О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 277 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 27 октября 2011 года N 367. ЗЗарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 09 ноября 2011 года за N 10-7-145. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 05 июня 2012 года N 119)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  (письмо Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 05.06.2012 N 119).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение следующие изменения Жанакорганского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 года" от 24 декабря 2010 года N 277 (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 января 2011 года за N 10-7-123, опубликован в газете "Жаңақорған тынысы" 26 января 2011 года за N 8 и 29 января 2011 года за N 9):
приложения 1, 4 к решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 969 162" заменить на цифры "5 951 728";
цифры "5 003 794" заменить на цифры "4 986 360";
в подпункте 2):
цифры "6 254 475" заменить на цифры "6 237 041";
в подпункте 3):
цифры "76 205" заменить на цифры "117 459";
цифры "82 734" заменить на цифры "123 988";
в подпункте 5):
цифры "-376 518" заменить на цифры "-417 772";
в подпункте 6):
цифры "376 518" заменить на цифры "417 772";
цифры "17 146" заменить на цифры "58 400";
2. Настоящее решение водится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
ХХХХІІІ сессии
районного маслихата                       Т.КАЛДЫБАЕВ
Секретарь районного
маслихата                                 С.ДЮСЕБЕКОВ
Приложение 1
к решению внеочередной ХХХХІІІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 27 октября 2011 года N 367
Приложение 1
к решению очередной ХХХV сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 24 декабря 2010 года N 277
Бюджет района на 2011 год
Категория
тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 277 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 қазандағы N 367 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 09 қарашада N 10-7-145 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 маусымдағы N 119 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2012.06.05 N 119 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған аудандық Мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық Мәслихатының 2011 жылғы 24 желтоқсандағы N 277 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 12 қаңтарда N 10-7-123 болып тіркелген, 2011 жылдың 26 қаңтарда N 8, 29 қаңтарда N 9 "Жаңақорған тынысы" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"5 969 162" деген сандар "5 951 728" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 003 794" деген сандар "4 986 360" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"6 254 475" деген сандар "6 237 041" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"76 205" деген сандар "117 459" деген сандармен ауыстырылсын;
"82 734" деген сандар "123 988" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-376 518" деген сандар "-417 772" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"376 518" деген сандар "417 772" деген сандармен ауыстырылсын;
"17 146" деген сандар "58 400" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХХХІІІ сессиясының төрағасы               Т. ҚАЛДЫБАЕВ
Аудандық Мәслихат хатшысы                      С. ДҮЙСЕБЕКОВ
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2011 жылғы 27 қазандағы
кезектен тыс XXXXІІІ сессиясының
N 367 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
кезекті XXXV сессиясының
N 277 шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы