О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 41/2 "Об бюджете Шиелийского района на 2011-2013 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 05 октября 2011 года N 50/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 октября 2011 года за N 10-9-208. Утратилу силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 12 апреля 2012 года N 3/4
Сноска. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 12.04.2012 N 3/4.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 и пункта 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" районный маслихат (внеочередная сессия) РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 41/2 "Об бюджете Шиелийского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-9-182, опубликовано в газете "Өскен өңір" от 26 января 2011 года за N 8-9) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 764 993" заменить цифрами "5 831 493";
цифры "1 157 246" заменить цифрами "1 223 746";
в подпункте 2):
цифры "5 770 198" заменить цифрами "5 836 698";
приложение 1 указанного решения изложить в редакции согласно приложение 1 к настоящему решению.
в пункте 7:

"Шиелі ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 41/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 05 қазандағы N 50/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 10 қазанда N 10-9-208 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 3/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2012.04.12 N 3/4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Бюджет кодексіне", Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1)-тармақшасына және 7 бабының 1 тармағын басшылыққа ала отырып аудандық мәслихат (кезектен тыс сессиясы) ШЕШЕМІЗ:
1. "Шиелі ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде
10-9-182 нөмірімен тіркелген, аудандық "Өскен Өңір" газетінің 2011 жылғы 26 қаңтарындағы N 8-9 шығарылымдарында жарияланған) аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 41/2 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"5 764 993" деген сандар "5 831 493" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 157 246" деген сандар "1 223 746" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"5 770 198" деген сандар "5 836 698" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
7 тармақта: