О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 41/2 "Об бюджете Шиелийского района на 2011-2013 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 02 марта 2011 года N 43/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 марта 2011 года за N 10-9-193. Утратилу силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 12 апреля 2012 года N 3/4
Сноска. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 12.04.2012 N 3/4.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 и пункта 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" районный маслихат (внеочередная XXXXII сессия) РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 41/2 "Об бюджете Шиелийского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-9-182, опубликовано в газете "Өскен Өңір" от 26 января 2011 года за N 8-9) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 252 863" заменить цифрами "5 515 076";
цифры "4 124 420" заменить цифрами "4 355 833";
в подпункте 2):
цифры "5 207 262" заменить цифрами "5 520 281";
в подпункте 5):
цифры "26 940" заменить цифрами "-23 865";
в подпункте 6):
цифры "-26 940" заменить цифрами "23 865";
цифры "0" заменить цифрами "121 675".

"Шиелі ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" аудандық мәәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 41/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 02 наурыздағы N 43/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 10 наурызда N 10-9-193 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 3/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2012.04.12 N 3/4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Бюджет кодексіне", Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңының 6 бабының 1 тармағының 1)-тармақшасына және 7 бабының 1 тармағын басшылыққа ала отырып аудандық мәслихат (кезектен тыс XXXXIII сессиясы) ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "Шиелі ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 10-9-182 нөмірімен тіркелген, аудандық "Өскен Өңір" газетінің 2011 жылғы 26 қаңтарындағы N 8-9 шығарылымдарында жарияланған) аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 41/2 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"5 252 863" деген сандар "5 515 076" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 124 420" деген сандар "4 355 833" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"5 207 262" деген сандар "5 520 281" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"26 940" деген сандар "-23 865" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"-26 940" деген сандар "23 865" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сан "121 675" деген сандармен ауыстырылсын.

Приложение 1 указанного решения изложить в редакции согласно приложение 1 к настоящему решению.
в пункте 7:
Приложение 4 указанного решения изложить в редакции согласно приложение 2 к настоящему решению.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель районного маслихата               Н. Палымбет
Секретарь районного маслихата                  С. Оразымбетов
Приложение N 1
к решению N 43/2
от 2 марта 2011 года
Приложение N 1
к решению N 41/2

аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
7-тармақта:
аталған шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            Н. Палымбет
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    С. Оразымбетов
2011 жылғы 2 наурыздағы
N 43/2 шешіміне 1-қосымша

15933
11
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
127
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13768
1
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
13768
2
Оборона
2066
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2066
5
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1824
6
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
242
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5033
21
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5033
4
Образование
3822824
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
279
5
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
279
464
Отдел образования района (города областного значения)
3822545
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19038
3
Общеобразовательное обучение
3204267
5
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14980
6
Дополнительное образование для детей
186854
7
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
349
9
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
386222
20
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
10835
5
Здравоохранение
64
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
64
2
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
64
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
321094
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
321094
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26856
21
Капитальные расходы государственных органов
850
2
Программа занятости
27939
3
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
58
4
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных учреждении здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта проживающих и работающих в сельской местности и педагогам образования работающих в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

15933
11
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
127
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13768
1
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13768
2
Қорғаныс
2066
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2066
5
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1824
6
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
242
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5033
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5033
21
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
5033
4
Бiлiм беру
3822824
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппараты
279
5
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
279
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) білім бөлімі
3822545
1
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19038
3
Жалпы білім беру
3204267
5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
14980
6
Балаларға қосымша білім беру
186854
7
Аудандық (қалалық) ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
349
9
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
386222
20
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
10835
5
Денсаулық сақтау
64
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
64
2
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
64
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
321094
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
321094
1
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26856
21
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
850
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
27939
3
Қайтыс болған Совет одағы батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
58
4
Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету