О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Шиелийского района
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 02 марта 2011 года N 43/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 марта 2011 года за N 10-9-195. Утратило силу - Решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 12 июня 2012 года N 5/6
Сноска. Утратило силу - Решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 12.06.2012 N 5/6.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" районный маслихат (внеочередная  ХХХХІІІ сессия) РЕШИЛ:
1. Определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Шиелийского района согласно приложения.
2. Признать утратившим  силу:
1) Решение районного маслихата от 23 октября 2005 года
N 17/4  "Об утверждении положения о порядке и проведении мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Шиелийского района" (зарегистрировано в управлении юстиции 02 декабря 2005 года N 10-9-28, опубликован в районной газете "Өскен өңір" 21 декабря 2005 года N 91).
2) Решение районного маслихата от 15 октября 2009 года N 21/3 "О внесении изменения на решение районного маслихата от 23 октября 2005 года N 17/4  "Об утверждении положения о порядке и проведении мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Шиелийского района" (зарегистрировано в управлении юстиции 02 ноября 2009 года N 10-9-95, опубликован в районной газете "Өскен  өңір" 07 ноября 2009 года N 100 (7716)).
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                      Н. Палымбет
Секретарь районного
маслихата                                С.К. Оразымбетов
Приложение к решению
от 2 марта 2011 года N 43/3
Перечень мест проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Шиелийского района
N п/п Место проведения Наименование объекта
1
Шиелийский район, поселок Шиели

Шиелі ауданы аумағында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 02 наурыздағы N 43/3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 15 наурызда N 10-9-195 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 маусымдағы N 5/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2012.06.12 N 5/6 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткiзу тәртiбi туралы" Заңының 10-бабына сәйкес аудандық мәслихат (кезектен тыс ХХХХІІІ сессия) ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Шиелі ауданы аумағында жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзу орындары қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Төмендегі мәслихат шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Шиелі ауданында бейбіт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды ұйымдастыру мен өткізу тәртібінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 2005 жылғы 2 желтоқсандағы N 10-9-28 болып тіркелген, аудандық "Өскен өңір" газетінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 91 шығарылымында жарияланған) 2005 жылғы 23 қазандағы N 17/4 шешімі;
2) "Аудандық мәслихаттың 2005 жылғы 23 қазандағы "Шиелі ауданында бейбіт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды ұйымдастыру мен өткізу тәртібінің Ережесін бекіту туралы" N 17/4 Шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 2009 жылғы 2 қарашадағы N 10-9-95 болып тіркелген, аудандық "Өскен өңір" газетінің 2009 жылғы 07 қарашадағы N 100 /7716/ шығарылымында жарияланған) 2009 жылғы 15 қазандағы N 21/3 шешімі.
3. Осы шешiм алғаш ресми жарияланғаннан кейiн қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                        Н. Палымбет
Аудандық мәслихат хатшысы             С.Қ. Оразымбетов
2011 жылғы 2 наурыздағы
N 43/3 шешiміне қосымша
Шиелі ауданы аумағында жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзу орындары
N р/с Өтетін елді мекен Өткiзу орны
1
Шиелі ауданы, Шиелі кенті

1. Центральная площадь;
2. Площадь перед зданием клуба "Арман";
3. Площадь у входа в государственное учреждение "областной детский реабилитационный центр N 3 управления образования Кызылординской области"
2
Акмаинский аульный округ, село "Акмая"
Площадь перед зданием Акмаинского сельского клуба "государственного казенного предприятия Шиелийский районный дома культуры"
3
Алмалинский аульный округ, село "Алмалы"
Площадь перед зданием магазина "Нұргүл" по улице М.Дулатова
4
Актоганский аульный округ, село "Досбол"
Площадь перед зданием сельского клуба "Досбол" "государственного казенного предприятия Шиелийский районный дома культуры"
5
Байгакумский аульный округ, село "Байгакум"
Площадь перед зданием Байгакумсского сельского клуба "государственного казенного предприятия Шиелийский районный дома культуры"
6
Бестамский аульный округ, село "Бестам"
Площадь перед зданием Бестамского сельского клуба "государственного казенного предприятия Шиелийский районный дома культуры"
7
Гигантский аульный округ, село "Бидайкол"
Площадь перед зданием сельского клуба "Бидайкөл" "государственного казенного предприятия Шиелийский районный дома культуры"
8
Енбекшинский аульный округ, село "Енбекши"
Площадь перед зданием сельского клуба "Еңбекші" "государственного казенного предприятия Шиелийский районный дома культуры"
9
Ортакшылский аульный округ, село "Ортакшыл"
Пересечение улицами Абая и Алтынсарина
10
Жуантобинский аульный округ, село "Алгабас"
Площадь перед зданием сельского клуба "Алғабас" "государственного казенного предприятия Шиелийский районный дома культуры"
11
Жолекский аульный округ, село "Жолек"
Площадь перед зданием сельского клуба "Жөлек" "государственного казенного предприятия Шиелийский районный дома культуры"
12
Жиделиарыкский аульный округ, село "Жиделиарык"
Площадь перед зданием сельского клуба "Жиделіарық" "государственного казенного предприятия Шиелийский районный дома культуры"
13
Жанатурмыский аульный округ, село "Байсын"
Площадь перед зданием сельского клуба "Жаңатұрмыс" "государственного казенного предприятия Шиелийский районный дома культуры"
14
Иркольский аульный округ, село "Жахаев"
Площадь перед зданием сельского клуба "Жахаев" "государственного казенного предприятия Шиелийский районный дома культуры"
15
Керделинский аульный округ, село "Н.Бекежанов"
Площадь перед зданием сельского клуба "Нартай" "государственного казенного предприятия Шиелийский районный дома культуры"
16
Каргалинский аульный округ, село "Буланбай бауы"
Площадь перед зданием Каргалинсткого сельского клуба "государственного казенного предприятия Шиелийский районный дома культуры"
17
Когалинский аульный округ, село "Ботабай"
Площадь перед зданием сельского клуба "Ботабай" "государственного казенного предприятия Шиелийский районный дома культуры"
18
Майлытогайский аульный округ, село "Майлытогай"
Площадь перед зданием Майлытогайского сельского клуба  "государственного казенного предприятия Шиелийский районный дома культуры"
19
Сулутобинский аульный округ, село "Сулутобе"
У здания товарищества ограниченной ответственностью "Мұстафа Шоқай Ыдырыс"
20
Тартогайский аульный  округ, село "Тартогай"
Площадь перед зданием Тартогайского сельского клуба "государственного казенного предприятия Шиелийский районный дома культуры"
21
Талаптанский аульный округ, село "Бала би"
Площадь перед зданием сельского дома культуры села Балаби "государственного казенного предприятия Шиелийский районный дома культуры"
22
Теликольский аульный округ, село "А.Тажибаев"
Площадь перед зданием сельского клуба "Қызылдихан" "государственного казенного предприятия Шиелийский районный дома культуры"
23
Тонкерисский аульный округ, село "Ш.Кодаманов"
У здания товарищества ограниченной ответственностью "Қаптағай-К"  распаложенный по центральной улице

1. Орталық алаң;
2. "Арман" клуб үйі алдындағы алаң;
3. Жүргенов көшесінің аяғындағы "Қызылорда облысының білім басқармасының N 3 облыстық балалар оңалту орталығы" мемлекеттік мекемесінің жаны
2
"Ақмая" ауылдық округі, "Ақмая" ауылы
"Шиелі аудандық мәдениет үйлері мен клубтары" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына қарасты Ақмая ауылдық клуб Үйі алдындағы алаң
3
"Алмалы" ауылдық округі, "Алмалы" ауылы
М.Дулатов көшесі бойындағы "Нұргүл" дүкені жанындағы алаң
4
"Ақтоған" ауылдық округі, "Досбол" ауылы
"Шиелі аудандық мәдениет үйлері мен клубтары" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына қарасты "Досбол" ауылдық клуб Үйі алдындағы алаң
5
"Бәйгеқұм" ауылдық округі, "Бәйгеқұм" ауылы
"Шиелі аудандық мәдениет үйлері мен клубтары" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына қарасты Бәйгеқұм ауылдық клуб Үйі алдындағы алаң
6
"Бестам" ауылдық округі, "Бестам" ауылы
"Шиелі аудандық мәдениет үйлері мен клубтары" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына қарасты Бестам ауылдық клуб Үйі алдындағы алаң
7
"Гигант" ауылдық округі, "Бидайкөл" ауылы
"Шиелі аудандық мәдениет үйлері мен клубтары" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына қарасты "Бидайкөл" ауылдық мәдениет Үйі алдындағы алаң
8
"Еңбекші" ауылдық округі, "Еңбекші" ауылы
"Шиелі аудандық мәдениет үйлері мен клубтары" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына қарасты "Еңбекші" ауылдық клуб Үйі алдындағы алаң
9
"Ортақшыл" ауылдық округі, "Ортақшыл" ауылы
Абай көшесі мен Алтынсарин көшелерінің қиылысы
10
"Жуантөбе" ауылдық округі, "Алғабас" ауылы
"Шиелі аудандық мәдениет үйлері мен клубтары" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына Алғабас ауылдық клуб үйі алдындағы алаң
11
"Жөлек" ауылдық округі, "Жөлек" ауылы
"Шиелі аудандық мәдениет үйлері мен клубтары" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына қарасты Жөлек ауылдық мәдениет Үйі алдындағы алаң
12
"Жиделіарық" ауылдық округі, "Жиделіарық" ауылы
"Шиелі аудандық мәдениет үйлері мен клубтары" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына қарасты Жиделіарық клуб Үйі алдындағы алаң
13
"Жаңатұрмыс" ауылдық округі, "Байсын" ауылы
"Шиелі аудандық мәдениет үйлері мен клубтары" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына қарасты Байсын ауылдық клуб Үйі алдындағы алаңы
14
"Иіркөл" ауылдық округі, "Жахаев" ауылы
"Шиелі аудандық мәдениет үйлері мен клубтары" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына қарасты Жахаев ауылдық мәдениет Үйі алдындағы алаң
15
"Керделі" ауылдық округі, "Н.Бекежанов" ауылы
"Шиелі аудандық мәдениет үйлері мен клубтары" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына қарасты Нартай ауылдық мәдениет Үйі алдындағы алаң
16
"Қарғалы" ауылдық округі, "Бұланбай бауы" ауылы
"Шиелі аудандық мәдениет үйлері мен клубтары" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына қарасты Қарғалы ауылдық клуб Үйі алдындағы алаң
17
"Қоғалы" ауылдық округі, "Ботабай" ауылы
"Шиелі аудандық мәдениет үйлері мен клубтары" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына қарасты Ботабай ауылдық клуб үйі алдындағы алаң
18
"Майлытоғай" ауылдық округі, "Майлытоғай" ауылы
"Шиелі аудандық мәдениет үйлері мен клубтары" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына қарасты Майлытоғай ауылдық клуб Үйі алдындағы алаң
19
"Сұлутөбе" ауылдық округі, "Сұлутөбе" ауылы
"Мұстафа Шоқай-Ыдырыс" Жауапкершілігі Жауапкершілігі Шектеулі Серіктестігі ғимаратының жаны
20
"Тартоғай" ауылдық округі, "Тартоғай" ауылы
"Шиелі аудандық мәдениет үйлері мен клубтары" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына қарасты Тартоғай ауылдық клуб Үйі алдындағы алаң
21
"Талаптан" ауылдық округі, "Бала би" ауылы
"Шиелі аудандық мәдениет үйлері мен клубтары" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына қарасты Бала би ауылдық мәдениет Үйі алдындағы алаң
22
"Телікөл" ауылдық округі, "Ә.Тәжібаев" ауылы
"Шиелі аудандық мәдениет үйлері мен клубтары" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына қарасты "Қызылдихан" ауылдық клуб Үйі алдындағы алаң
23
"Төңкеріс" ауылдық округі, "Ш.Қодаманов" ауылы
Орталық көшедегі "Қаптағай-К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты жанындағы алаң