О внесении изменений в решение очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 30 сентября 2011 года N 292. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 октября 2011 года за N 10-5-166. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 01 марта 2012 года N 41)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 01.03.2012 N 41)
В соответсвии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-5-154) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 191 653" заменить цифрами "5 199 182";
цифры "4 386 348" заменить цифрами "4 393 877";
в подпункте 2):
цифры "5 407 924" заменить цифрами "5 439 953";
в подпункте 5):
цифры "-264 962" заменить цифрами "-289 462";
в подпункте 6):
цифры "264 962" заменить цифрами "289 462";
в пункте 4-1 указанного решения:
цифры "2 646" заменить цифрами "3 175";
в пункте 5-1 указанного решения:
цифры "122 500" заменить цифрами "147 000";
цифры "35 000" заменить цифрами "42 000";
приложения 1, 4 решения очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" изложить согласно приложениям 1 и 2 к указанному решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
43 сессии Кармакшинского
районного маслихата                          А. Сержанова
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата                          М. Ерманов
Приложение 1
к решению внеочередной 43 сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "30" сентября 2011 года N 292
Приложение 1
к решению очередной 34 сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "22" декабря 2010 года N 224
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 қыркүйектегі N 292 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 12 қазанда N 10-5-166 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 01 наурыздағы N 41 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2012.03.01 N 41 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 10-5-154 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2011 жылғы 26 қаңтардағы N 9-10 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"5 191 653" деген сандар "5 199 182" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 386 348" деген сандар "4 393 877" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"5 407 924" деген сандар "5 439 953" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-264 962" деген сандар "-289 462" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"264 962" деген сандар "289 462" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 4-1 тармағындағы:
"2 646" деген сандар "3 175" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 5-1 тармағындағы:
"122 500" деген сандар "147 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"35 000" деген сандар "42 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешімінің 14-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2- қосымшаларына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезектен
тыс 43 сессиясының төрағасы                     Ә. Сержанова
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы                            М. Ерманов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2011 жылғы "30" қыркүйектегі
кезектен тыс 43 сессиясының
N 292 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2010 жылғы "22" желтоқсандағы
кезекті 34 сессиясының N 224
шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы и строительства проекта "КТПН-10/0,4 кВ с трансформатором 250 кВА в поселке Торетам Кармакшинского района"
3 384
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5 575
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5 575
010
Развитие объектов сельского хозяйства
5 575
Строительство типового скотомогильника в поселке Жосалы
5 575
ПОЯСНИТЕЛЬНАЯ ЗАПИСКА
к решения районного маслихата "О внесении изменений в решение очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года за N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Предлагается внести нижеследующие изменения в решение очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года за N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Доходы.
В соответствии с постановлением Кызылординского областного акимата от 16 сентября 2011 года N 141 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Кызылординской области от 27 декабря 2010 года N 979 "О реализации решения XХXV сессии Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 261 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы""" текущие трансферты и трансферты на развитие в районный бюджет увеличены на 7529 тыс.тенге.
Наряду с этим, на строительства и (или) приобретение жилья за счет кредитов из республиканского бюджета дополнительно выделено 24500 тыс.тенге.
Расходы.

"Қармақшы ауданы Төретам кентінің 250 кВА трансформаторымен КТПН-10/0,4 кВ" жобасының құрылысы және жобалау сметалық құжаттарын әзірлеп, мемлекеттік сараптамадан өткізу
3384
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
5575
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5575
010
Ауыл шаруашылығы объектiлерiн дамыту
5575
Жосалы кентінде типтік жобадағы мал көміндісін салу
5575
""2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N224 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" аудандық мәслихаттың шешіміне
ТҮСІНДІРМЕ ЖАЗБА
"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешіміне төмендегі өзгерістер енгізілу ұсынылуда.
Кірістер
""2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы ХXXV сессиясының N 261 шешімін іске асыру туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2010 жылғы 27 желтоқсандағы N 979 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2011 жылғы 16 қыркүйектегі N 141 қаулысына сәйкес аудандық бюджеттің ағымдағы нысаналы және даму трансферттері 7 529 мың теңгеге көбейтілді.
Сонымен қатар, республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға қосымша 24 500 мың теңге бөлінді.
Шығындар

1. Выделенные целевые трансферты и трансферты на развитие за счет средств республиканского бюджета на сумму 7529 тыс. тенге и 24500 тыс.тенге на строительства и (или) приобретение жилья за счет кредитов из республиканского бюджета направлены на следующие расходы районного бюджета:
Районный отдел строительства:
По бюджетной программе 467 003 "Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда" предусмотрено 24500 тыс. тенге;
по бюджетной программе 467 022 "Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020" предусмотрено 7000 тыс. тенге.
Районный отдел занятости и социальных программ:
По бюджетной программе 451 002 "Программа занятости" предусмотрено 529 тыс. тенге дополнительно на предоставление субсидий на переезд.
2. По предложению администратора бюджетных программ вносится нижеследующее передвижение из одной бюджетной программы в другую бюджетную программу:
По аппарату акима района из бюджетной программы 122 001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" сэкономленные 1000 тыс.тенге переносится в бюджетную программу 122 003 "Капитальные расходы государственных органов".
3. Бюджетная программа 099 "Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета" идентифицирована бюджетной программой 099 "Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов", бюджетная программа 024 "Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок" идентифицирована бюджетной программой 024 "Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок" в связи с изменением единой бюджетной классификации Республики Казахстан.

1. Аудандық бюджетке республикалық бюджет қаржысы есебінен бөлінген 7 529 мың теңге ағымдағы және даму трансферттері мен республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға 24 500 мың теңге төмендегі бюджет шығындарына бағытталуда:
Аудандық құрылыс бөлімі:
467 003 "Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу" бюджеттік бағдарламасына 24 500 мың теңге;
467 022 "Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы аясында инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту" бюджеттік бағдарламасына 7 000 мың теңге қаралды.
Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі:
451 002 "Еңбекпен қамту бағдарламасы" бюджеттік бағдарламасына қоныс аударуға қосымша 529 мың теңге қаралды.
2. Бюджеттік бағдарлама әкімшісінің ұсынысына сәйкес бір бюджеттік бағдарламадан екінші бюджеттік бағдарламаға ауыстыру ұсынылуда:
Аудан әкімі аппаратының 122 001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасынан үнемделген 1 000 мың теңгені 122 003 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасына ауыстыру.
3. Қазақстан Республикасының бірыңғай бюджеттік сыныптамасының өзгеруіне байланысты 099 "Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру" бюджеттік бағдарламасы 099 "Ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру" бюджеттік бағдарламасына, 024 "Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру" бюджеттік бағдарламасы 024 "Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру" бюджеттік бағдарламасына сәйкестендірілді.