О внесении изменений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Мангистауского областного маслихата от 27 октября 2011 года № 38/444. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 02 ноября 2011 года № 2111
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2011 года № 1203 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы» областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 «Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2091, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 25 декабря 2010 года № 213) следующие изменения:
Утвердить областной бюджет на 2011 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 72 155 845 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 36 067 831 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 2 321 014 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 522 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 33 765 478 тысяч тенге;
2) затраты – 71 739 193 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 081 482 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 772 329 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 690 847 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 093 394 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 094 659 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1 265 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 3 758 224 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 758 224 тысячи тенге.
в пункте 2:
в подпункте 1):
«Бейнеускому району» цифры «99,8» заменить цифрами «100,0»;
«Каракиянскому району» цифры «78,9» заменить цифрами «54,0»;
«Мангистаускому району» цифры «83,2» заменить цифрами «100,0»;
«Тупкараганскому району» цифры «22,2» заменить цифрами «5,9»;
«городу Актау» цифры «11,7» заменить цифрами «6,8»;
«городу Жанаозен» цифры «64,3» заменить цифрами «63,6».
в подпункте 2):
«Тупкараганскому району» цифры «100,0» заменить цифрой «0»;
в подпункте 3):
«Тупкараганскому району» цифры «100,0» заменить цифрой «0»;
в подпункте 5):
«Тупкараганскому району» цифры «100,0» заменить цифрой «0»;
в подпункте 6):
«Бейнеускому району» цифры «99,8» заменить цифрами «100,0»;

2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2011 жылғы 27 қазандағы № 38/444 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 02 қарашада № 2111 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қазандағы № 1203 «2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасы Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2091 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінің 2010 жылғы 25 желтоқсандағы № 213 санында жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
2011 жылға арналған облыстық бюджет 1 - қосымшаға сәйкес мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 72 155 845 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 36 067 831 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 321 014 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 522 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 33 765 478 мың теңге;
2) шығындар – 71 739 193 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 081 472 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 772 329 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 690 847 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 093 394 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 094 659 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1 265 мың теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 3 758 224 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 758 224 мың теңге.
2 - тармақта:
1) тармақшада:
«Бейнеу ауданына» «99,8» сандары «100,0» сандарымен ауыстырылсын;
«Қарақия ауданына» «78,9» сандары «54,0» сандарымен ауыстырылсын;
«Маңғыстау ауданына» «83,2» сандары «100,0» сандарымен ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «22,2» сандары «5,9» сандарымен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «11,7» сандары «6,8» санымен ауыстырылсын.
«Жаңаөзен қаласына» «64,3» сандары «63,6» санымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
«Түпқараған ауданына» «100,0» сандары «0» санымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«Түпқараған ауданына» «100,0» сандары «0» санымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«Түпқараған ауданына» «100,0» сандары «0» санымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«Бейнеу ауданына» «99,8» сандары «100,0» сандарымен ауыстырылсын;

«Каракиянскому району» цифры «78,9» заменить цифрами «53,9»;
«Мангистаускому району» цифры «83,4» заменить цифрами «100,0»;
«Тупкараганскому району» цифры «25,0» заменить цифрами «6,0»;
«городу Актау» цифры «11,7» заменить цифрами «6,7»;
«городу Жанаозен» цифры «64,3» заменить цифрами «61,6».
в пункте 8:
цифры «295 556» заменить цифрами «333 751».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                     Д. Нурмуханов
Секретарь областного
маслихата                               Б. Жусупов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Управление экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области»
Х. Нургалиева
27 октября 2011 г.
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к решению областного маслихата
от 27 октября 2011 года № 38/444
Областной бюджет на 2011 год
Кат. Кл Пдк Спк Наименование Сумма, тыс. тенге
1
2 3
1. ДОХОДЫ

«Қарақия ауданына» «78,9» сандары «53,9» сандарымен ауыстырылсын;
«Маңғыстау ауданына» «83,4» сандары «100,0» сандарымен ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «25,0» сандары «6,0» сандарымен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «11,7» сандары «6,7» санымен ауыстырылсын.
«Жаңаөзен қаласына» «64,3» сандары «61,6» санымен ауыстырылсын.
8 - тармақта:
«295 556» саны «333 751» санымен ауыстырылсын;
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Ж. Нұрмұханов
Облыстық
мәслихат хатшысы                        Б. Жүсіпов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Маңғыстау облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Х. Нұрғалиева
27 қазан 2011 ж.
Облыстық мәслихаттың
2011 жылғы 27 қазандағы
№ 38/444 шешіміне
1 - ҚОСЫМША
2011 жылға арналған облыстық бюджет
Сан Сын Кіші сын Ерек Атауы Сомасы, мың теңге
1 2 3
1.КІРІСТЕР

271
Управление строительства области
190 600
003
Развитие объектов органов внутренних дел
190 600
04
Образование
9 622 873
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
54 547
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
54 547
253
Управление здравоохранения области
139 678
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
23 209
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, после среднего образования
116 469
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
721 513
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
721 513
261
Управление образования области
5 050 639
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
54 655
002
Создание информационных систем
1 019
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
363 451
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
12 789
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
204 813
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
239 604
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
124 182
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
81 642
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
70 329
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
23 795
013
Капитальные расходы государственных органов
850
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 830 703
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
819 170
029
Методическая работа
85 972
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
59 815
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
25 000
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому

271
Облыстың құрылыс басқармасы
190 600
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
190 600
04
Білім беру
9 622 873
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
54 547
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
54 547
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
139 678
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
23 209
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
116 469
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
721 513
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
721 513
261
Облыстың білім беру басқармасы
5 050 639
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 655
002
Ақпараттық жүйелер құру
1 019
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
363 451
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
12 789
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
204 813
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
239 604
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
124 182
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
81 642
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-
педагогикалық консультациялық көмек көрсету
70 329
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
23 795
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
850
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 830 703
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
819 170
029
Әдістемелік жұмыс
85 972
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
59 815
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарты және қайта жабдықтау
25 000
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28 000
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

66 535
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организации образования
121 484
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
8 495
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
102 400
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
550 735
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
135 201
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
40 000
271
Управление строительства области
3 656 496
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 854 177
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
579 519
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 222 800
05
Здравоохранение
12 294 961
253
Управление здравоохранения области
9 402 290
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
66 379
002
Капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
371 873
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
99 527
006
Услуги по охране материнства и детства
76 560
007
Пропаганда здорового образа жизни
89 705
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
18 055
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоавктивных веществ
1 818 716
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
3 141 657

66 535
045
Мектеп мұғалімдері мен мектепке дейінгі білім беру мекеме тәрбиешілеріне мамандық дәрежесі үшін үстемақы мөлшерін көбейтуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
121 484
047
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында кәсіптік оқыту шеберлеріне үстемақы тағайндауға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 495
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 400
052
«Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, оларды дайындау және қайта даярлау
550 735
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
135 201
113
Жергілікті бюджет ағымдағы нысаналы трансферттер
40 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 656 496
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 854 177
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
579 519
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 222 800
05
Денсаулық сақтау
12 294 961
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
9 402 290
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
66 379
002
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
371 873
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
99 527
006
Ана мен баланы қорғау
76 560
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
89 705
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
18 055
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
1 818 716
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
3 141 657

011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
780 240
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
1 561
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
18 228
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
469 265
015
Создание информационных систем
1 126
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
37 450
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
875
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
18 259
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
71 872
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
38 905
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
94 712
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
117 269
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
564 521
029
Областные базы спецмедснабжения
20 196
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 409 024
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
30 034
037
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
46 281
271
Управление строительства области
2 892 671
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 892 671
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 164 557
256
Управление координации занятости и социальных программ области
853 176
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
63 496
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
112 328
004
Создание информационных систем
1 260
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)

011
Жедел және шұғыл көмек көрсету және санитарлық авиация
780 240
012
Қазақстан Республикасының «Саламатты Қазақстан» Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2013 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру
1 561
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
18 228
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
469 265
015
Ақпараттық жүйелер құру
1 126
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
37 450
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
875
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
18 259
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
71 872
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
38 905
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
94 712
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
117 269
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
564 521
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау
0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
20 196
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 409 024
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
30 034
037
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу
46 281
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 892 671
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 892 671
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 164 557
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
853 176
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 496
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
112 328
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
45 544
004
Ақпараттық жүйелер құру
1 260
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулар-мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

184 967
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
37 125
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
219 739
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
88 717
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
100 000
261
Управление образования области
280 225
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
248 053
037
Социальная реабилитация
32 172
265
Управление предпринимательства и промышленности области
29 806
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
29 806
271
Управление строительства области
1 350
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 350
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 152 067
271
Управление строительства области
7 637 675
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
775 049
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 716 808
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 979 781
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
41 237
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
120 000
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
4 800
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1 514 392
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
45 355
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
20 000
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения

184 967
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
37 125
015
Мүгедектерді оңалтуды жүзеге асыратын мекемелердің (ұйымдардың) қызметтері
219 739
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасын іске асыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
88 717
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 000
261
Облыстың білім беру басқармасы
280 225
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
248 053
037
Әлеуметтік сауықтандыру
32 172
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
29 806
018
«Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
29 806
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 350
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 350
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 152 067
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 637 675
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
775 049
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 716 808
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 979 781
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
41 237
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
120 000
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 800
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 514 392
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 355
008
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, орналастыру және (немесе) сатып алу дамытуға арналған нысаналы трансферттері
20 000
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер

011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
4 336 710
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5 810 984
251
Управление земельных отношений области
28 177
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
24 818
002
Создание информационных систем
859
003
Регулирование земельных отношений
2 000
010
Капитальные расходы государственных органов
500
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
292 561
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
30 003
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
10 000
005
Охрана,защита,воспроизводство лесов и лесоразведение
43 633
008
Мероприятия по охране окружающей среды
206 487
012
Создание информационных систем
953
013
Капитальные расходы государственных органов
1 485
255
Управление сельского хозяйства области
538 597
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
43 512
007
Создание информационных систем
953
009
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
195 370
010
Государственная поддержка племенного животноводства
43 000
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
14 074
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
20 277
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
1 486
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
25 094
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
106 372
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
1 216
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

011
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
4 336 710
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
5 810 984
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
28 177
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 818
002
Ақпараттық жүйелер құру
859
003
Жер қатынастарын реттеу
2 000
010
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
500
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
292 561
001
Табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының қызметін қамтамасыз ету
30 003
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
10 000
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
43 633
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
206 487
012
Ақпараттық жүйелер құру
953
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 485
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
538 597
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 512
007
Ақпараттық жүйелер құру
953
009
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
195 370
010
Асыл тұқымды мал шаруашылықты қолдау
43 000
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының өнімділігі мен сапасын арттыруды қолдау
14 074
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
20 277
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
1 486
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
25 094
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
106 372
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
1 216
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)