2011 жылдың ________ ___________ ауданы бойынша__________облысы                    (айындағы)
Сатушының атауы, оның реквизиттері Субсидиялана-тын мал шаруашылығы өнімдерінің түрлері Төлем құжатының атаулары, N және күні Мал шаруашылығын өнімдерінің сатылған көлемі, тонна. Сатып алушының атауы, оның реквизит-
тері
Барлығы аудан бойынша
* мал шаруашылығы өнімнің субсидияланатын әрбір түріне жеке жасалады;
Ауыл шаруашылығы
бөлімінің бастығы      __________________ ___________                                            (аты-жөні)        (қолы)
Ауыл шаруашылығы
бөлімінің маманы       __________________ ___________                                             (аты-жөні)        (қолы)
Қызылорда облысы әкімінің
2011 жылғы 15 маусымдағы N 4 шешіміне
3-қосымша
Мал шаруашылығы өнімінің субсидияланатын көлемін өндіруге квоталар мен тауар өндірушілер арасында субсидиялар мөлшерін бөлу жиынтық тізімінің нысаны
Атауы Қол-да бар мал са-
ны, бас
Соның ішінде аналығы, бас Бор-дақылау-да, бас Сауы-латын сиыр-лар саны, бас Өндірілетін өнім көлемі, тонна Сатылған өнім бірлігіне субсидия нормативі, теңге Берілген квота
аудан шаруашылық өнім түрі (деңгейі) Тонна, мың Субсидия соммасы, мың теңге
ІҚМ еті
І
ІҚМ еті
ІІ
ІҚМ еті
ІІІ
ҚОРЫТЫНДЫ
сүт
І
сүт
ІІ
сүт
ІІІ
ҚОРЫТЫНДЫ
Қой еті
Жылқы еті
Қымыз
Шұбат
ҚОРЫТЫНДЫ
Ескерту: Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы төрт күн ішінде квотаны бекіткеннен күннен бастап ауыл шаруашылығы министрлігіне облыс әкімінің субсидиялау бағдарламасына қатысатын тауар өндірушілер үшін квотаны бекіту шешімінің көшірмесін ұсынады.
Қызылорда облысы әкімінің
2011 жылғы 15 маусымдағы N 4 шешіміне
4-қосымша
"Бекітемін"
Қызылорда облысы ауыл шаруашылығы
басқарманың бастығы ___________ (Т.А.Ж., қолы, мөрі)
2011 жыл "____" _________
Мал шаруашылығы өнімінің сатылған _______________________________________________________ көлемі туралы  (субсидияланатын мал шаруашылығы өнімі-қажетін көрсету)
жиынтық ведомостінің нысаны
Атаулары Жылдық квота өткізілген 1 бір-
лік
(1 кг, дана) өнім-ді субсидия-
лау нормативі, теңге
Іс жүзінде сатылған мал шаруашылығы өнімі, тонна Өнім өндірісі және оны өткізу үшін іс жүзінде пайдаланылған құрама азықтар (құрама жем), тонна Жыл басы-
нан бастапсубси-дияның тиесі-лі сомма-сы, теңге
Жыл басы-нан бас-
тап төлен-гені, теңге
бюд-
жет-
тік субсидиялардың тиесі-лі сомасының қалды-ғы, теңге
Төлену-ге жататы-ны, теңге
тон-на тең-ге
ауыл шаруашылы-ғы тауар өндіруші-
лері
өнімдер* жыл басы-
нан бастап
есепті айда жыл басы-
нан бастап
есепті айда
*деңгейін көрсету
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы (жауапты тұлға)_____(Т. А.Ж., қолы)
Бухгалтер (жауапты тұлға) _________________ (Т.А.Ж., қолы)
Қызылорда облысы әкімінің
2011 жылғы 15 маусымдағы N 4 шешіміне
5-қосымша
"Бекітемін"
Қызылорда облысы ауыл шаруашылығы
басқармасының бастығы________ (Т.А.Ж., қолы, мөрі)
2011 жыл "____" ____________
Облысы бойынша қаражатты игеру жөнінде есеп (ақпарат)* нысаны
N р/н Атаула-ры (өнім-
нің)
Жеткізілген квота Жеткізіл-ген қаржылан-дыру жоспары мың теңге** Нақты сатылғаны *** Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасында өңдеуде жатыр Нақты төленгені
дең-гейі кг. сома-сы, мың теңге дең-гейі кг. сома-сы, мың тенге дең-гейі кг. сомасы, мың тен-ге дең-
гейі
кг. сома-сы, мың теңге
*айлық есепті әр айдың 5–нен қалдырмай ай сайын ұсыну ** есептесу күні жылдың басында *** барлық сатылатын көлем (субсидияны есепке алмай)
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы ________________________ (Т. А.Ж., қолы)
Бас бухгалтер ________________________ (Т.А.Ж., қолы)
Қызылорда облысы әкімінің
2011 жылғы 15 маусымдағы N 4 шешіміне
6-қосымша
"Бекітемін"
Қызылорда облысы ауыл шаруашылығы
басқармасының бастығы___________ (Т.А.Ж., қолы, мөрі)
2011 жыл "____" ____________
Мал шаруашылығы өнімін сату көлемі жөнінде есеп (ақпарат) нысаны
Кәсіпорынның атауы Өнім-
нің түрі
Жеткізіл-ген квота, тонна Сату
Сауда нысандары соның ішінде, жекелегені Қайта өңдеу кәсіпорындары соның ішінде, жекелегені Басқада мекемелер**
кг. 1 кг. сату баға-
сы, теңге
кг. 1 кг. сату баға-сы, теңге кг. 1 кг. сату баға-сы, теңге кг. 1 кг. сату баға-сы, теңге кг. 1 кг. сату бағасы, теңге
* өңделген өнімнің сату бағасы ** емхана, мектеп және мектепке дейінгі мекемелер және т.б.
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы __________________________ (Т. А.Ж., қолы)
Бас бухгалтер __________________________ (Т.А.Ж., қолы)