О внесений изменений в решение очередной ХХІХ сессии районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 286 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 15 ноября 2011 года N 354. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 ноября 2011 года за N 10-8-157. Утратило силу - решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 20 марта 2012 года N 37
Сноска. Утратило силу - решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 20.03.2012 N 37.
В соответствиий с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "Бюджетным кодексом" Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной ХХІХ сессии районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 286 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 10-8-140,опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" от 12 января 2011 года N 4) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "4 505 227" заменит цифрами "4 521 924";
в подпункте 2):
цифры "4 927 968 " заменить цифрами "4 944 665";
в пункте 4 слова "Утвердить размер единовременной социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, социального обеспечения, культуры и спорта проживающим и работающим в сельской местности и педагогическим работникам работающим в сельской местности, в соответствии с законодательством Республики Казахстан в пределах 6000,0 тысяч тенге." исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
внеочередной ХХХХІ сессий
районного маслихата                     Р. Есенов
Секретарь
районного маслихата                     А. Атақаев
приложение 1
к решению внеочередной ХХХХІ сессии
районного маслихата
от 15 ноября 2011 года N 354
приложение 1
к решению очередной ХХІХ сессии
районного маслихата
от 24 декабря N 286
Районный бюджет на 2011 год
тыс.тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы кезекті ХХІХ сессиясының N 286 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 қарашадағы N 354 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 23 қарашада N 10-8-157 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 наурыздағы N 37 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2012.03.20 N 37 Шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасын және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексін" басшылыққа ала отырып аудандық мәслихат ШЕШЕМІЗ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы кезекті ХХІХ сессиясының N 286 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде N 10-8-140 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 12 қаңтарда "Тіршілік тынысы" газетінің N 4 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"4 505 227" саны "4 521 924 " санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"4 927 968 " саны "4 944 665" санымен ауыстырылсын.
4-тармақтағы "Ауылдық жерлерде тұрып жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт салалары мамандарына және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жергілікті бюджеттен берілетін бір жолғы ақшалай төлемдер 6000 теңге көлемінде бекітілсін." деген сөздер алынып тасталсын;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХХХІ сессиясының төрағасы                   Р. Есенов
Аудандық мәслихаттың хатшысы                     А. Атақаев
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 15 қарашадағы
кезектен тыс ХХХХІ сессиясының
N 354 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
кезекті ХХІХ сессиясының
N 286 шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Сыныптама
Сомасы
Сынып
Сыныпша
Ерекшелік
Атауы

2055
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
30
5
Налог на игорный бизнес
0
2
Фиксированный налог
8
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1634
1
Государственная пошлина
1634
2
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
551
3
Государственная пошлина, взимаемая за совершение нотариальных действий
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
668
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
2
6
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
3
7
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
5
8
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
283
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
6
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
10
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
33
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
73
2
Неналоговые поступления

2055
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
30
5
Құмар ойын бизнеске салық
0
2
Тіркелген салық
8
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасаған үшін және (немесе) құжаттар бергені үшін оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдардың немесе лауазымды адамдар алатын міндетті төлемдер
1634
1
Мемлекеттік баж
1634
2
Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шет ел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (төлнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
551
3
Мемлекеттік нотариалдық кеңселер нотариустарының нотариалдық іс-әрекет жасағаны үшін алынатын мемлекеттік баж
4
Азаматтық халық актілерін тіркегені, азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өлуі туралы актілердің жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
668
5
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж
2
6
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергенi үшiн мемлекеттік баж
3
7
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
5
8
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
283
9
Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
6
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұнғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
10
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
33
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
73
2
Салықтық емес түсімдер