О ставках земельного налога
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 30 ноября 2011 года № 363. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 декабря 2011 года № 10-8-163. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 26 ноября 2015 года № 343
Сноска. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2015 № 343 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года N 99 "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Повысить на 50 процентов ставки земельного налога от базовых ставок земельного налога установленных статьями 378, 379, 381 и 383 Налогового кодекса, за исключением земель выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции в Сырдарьинском районе.
2. Данное решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
внеочередной ХХХХII сессий
районного маслихата Р. Есенов
Секретарь
районного маслихата А. Атакаев
"Согласовано"
Начальник налогового управления
по Сырдарьинскому району Налогового
Департамента Кызылординской области
Налогового Комитета Министерства
Финансов Республики Казахстан
_________________Ф.Кожабергенов
30 ноября 2011 год
Сноска. Гриф согласования с изменениями, внесенными решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 20.03.2012 N 36 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Жер салығының ставкалары туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 қарашадағы № 363 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 23 желтоқсанда № 10-8-163 тіркелді. Күші жойылды - Кызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 қарашадағы № 343 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Кызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 26.11.2015 № 343 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы N 99 Кодексінің 387-бабын, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңын басшылыққа ала отырып аудандық мәслихат ШЕШЕМІЗ:
1. Салық кодексінің 378, 379, 381 және 383-баптарында белгіленген, Сырдария ауданында автотұрақтарға (паркингке) автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шағарылған) жерлерді қоспағанда жер салығының базалық ставкалары 50 пайызға жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХХХІІ сессиясының төрағасы Р. Есенов
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Атақаев
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрлігі Салық
Комитетінің Қызылорда
облысы бойынша Салық
департаментінің Сырдария
ауданы бойынша Салық
басқармасының бастығы
_____________Ф. Қожабергенов
30 қараша 2011 жыл
Ескерту. Келісу таңбасына өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2012.03.20 N 36 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).