О внесение изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 261 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Кызылординской области от 05 сентября 2011 года N 307. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 сентября 2011 года за N 4276. Утратило силу решением маслихата Кызылординской области от 06 декабря 2011 года N 330
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кызылординской области от 06.12.2011 N 330.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2011 года N 871 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года N 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 261 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4262, опубликовано в областной газете "Кызылординские вести" от 13 января 2011 года N 6-7) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
цифры "96 929 471" заменить цифрами "96 958 085";
цифры "89 312 348" заменить цифрами "89 340 962";
в подпункте 2):
цифры "97 867 913" заменить цифрами "97 896 527";
дополнить пунктами 8-2 следующего содержания:
"8-2. Учесть поступление трансфертов с бюджетов районов и города Кызылорда 13 902 тыс. тенге в связи с созданием областной ревизионной комиссии;
суммы поступлений трансфертов из бюджетов районов и города Кызылорда определяются на основании постановления акимата Кызылординской области";
в приложении 1 к указанному решению:
в строке "1. Доходы" цифры "96 929 471" заменить цифрами "96 958 085";
в категории 4 "Поступления трансфертов" цифры "89 312 348" заменить цифрами "89 340 962";
в классе "1. Трансферты из нижестоящих органов государственного управления" цифры "277 533" заменить цифрами "291 435";
в подклассе "2. Трансферты из районных (городских) бюджетов" цифры "277 533" заменить цифрами "291 435";
в классе 2 "Трансферты из вышестоящих органов государственного управления" цифры "89 034 815" заменить цифрами "89 049 527";
в подклассе 1 "Трансферты из республиканского бюджета" цифры "89 034 815" заменить цифрами "89 049 527";
в строке "2. Расходы" цифры "97 867 913" заменить цифрами "97 896 527";

"2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 261 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 05 қыркүйектегі N 307 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 15 қыркүйекте N 4276 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 06 желтоқсандағы N 330 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2011.12.06 N 330 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)тармақшасына, "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 1350 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 шілдедегі N 871 қаулысына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 261 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4262 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2011 жылғы 13 қаңтардағы 6-7 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"96 929 471" деген сандар "96 958 085" деген сандармен ауыстырылсын;
"89 312 348" деген сандар "89 340 962" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"97 867 913" деген сандар "97 896 527" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 8-2-тармақпен толықтырылсын:
"8-2. Облыстық тексеру комиссиясының құрылуына байланысты аудандар мен Қызылорда қаласы бюджеттерінен 13 902 мың теңге трансферттер түсімінің қаралғаны ескерілсін;
аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттерінен трансферттер түсімінің сомасының бөлінісі Қызылорда облысы әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады;
аталған шешімнің 1-қосымшасындағы:
"1. Кірістер" жолындағы "96 929 471" деген сандар "96 958 085" деген сандармен ауыстырылсын;
"4. Трансферттердің түсімдері" санатындағы "89 312 348" деген сандар "89 340 962" деген сандармен ауыстырылсын;
"1. Төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан түсетін трансферттер" сыныбындағы "277 533" деген сандар "291 435" деген сандармен ауыстырылсын;
"2. Аудандық (қалалық) бюджеттерден трансферттер" ішкі сыныбындағы "277 533" деген сандар "291 435" деген сандармен ауыстырылсын;
"2. Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер" ішкі сыныбындағы "89 034 815" деген сандар "89 049 527" деген сандармен ауыстырылсын;
"1. Республикалық бюджеттен түсетін трансферттер" ішкі сыныбындағы "89 034 815" деген сандар "89 049 527" деген сандармен ауыстырылсын;
"2. Шығындар" жолындағы "97 867 913" деген сандар "97 896 527" деген сандармен ауыстырылсын;

в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера" цифры "1 442 994" заменить цифрами "1 456 896";
по администратору бюджетных программ 110 "Аппарат маслихата области" цифры "116 448" заменить цифрами "110 820";
по бюджетной программе 001 "Услуги по обеспечению деятельности маслихата области" цифры "67 630" заменить цифрами "62 002";
дополнить администратором бюджетных программ 282 с бюджетными программами 001, 003 следующего содержания:

"Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" 01 функциональдық тобы жолындағы "1 442 994" деген сандар "1 456 896" деген сандармен ауыстырылсын;
"Облыс мәслихатының аппараты" 110 – бюджеттік бағдарлама әкімшісі жолындағы "116 448" деген сандар "110 820" деген сандармен ауыстырылсын;
"Облыс мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" 001-бюджеттік бағдарламасы жолындағы "67 630" деген сандар "62 002" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 001, 003 бюджеттік бағдарламалары бар 282 бюджеттік бағдарлама әкімшісімен толықтырылсын:

282
Ревизионная комиссия области
19 530
001
Услуги по обеспечению деятельности ревизионной комиссии области
16 733
003
Капитальные расходы государственных органов
2 797
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность" цифры "3 901 407" заменить цифрами "3 916 119";
по администратору бюджетных программ 252 "Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета" цифры "3 584 153" заменить цифрами "3 598 865";
бюджетную программу 019 "Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции, документирование оралманов" изложить в следующей редакции:

282
Облыстың тексеру комиссиясы
19 530
001
Облыстың тексеру комиссиясының қызметін қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер
16 733
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 797
"Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" 03-функционалдық тобындағы "3 901 407" деген сандар "3 916 119" деген сандармен ауыстырылсын;
"Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы" 252 - бюджеттік бағдарлама әкімшісі жолындағы "3 584 153" деген сандар "3 598 865" деген сандармен ауыстырылсын;
019 "Көші-кон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау, оралмандарды құжаттандыру" бюджеттік бағдарламасы мынадай мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:

019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции
22 375
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
XXXIII сессии Кызылординского
областного маслихата                         А. Козбахов
Секретарь Кызылординского
областного маслихата                         Н. Кудайбергенов

019
Көші-кон полициясының қосымша штат санын ұстау және материалдық - техникалық жарақтандыру
22 375
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық
мәслихатының кезектен тыс
ХХХХІІІ сессиясының төрағасы              А. Қозбақов
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы                     Н. Құдайбергенов