Об образовании избирательных участков по городу Жанаозен, ауыла Тенге и села Кызылсай
Решение акима города Жанаозен Мангистауской области от 09 ноября 2011 года № 147. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 ноября 2011 года № 11-2-175. Утратило силу решением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 24 февраля 2014 года № 13
Сноска. Утратило силу решением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 24.02.2014 № 13
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и в целях создания максимального удобства для избирателей РЕШИЛ:
1. Согласно приложению образовать избирательные участки по городу Жанаозен, ауыла Тенге и села Кызылсай.
2. Признать утратившим силу решение акима города от 30 декабря 2010 года № 220 «Об образовании избирательных участков по городу Жанаозен, ауыла Тенге и села Кызылсай» (зарегистрирован в реестре нормативных правовых актов под № 11-2-157, опубликованное в газете «Жанаозен» от 2 февраля 2011 года № 5 (1496).
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима города Ширакбаева Б.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                             О.Сарбопеев
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель Жанаозенской городской
избирательной комиссии
Б.Базылов
09 ноября 2011 года
Приложение
к решению акима
г. Жанаозен
от 09 ноября 2011 года № 147
Границы избирательных участков по городу Жанаозен,
ауыла Тенге и села Кызылсай
Избирательный участок № 64
Центр: микрорайон Шанырак, средняя школа № 3
Граница: Дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 50, 51, 53, 54, 55, 56, все дома по улицам Мунайшы, Достык, Абая, Губкина, Бейбитшилик, Курбанова, Оразакова, 50 летия Казахстана, дома в здании МПЭС микрорайона Шанырак;
Избирательный участок № 65
Центр: микрорайон Шанырак, средняя школа № 1
Граница: Дома №№ 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 36, 37, 38, 43, 44/1, 46/1, 46/2 микрорайона Шанырак.
Избирательный участок № 66
Центр: микрорайон Шугыла, средняя школа № 2
Граница: Дома №№ 18/19, 20, 21, 22, 23, 24/26, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 микрорайона Шугыла.
Избирательный участок № 67
Центр: микрорайон Шугыла, областной медицинский колледж

Жаңаөзен қаласы, Теңге ауылы және Қызылсай селосы бойынша сайлау участкелерін құру туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімінің 2011 жылғы 09 қарашадағы № 147 шешемі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 қарашада № 11-2-175 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 24.02.2014 № 13 шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, «Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес және сайлаушыларға барынша қолайлы жағдай туғызу мақсатында ШЕШЕМІН:
1. Жаңаөзен қаласы, Теңге ауылы және Қызылсай селосы бойынша сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылысын.
2. «Жаңаөзен қаласы, Теңге ауылы және Қызылсай селосы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы» қала әкімінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 220 шешімнің (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-2-157 тіркелген, 2011 жылғы 2 ақпандағы № 5 (1496) «Жаңаөзен» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылау қала әкімінің аппарат басшысы Б. Шырақбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                              О. Сарбөпеев
Келісілді:
Жаңаөзен қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
Б. Базылов
09 қараша 2011 жыл
2011 жылғы 09 қараша № 147
Жаңаөзен қаласы әкімінің шешіміне
қосымша
Жаңаөзен қаласы, Теңге ауылы және Қызылсай селосы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары
№ 64 сайлау учаскесі
Орталығы: Шаңырақ шағынауданы, № 3 орта мектеп
Шекарасы: Шаңырақ шағынауданындағы №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 50, 51, 53, 54, 55, 56 үйлер; Мұнайшы, Достық, Абай, Губкин, Бейбітшілік, Құрбанов, Оразақов, Қазақстанға 50 жыл көшелеріндегі барлық үйлер; МПЭС ғимаратындағы барлық үйлер.
№ 65 сайлау учаскесі
Орталығы: Шаңырақ шағынауданы, № 1 орта мектеп
Шекарасы: Шаңырақ шағынауданындағы №№ 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 36, 37, 38, 43, 44/1, 46/1, 46/2 үйлер.
№ 66 сайлау учаскесі
Орталығы: Шұғыла шағынауданы, № 2 орта мектеп
Шекарасы: Шұғыла шағынауданындағы №№ 18/19, 20, 21, 22, 23, 24/26, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 үйлер.
№ 67 сайлау учаскесі
Орталығы: Шұғыла шағынауданы, облыстық медицина колледжі

Граница: Дома №№ 21А, 21Б, 23А, 23Б, 24А, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 микрорайона Шугыла
Избирательный участок № 68
Центр: микрорайон Коктем, ул. Коскулакова, «Детско-юношеская спортивная школа»
Граница: Все дома по улицам Н.Тлендиева микрорайона Аксу; все дома по улицам Саяжай, Балауса, Гулдер, Гулмайса, Байшешек, Жемисти микрорайона Рахат.
Избирательный участок № 69
Центр: микрорайон Самал, средняя школа № 6
Граница: Дома №№ 1/2, 3, 4, 5, 6, 7/10, 8, 9, 23, 25, 38, 39, 40, 41, 42/1, 42/2 микрорайона Самал.
Избирательный участок № 70
Центр: микрорайон Самал, музыкальная школа
Граница: Дома №№ 28, 29, 30, 31/32, 33, 34, 35, 36, 37 микрорайона Самал; Дом № 1 микрорайона Оркен.
Избирательный участок № 71
Центр: микрорайон Коктем, Жанаозенский профессиональный лицей
Граница: Дома №№ 1, 1 А, 2, 3, 10, 11, 18, 19, 20, 21 микрорайона Коктем.
Избирательный участок № 72
Центр: микрорайон Коктем, Жанаозенский колледж нефти и газа
Граница: Дома №№ 4, 5 А, 5 Б, 6, 6 А, 7, 12, 13, 14, 15, все дома по ул. Бибитшилик, Махмутова микрорайона Коктем; все дома по улицам А. Еремина, М. Абдихалыкова микрорайона Аксу; все дома по улицам К. Онгалбаева, Кара Жусипа, Буркитбаева, С. Нуржанова, Актау, № 4а микрорайона Астана.
Избирательный участок № 73
Центр: микрорайон Коктем, средняя школа № 7
Граница: Дома № 22, 23, 24, 25, 26, 27, 32, 33, 50, 51 микрорайона Коктем.
Избирательный участок № 74
Центр: микрорайон Коктем, средняя школа № 8
Граница: Дома №№ 28, 28 а, 29, 29 а, 30, 30 а, 31, 31 а, 39, 40, 41, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 55; все дома по улице Ж. Кайырова микрорайона Коктем.
Избирательный участок № 75
Центр: микрорайон Коктем, правое крыло средней школы № 8
Граница: Дома №№ 56, 57, 58 микрорайона Коктем; дома №№ 59, 64/1, 64/2, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75 микрорайона Оркен.
Избирательный участок № 76
Центр: микрорайон Арай, школа - лицей
Граница: Все дома по улицам № 16, Г.Айдарова, Г. Курмангалиева, Б. Калиева, Ж.Калдыгараева, Отырар, И. Жанболатовой, Жибек Жолы, Шотан батыра, Н. Жанторина, Н. Кайровой К. Шалабаева, М. Айтмамбетова, Д. Жумашева микрорайона Арай.
Избирательный участок № 77
Центр: микрорайон Оркен, дом творчества школьников
Граница: Дома № 31, 43, 44, 45, 54, 56, 57, 58, 61, 62, 63 микрорайона Оркен.
Избирательный участок № 78
Центр: станция «Озен», школа-гимназия
Граница: Все дома по улице Кашаган; все дома по улицам А. Байтурсынова, М. Шокая, М. Жумабаева, Ж. Аймауытова, М. Дулатова, Н.И. Андрусова, Шакарима, Жетикайки м-на Астана; все дома по улицам Бухар жырау, Казыбек би, Айтеке би, К. Сыдикова, А. Орынбаева, С. Шалабаева микрорайона Байтерек; все дома станции «Озен».
Избирательный участок № 79
Центр: село Тенге, средняя школа № 14
Граница: Все дома по улицам А. Керейулы, С. Ургешбайулы, С. Бегендикулы, К. Корабайулы, Саттигула, А. Жангельдина, А. Тобанияза, Т. Балтабасулы, Балуанияз, Ер Кармыс, Д. Нурпеисовой, Д. Тажиева, А. Онгарбекулы, К. Надырбаева, Бейбитшилик, Фетисова, Кулшар куйши, Косманавтов села Тенге.
Избирательный участок № 80
Центр: село Кызылсай, средняя школа № 4
Граница: все дома расположенные в селе Кызылсай
Избирательный участок № 142
Центр: микрорайон Аксу, средняя школа № 15
Граница: Дома по улицам О. Балгымбаева; все дома по улицам Лалагул, Алмалы, Кокорай, Самал, Сандугаш, Кызгалдак микрорайона Рахат; все дома по улицам О. Бисалиева, Бокен би, улица № 3 расположенным в районе молокозавода микрорайона Аксу.
Избирательный участок № 143
Центр: село Тенге, средняя школа № 17
Граница: Все дома по улицам Достык Дангылы, М. Оскинбаева, М. Бегенова, Мурын жырау, Тамшалы, Ботагоз, Калнияз акына, Желтоксан, Женис, Акбобек, И. Суюбайулы, К. Кулшарулы, Б. Бисенгалиева, О. Наятулы, Абиш Кожа, Ж. Кулжанова, Н. Таженова, О. Имангазыулы, Ч. Рахманулы, К. Байсеитовой, Ш. Айманова, Р. Кошкарбаева села Тенге.
Избирательный участок № 149
Центр: микрорайон Шугыла, начальная школа № 12

Шекарасы: Шұғыла шағынауданындағы №№ 21А, 21 Б, 23А, 23Б, 24А, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлер.
№ 68 сайлау учаскесі
Орталығы: Көктем шағынауданы, Қосқұлақов көшесі, «Балалар -жасөспірімдер спорт мектебі»
Шекарасы: Ақсу шағынауданындағы Н. Тілендиев көшесінің барлық үйлері; Рахат шағынауданындағы Саяжай, Балауса, Гүлдер, Гүлмайса, Бәйшешек, Жемісті көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 69 сайлау учаскесі
Орталығы: Самал шағынауданы, № 6 орта мектеп
Шекарасы: Самал шағынауданындағы №№ 1/2, 3, 4, 5, 6, 7/10, 8, 9, 23, 25, 38, 39, 40, 41, 42/1, 42/2 үйлер.
№ 70 сайлау учаскесі
Орталығы: Самал шағынауданы, саз мектебінің ғимараты
Шекарасы: Самал шағынауданындағы №№ 28, 29, 30, 31/32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер; Өркен шағынауданындағы № 1 үй.
№ 71 сайлау учаскесі
Орталығы: Көктем шағынауданы, Жаңаөзен кәсіптік лицейі
Шекарасы: Көктем шағынауданындағы №№ 1, 1А, 2, 3, 10, 11, 18, 19, 20, 21 үйлер.
№ 72 сайлау учаскесі
Орталығы: Көктем шағынауданы, Жаңаөзен мұнай және газ колледжі
Шекарасы: Көктем шағынауданындағы №№ 4, 5А, 5Б, 6, 6А, 7, 12, 13, 14, 15 үйлер, Бейбітшілік, Махмутов көшелеріндегі барлық үйлер; Ақсу шағынауданындағы А. Еремин, М. Абдыхалықов көшелеріндегі барлық үйлер; Астана шағынауданындағы К.Оңғалбаев, Қара Жүсіп, Бүркітбаев, С.Нұржанов Ақтау, № 4а көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 73 сайлау учаскесі
Орталығы: Көктем шағынауданы, № 7 орта мектеп
Шекарасы: Көктем шағынауданындағы №№ 22, 23, 24, 25, 26, 27, 32, 33, 50, 51, үйлер.
№ 74 сайлау учаскесі
Орталығы: Көктем шағынауданы, № 8 орта мектеп
Шекарасы: Көктем шағынауданындағы №№ 28, 28а, 29, 29а, 30, 30а, 31, 31а, 39, 40, 41, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 55 үйлер, Ж.Қайыров көшесіндегі барлық үйлер.
№ 75 сайлау учаскесі
Орталығы: Көктем шағынауданы, № 8 орта мектебінің оң қанаты
Шекарасы: Көктем шағынауданындағы №№ 56, 57, 58 үйлер; Өркен шағынауданындағы №№ 59, 64/1, 64/2, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75 үйлер.
№ 76 сайлау учаскесі
Орталығы: Арай шағынауданы, мектеп-лицей
Шекарасы: Арай шағынауданындағы № 16, Г.Айдаров, Г.Кұрманғалиев, Б.Қалиев, Ж.Қалдығараев, Отырар, И.Жанболатова, Жібек Жолы, Шотан батыр, Н.Жантөрин, Н.Кайрова, К.Шалабаев, М. Айтмамбетов, Д. Жұмашев көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 77 сайлау учаскесі
Орталығы: Өркен шағынауданы, Оқушылар шығармашылық үйі
Шекарасы: Өркен шағынауданындағы № 31, 43, 44, 45, 54, 56, 57, 58, 61, 62, 63 үйлер.
№ 78 сайлау учаскесі
Орталығы: «Өзен» стансасы, мектеп-гимназия
Шекарасы: Қашаған көшесіндегі барлық үйлер; Астана шағынауданындағы А.Байтұрсынов, М.Шоқай, М.Жұмабаев, Ж.Аймауытов, М.Дулатов, Н.И.Андрусов, көшелеріндегі барлық үйлер; Бәйтерек шағынауданындағы Бұхар жырау, Қазыбек би, Айтеке би, Қ. Сыдиқов, А. Орынбаев, С. Шалабаев Шәкәрім, Жетіқайқы, көшелеріндегі барлық үйлер; «Өзен» стансасында орналасқан барлық үйлер.
№ 79 сайлау учаскесі
Орталығы: Теңге поселкесі, № 14 орта мектеп
Шекарасы: Теңге ауылындағы А.Керейұлы, С.Үргешбайұлы, С.Бегендікұлы, К.Қорабайұлы, Сәттіғұл, А.Жангельдин, А.Тобанияз, Т.Балтабасұлы, Балуанияз, Ер Қармыс, Д. Нұрпеисова, Д.Тәжиев, А.Оңғарбекұлы, К.Надырбаев, Бейбітшілік, Фетисов, Құлшар күйші, Косманавт көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 80 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылсай селосы, № 4 орта мектеп
Шекарасы: Қызылсай ауылында орналасқан барлық үйлер.
№ 142 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсу шағынауданы, № 15 орта мектеп
Шекарасы: Ө. Балғымбаев көшесіндегі үйлер; Рахат шағынауданындағы Лалагүл, Алмалы, Көкорай, Самал, Сандуғаш, Қызғалдақ көшелеріндегі барлық үйлер; Ақсу шағынауданындағы сүт зауыты жанында орналасқан О. Бисалиев, Бөкен би, № 3 көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 143 сайлау учаскесі
Орталығы: Теңге ауылы, № 17 орта мектеп
Шекарасы: Теңге ауылындағы Достық Даңғылы, М.Өскінбаев, М.Бегенов, Мұрын жырау, Тамшалы, Ботагөз, Қалнияз ақын, Желтоқсан, Жеңіс, Ақбөбек, И.Сүюбайұлы, Б.Кұлшарұлы, Б. Бисенғалиев, О. Наятұлы, Әбіш Қожа, Ж. Құлжанов, Н. Тәженов, О. Иманғазыұлы, Ч. Рахманұлы, К. Байсеитова, Ш. Айманов, Р. Қошқарбаев көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 149 сайлау учаскесі
Орталығы: Шұғыла шағынауданы, № 12 бастауыш мектеп

Граница: Дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/ 9, 10, 11, 12, 13, 14/15, 16/17 микрорайона Шугыла.
Избирательный участок № 150
Центр: микрорайон Оркен, средняя школа № 10
Граница: Дома № 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 28, 34 микрорайона Оркен.
Избирательный участок № 151
Центр: Юго - Восточная промзона, здание ГКП «Озенинвест»
Граница: Все дома по улицам А. Отембетулы, Н. Шыршыгулулы, Ж. Мынбаева, Ер Шабая, Казахстан, Толе би, А. Айтниязова, М. Толеуулы, Ж. Нажимеденова, Ж. Бейнеубаева, Н. Абдирова, Н. Тлендиева, Т. Токтарова, Т. Айбергенова, М. Толебаева, Г. Муратбаева, М. Габдуллина, С. Торайгырова, И. Есенберлина, А.Жубанова, М.Сатыбалдиева, села Тенге.
Избирательный участок № 173
Центр: микрорайон 3 а, здание кинотеатра «Жалын»
Граница: Дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 микрорайона 3 «А»; дома №№ 11/26, 12, 13, 14, 15/16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 27 микрорайона Самал.
Избирательный участок № 174
Центр: микрорайон Аксу, средняя школа № 18
Граница: Дома по улице Т. Айдарова; все дома по улицам Тажигалиева, Абылхайыр хана, Ж.Дауитова, М.Кайырлиева, Т. Кагазова, Ерменбет би, Аккетик микрорайона Аксу; все дома микрорайона 6.
Избирательный участок № 175
Центр: микрорайон Арай, средняя школа № 19
Граница: 67 дом микрорайона Оркен; все дома по улицам Азаттык, Кулбарак батыра, Бозашы, № 15, Н. Тлеубергенова, Т. Жанаева, Т. Кадырова, М. Кулебякина, Т. Ашимбаева микрорайона Акбулак; дома по улицам Т. Алдашева № 5а, Е. Бокенбаева, Жаманкара Иса, А. Тилеген, Х. Озбеккалиева, Ер Толеп микрорайона Мамыр.
Избирательный участок № 176
Центр: микрорайон Шанырак, здание обл. детского дома
Граница: Дома расположенные в здании Мунайбазы; все дома по улицам К. Сатыбаева, С. Ыскакова, К. Сарбопеева, М. Губайдуллина, К. Нургалиева, О. Бердыгожина, Д. Клинчева, М. Бисекенова, Б. Абылханова, № 7, Д. Бисекенова, Конай батыра, № 9а микрорайона Мунайлы; все дома по улицам Г. Кайсагалиева, И. Кыдыргалиева, А. Молдагуловой, М. Маметовой, И. Курбанбаева, Шегем Кобен би, Б. Нурбаева, Ш. Маханбетова, Куиши Коныр, Акпан батыра, С. Мукашева, Асау Барак, С. Салахиева, Ш. Кожаева, Ф. Катпашева, Кыдырша ата, О. Нурмаганбетова, А. Айткулулы, Т. Байдалиевой микрорайона Бостандык.
Избирательный участок № 187
Центр: микрорайон Жулдыз, средняя школа № 21
Граница: Все дома по всем улицам микрорайонов Жулдыз, Мерей.
Избирательный участок № 188
Центр: микрорайон Аксу, улица 9в, здание ТОО «Жанаозенский политехнический колледж»
Граница: Все дома по всем улицам Кызылкум, Сауыскан, Маната, Жосалы, Устюрт, Женис, Матжан би, М. Ауезова, С. Сейтказиева, Е. Таймасова, Б. Момышулы, Б. Турниязулы, Ш. Болтекулы микрорайона Аксу.

Шекарасы: Шұғыла шағынауданындағы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/ 9, 10, 11, 12, 13, 14/15, 16/17 үйлер.
№ 150 сайлау учаскесі
Орталығы: Өркен шағынауданы, № 10 мектеп
Шекарасы: Өркен шағынауданындағы № 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 28, 34 үйлер.
№ 151 сайлау учаскесі
Орталығы: Оңтүстік-шығыс өндірістік аймағы, «Өзенинвест» МКК ғимараты
Шекарасы: Теңге ауылындағы А.Өтембетұлы, Н.Шыршығұлұлы, Ж.Мыңбаев, Ер Шабай, Қазақстан, Төле би, А. Айтниязов, М. Төлеуұлы, Ж. Нажимеденов, Ж. Бейнеубаев, Н. Әбдіров, Н. Тілендиев, Т. Тоқтаров, Т. Айбергенов, М. Төлебаев, Г. Мұратбаев, М. Ғабдуллин, С. Торайғыров, І. Есенберлин, А. Жұбанов, М. Сатыбалдиев көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 173 сайлау учаскесі
Орталығы: 3 а шағынауданы, «Жалын» кинотеатры
Шекарасы: 3 А шағынауданындағы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6,7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер. Самал шағынауданындағы №№ 11/26, 12, 13, 14, 15/16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 27 үйлер.
№ 174 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсу шағынауданы, № 18 орта мектеп
Шекарасы: Т. Айдаров көшесіндегі үйлер; Ақсу шағынауданындағы Тәжіғалиев, Абылхайыр хан, Ж. Дәуітов, М. Қайырлиев, Т. Қағазов, Ерменбет би, Ақкетік, көшелеріндегі барлық үйлер; 6 шағынауданындағы барлық үйлер.
№ 175 сайлау учаскесі
Орталығы: Арай шағынауданы, № 19 орта мектеп
Шекарасы: Өркен шағынауданының 67 үйі; Ақбұлақ шағынауданындағы Азаттық, Құлбарақ батыр, Бозашы, № 15, Н. Тлеубергенов, Т. Жаңаев, Т. Қадыров, М. Кулебякин, Т. Әшімбаев көшелеріндегі барлық үйлер; Т. Алдашев көшесіндегі үйлер; Мамыр шағынауданындағы № 5а, Е. Бөкенбаев, Жаманқара Иса, А. Тілеген, Х. Өзбекқалиев, Ер Төлеп көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 176 сайлау учаскесі
Орталығы: Шаңырақ шағынауданы, облыстық балалар үйінің ғимараты
Шекарасы: Мұнайбаза ғимаратындағы барлық үйлер; Мұнайлы шағынауданындағы Қ. Сатыбаев, С. Ысқақов, Қ. Сарбөпеев, М. Губайдуллин, Қ. Нұрғалиев, О. Бердығожин, Д. Клинчев, М. Бисекенов, Б. Әбілханов, № 7, Д. Бисекенов, Қонай батыр, № 9а көшелеріндегі үйлер; Бостандық шағынауданындағы Ғ. Қайсағалиев, И. Қыдырғалиев, Ә. Молдағұлова, М. Мәметова, І. Құрбанбаев, Шегем Көбен би, Б. Нұрбаев, Ш. Маханбетов, Күйші Қоңыр, Ақпан батыр, С. Мұқашев, Асау Барақ, С. Салахиев, Ш. Қожаев, Ф. Қатпашев, Қыдырша Ата, О. Нұрмағанбетов, А. Айтқұлұлы, Т. Байдалиева көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 187 сайлау учаскесі
Орталығы: Жұлдыз шағынауданы, № 21 орта мектеп
Шекарасы: Жұлдыз, Мерей шағынаудандырының көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 188 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсу шағынауданы, 9в көше, «Жаңаөзен политехникалық колледжі» ЖШС ғимараты
Шекарасы: Ақсу шағынауданындағы Қызылқұм, Сауысқан, Манат, Жосалы, Үстірт, Жеңіс, Мәтжан би, М. Әуезов, С. Сейтқазиев, Е. Таймасов, Б. Момышұлы, Б. Тұрниязұлы, Ш. Бөлтекұлы көшелеріндегі барлық үйлер.