О внесении изменений в решение городского маслихата от 24 декабря 2010 года № 38/340 "О городском бюджете на 2011- 2013 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 12 декабря 2011 года № 50/439. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 декабря 2011 года № 11-1-168
В соответствии со статьями 9 и 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 39/449 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 «Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2114 от 9 декабря 2011 года), городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 24 декабря 2010 года № 38/340 «О городском бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-143 от 27 декабря 2010 года, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 30 декабря 2010 года № 215 - 216) следующие изменения:
«Утвердить бюджет города Актау на 2011-2013 годы согласно приложению 1, в том числе на 2011 год, в следующих объемах:
1) доходы – 15 475 059 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 642 387 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 384 217 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 894 740 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 553 715 тысяч тенге;
2) затраты – 16 192 860 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 281 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 281 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 44 840 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 44 840 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 767 922 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 767 922 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 767 922 тысяч тенге».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                     С. Кутепов
Секретарь городского
маслихата                               Ж. Матаев
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Актауский
городской отдел экономики и
бюджетного планирования»
А. Ким
12 декабря 2011 года
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 12 декабря 2011 года № 50/439
Бюджет города Актау на 2011 год
категория
Сумма тыс.тенге
класс
подкласс
Наименование

Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 38/340 "2011 - 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 50/439 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 желтоқсанда № 11-1-168 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 9 және 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 39/449 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 9 желтоқсанда № 2114 болып тіркелген) сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 38/340 «2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 27 желтоқсанда № 11-1-143 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 215-216 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
«Ақтау қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 475 059 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 642 387 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 384 217 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 894 740 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 553 715 мың теңге;
2) шығындар – 16 192 860 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 281 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 281 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 44 840 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 44 840 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 767 922 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 767 922 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 767 922 мың теңге».
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         С.Кутепов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                 Ж. Матаев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақтау қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
А. Ким
12 желтоқсан 2011 жыл
Қалалық мәслихаттың
2011 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 50/439 шешіміне қосымша
2011 жылға арналған Ақтау қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы