О внесении изменений и дополнений в решение ХХХІІ сессии Казалинского районного маслихата от 29 декабря 2010 года N 248 "О районном бюджете на 2011-2013 года"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 19 мая 2011 года N 287. Зарегистрировано Управлением юстиции Казалинского района Кызылординской области 27 мая 2011 года за N 10-4-152. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11 декабря 2012 года N 356
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11.12.2012 N 356.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной ХХXII сессии Казалинского районного маслихата от 29 декабря 2010 года N 248 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-4-137, от 20 января 2011 года, опубликованы в газете "Қазалы" от 5 февраля 2011 года за N 12, от 9 февраля 2011 года за N 13-14, 12 февраля 2011 года за N 15,16 и 16 февраля за N 17,18) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 370 516" заменить цифрами "6 386 562";
цифры "5 310 514" заменить цифрами "5 326 560";
в подпункте 2):
цифры "6 408 787" заменить цифрами "6 427 355";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифры "19 369" заменить цифрами "94 145";
в строке "бюджетные кредиты" цифры "25 719" заменить цифрами "100 495";
в подпункте 5):
цифры "-74 240" заменить цифрами "-151 538";
в подпункте 6):
цифры "74 240" заменить цифрами "151 538";
пункт 3 дополнить 7),8),9) подпунктами следующего содержания:
7) на содержание вновь вводимых объектов образования - 11 395 тысяч тенге;
8) на текущие расходы местным исполнительным органам в сфере ветеринарии - 2 354 тысяч тенге;
9) на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов - 2 297 тысяч тенге;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы XXXII сессиясының N 248 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 19 мамырдағы N 287 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Қазалы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 27 мамырда N 10-4-152 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы N 356 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012.12.11 N 356 хатымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы ХХХІІ сессиясының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 20 қаңтарда 10-4-137 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" басылымының 2011 жылғы 5 ақпандағы N 12, 9 ақпандағы N 13-14, 12 ақпандағы N 15,16 және 16 ақпандағы N 17,18 сандарында жарияланған) N 248 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"6 370 516" деген сандар "6 386 562" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 310 514" деген сандар "5 326 560" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"6 408 787" деген сандар "6 427 355" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік кредиттеу" деген жолдағы "19 369" деген сан "94 145" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" деген жолдағы "25 719" деген сан "100 495" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-74 240" деген сандар "-151 538" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"74 240" деген сандар "151 538" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 3 тармағы мынадай мазмұндағы 7), 8), 9) тармақшалармен толықтырылсын:
"7) жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға - 11395 мың теңге;
8) ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерінің ағымдағы шығындарына -2354 мың теңге;
9) ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін - 2297 мың теңге;

к проекту решения ХХХҮI сессии Казалинского районного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение ХХХІІ сессии Казалинского районного маслихата от 29 декабря 2010 года N 248 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
1. Доходы:
за счет средств областного бюджета выделены целевые текущие трансферты в сумме 16 046 тыс. тенге.
2. Расходы:
1.с выделением с областного бюджета  целевых текущих трансфертов увеличены нижеследующие программы
464-003 "Общеобразовательное обучение" на 11 395 тыс. тенге;
462-099 "Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета" на 2 297 тыс. тенге;
473-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии" на 2 354 тыс. тенге.
2. программа 455-003 "Поддержка культурно - досуговой работы" уменьшена на 444 тыс. тенге

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы ХХХІІ сессиясының N 248 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының ХХХVI кезектен тыс сессиясының шешіміне
ТҮСІНДІРМЕ ЖАЗБА
1. Кірістер:
облыстық бюджет қаржысы есебінен 16 046 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінді.
2. Шығындар:
1. облыстық бюджет қаржысы есебінен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерге сәйкес
464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы 1 1395 мың теңгеге;
462-099 "Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру" бағдарламасы 2 297 мың теңгеге;
473-001 "Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 2354 мың теңгеге көбейтілді.
2. 455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасы 444 мың теңгеге азайтылды.