2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 42/251 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 қаңтарда № 11-6-145 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы және  «2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы»2011 жылғы 24 қарашадағы № 496-IV Заңдарына және Маңғыстау облыстық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 39/448 шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 23 желтоқсанда № 2116 болып тіркелген), аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және  3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 078 119,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 169 495,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9 450,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 471,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 876 703,0 теңге;
2 ) шығындар – 6 456 438,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 95 870,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 97 080,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 210,0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо -   3 500 теңге, оның ішінде;
қаржы активтерін сатып алу - 3 500 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 477 689,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 477  689,3 мың теңге.
қарыздар түсімі – 80 091 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 тенге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Түпқараған аудандық мәслихатының 2012.04.13 № 3/24 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.12 № 7/44 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.10 № 8/55 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. 2012 жылға арналған аудан бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері мынадай көлемде белгіленсін:
1) Төлем көзінен ұсталатын кірістен алынатын жеке табыс салығы – 98,9 пайыз;
2) Төлем көзінен ұсталмайтын кірістен алынатын жеке табыс салығы – 0 пайыз;
3) Шетел азаматтарының кірістерінен төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы – 0 пайыз;
4) Шетел азаматтарының кірістерінен төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы – 0 пайыз;

О районном бюджете на 2012-2014 годы
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 14 декабря 2011 года № 42/251. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 января 2012 года № 11-6-145
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и от 24 ноября 2011 года № 496-IV «О республиканском бюджете на 2012-2014 годы»решением областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 39/448 «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2116 от 23 декабря 2011 года), районный маслихат РЕШИЛ:
1.Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 078 119,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 169 495 тысяч тенге;
не налоговые поступления – 9 450,3 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 471 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 876 703 тысяч тенге;
2) затраты – 6 456 438,6 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 95 870 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 97 080 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 210 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 500 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3 500 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 477 689,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  477 689,3 тысяч тенге.
поступление займов – 80 091 тысяча тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Тупкараганского района от 13.04.2012 № 3/24 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.09.2012 № 7/44 (вводится в действие с 01.01.2012); от 10.12.2012 № 8/55 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Установить на 2012 год нормативы распределения доходов в районный бюджет в следующих размерах:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 98,9 процента;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, необлагаемых у источника выплаты – 0 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источников выплаты – 0 процентов;
4) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 0 процентов;

5) Әлеуметтік салық – 100 пайыз.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Түпқараған аудандық мәслихатының 2012.04.13 № 3/24 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.12 № 7/44 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.10 № 8/55 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі)  Шешімдерімен.
3. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттен облыстық бюджетке 2 035 566 мың теңге сомасында бюджеттік алымдар белгіленсін.
3-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен шығындарды өтеуге 121 834,0 мың теңге көлемінде трансферттер қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. 3-1-тармақпен толықтырылды -Түпқараған аудандық мәслихатының 2012.09.12 № 7/44 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
4. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте бөлу және (немесе) пайдалану тәртібі аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалатын ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
мектеп мұғалімдеріне, мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға;
«Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға;
жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге;
еңбек ақыны ішінара субсидиялауға;
жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге;
жастар практикасына;
эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
«Жұмыспен қамту-2020» бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі нысандарды жөндеуге;
«Өңiрлердi дамыту» бағдарламасы шеңберінде ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерiн шешуге;
Жұмыспен қамту-2020» бағдарламасы шеңберінде субсидия беру»;
жалпы білім беретін мектеп түлектерінің Қазақстан Республикасының мемлекеттік жоғары оқу орындарындағы оқу ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмек төлеуге.
Ескерту. 4-тармақ.толықтырылды - Түпқараған аудандық мәслихатының 2012.04.13 № 3/24 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.12 № 7/44 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
5. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін:
білім саласы объектілерін дамытуға;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, және ( немесе) сатып алуға;
сумен жабдықтау объектілерін дамытуға.

5) социальный налог – 100 процента.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями маслихата Тупкараганского района от 13.04.2012 № 3/24 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.09.2012 № 7/44 (вводится в действие с 01.01.2012); от 10.12.2012 № 8/55 (вводится в действие с 01.01.2012)..
3. Установить на 2012 год бюджетные изъятия из районного бюджета в областной бюджет в сумме 2 035 566 тысяч тенге.
3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены трансферты на компенсацию потерь в размере 121 834 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Тупкараганского района от 12.09.2012 № 7/44 (вводится в действие с 01.01.2012).
4. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты распределение и (или) порядок использования которых определяются на основании постановления акимата района:
на реализацию государственного общеобразовательного заказа в дошкольных организациях образования;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организации образования;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы»;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка – сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
на частичное субсидирование заработной платы;
на обеспечение деятельности центров занятости населения;
на молодежную практику;
на проведение противоэпизоотических мероприятий;
для реализации мер социальной поддержки специалистов.
ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по « Программе занятости - 2020 »;
реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в рамках Программы "Развитие регионов";
предоставление субсидий в рамках программы занятости - 2020 »;
для выплаты социальной помощи обучающимся в государственных высших учебных заведениях Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 4 с дополнениями, внесенными решением маслихата Тупкараганского района от 13.04.2012 № 3/24 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.09.2012 № 7/44 (вводится в действие с 01.01.2012).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые трансферты:
на развитие объектов образования;
на развитие проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
на развитие проектирование, развитие, и (или) приобретение инженерно- коммуникационной инфраструктуры.
на развитие системы объектов водоснабжения

Ескерту. 5-тармақ.толықтырылды - Түпқараған аудандық мәслихатының 2012.04.13 № 3/24 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
6. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте бөлу және (немесе ) пайдалану тәртібі аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалатын бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға.
7. Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмектерді төмендегідей мөлшерде белгілеуге құқық берілсін:
1) мүгедектігіне байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларға – ай сайын 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
2) асыраушысынан айырылу жағдайына байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың балаларына - ай сайын 1,5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
3) тұрғын үй көмегі:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 30.12.2009 жылғы № 2314 «Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы» қаулысына сәйкес, ай сайын есептеу жолымен;
4) үйден оқып және тәрбиеленетін бала кезден мүгедек балаларға әлеуметтік көмек - ай сайын 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
5) Қазақстан Республикасының мемлекеттік мерекелері мен атаулы күндері құрметіне бір жолғы әлеуметтік көмек:
Жеңіс күніне:
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне – 100 000 теңге;
жеңілдіктер мен кепілдіктері жағынан Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне теңестірілген адамдарға, оның ішінде Ауғанстанда әскери міндетін өтеу кезінде ауруға шалдығу салдарынан мүгедек болған әскери қызметшілерге, Чернобыль АЭС-індегі апаттың салдарынан мүгедек болған адамдарға - 60 000 теңге;
жеңілдіктер мен кепілдіктері жағынан Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілген адамдарға, оның ішінде Чернобыль АЭС-індегі апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға, бұрынғы КСР Одағы Үкімет органдарының шешімдеріне сәйкес басқа мемлекеттің аумақтарындағы ұрыс қимылдарына қатысқан әскери қызметшілерге - 50 000 теңге;
Ұлы Отан соғысы ардагерлерінің қайта тұрмыс құрмаған жесірлеріне -40 000 теңге;
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен наградталған адамдарға - 10000 теңге мөлшерінде;
1941 жылғы 22 маусым мен 1945 жылғы 9 мамыр аралығында 6 айдан кем емес істегендер (қызмет еткендер) жұмыс істегені туралы еңбек кітапшасында жазбасы немесе стаж белгілеу арнайы комиссия шешімі немесе мұрағаттық анықтамасы бар тыл еңбеккерлеріне – 10000 теңге мөлшерінде;
Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілгендердің басқа да санаттарына (Ұлы Отан соғысы ардагерлерінің қайта тұрмыс құрмаған жесірлерінен басқа) - 10 000 теңге;
Қазақстан Республикасының Конституция Күніне:
алынып тасталды - Түпқараған аудандық мәслихатының 2012.09.12 № 7/44 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
алынып тасталды - Түпқараған аудандық мәслихатының 2012.09.12 № 7/44 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
облыстық дәрежедегі дербес зейнеткерлерге - 36 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
аудан мен қаланың Құрметті азаматтарына - 10 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.
Дүниежүзілік мүгедектер мен қарттар Күніне:

Сноска. Пункт 5 с дополнением, внесенным решением маслихата Тупкараганского района от 13.04.2012 № 3/24 (вводится в действие с 01.01.2012).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены бюджетные кредиты распределение и (или) порядок использования которых определяются на основании постановления акимата района:
для реализации мер социальной поддержки специалистов.
7. Предоставить право на назначение социальной выплаты отдельным категориям граждан, в следующих размерах:
1) ежемесячную социальную помощь в размере 1 месячного расчетного показателя - получателям государственных социальных пособий по инвалидности;
2) ежеквартальную социальную помощь в размере 1,5 месячного расчетного показателя - детям получателей государственных пособий по потере кормильца;
3) жилищная помощь:
ежемесячно по вычислению в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан № 2314 от 30.12.2009 года « Об утверждении правил предоставления оказания жилищной помощи;
4) ежемесячную социальную помощь в размере 5-ти месячных расчетных показателей - детям инвалидам с детства, воспитывающимся и обучающимся на дому;
5) единовременную социальную помощь в честь государственных праздников Республики Казахстан и знаменательных дат:
ко Дню Победы:
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны – 100 000 тенге;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны, в том числе военнослужащим ставшим инвалидами вследствие контузии получившим при исполнении воинской обязанности в Афганистане, лицам ставших инвалидами вследствие катастрофы на Чернобыльской АЭС – 60 000 тенге;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны, в том числе участникам ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС, военнослужащим, которые в соответствии с решениями правительственных органов бывшего Союза ССР принимали участие в боевых действиях на территории других государств – 50 000 тенге;
вдовам участников Великой Отечественной войны, не вступившие в повторный брак – 40 000 тенге;
лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны в размере - 10 000 тенге;
проработавшим (прослужившим), имеющие в трудовой книжке записи о работе не менее 6-ти месяцев в период с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года или решения специальной комиссии об установлении стажа или труженикам тыла, имеющие архивную справку в размере 10 000 тенге;
другим категориям приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны ( кроме вдов участников Великой Отечественной войны, не вступившие в повторный брак) – 10 000 тенге;
ко Дню Конституции Республики Казахстан:
исключен - решением маслихата Тупкараганского района от 12.09.2012 № 7/44 (вводится в действие с 01.01.2012).
исключен - решением маслихата Тупкараганского района от 12.09.2012 № 7/44 (вводится в действие с 01.01.2012).
Почетным гражданам города и района - в размере 10 месячных расчетных показателей.
ко Дню инвалидов и пожилых людей:

барлық топтағы мүгедектер мен 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға - 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
70 жастан асқан жалғызілікті зейнеткерлерге -2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
Ескерту. 7-тармаққа өзгерту енгізілді - Түпқараған аудандық мәслихатының 2012.04.13 № 3/24 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.12 № 7/44 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
6) жоғары оқу орындарында оқитын, облыс әкімінің гранты негізінде білім алушы, халықтың әлеуметтік тұрғыдан осал топтарына жататын студенттерге - жылдық оқу ақысын және ай сайынғы стипендиясын төлеуге;
7) азаматтардың өтініш - арыздары бойынша берілетін біржолғы материалдық көмек - жергілікті атқарушы органдардың шешімі негізінде мұқтаждығына қарай;
8) қалалардың әкімшілік бағыныстағы аумағында орналаспаған, ауылдық (селолық) жерлерде және кенттерде тұратын және жұмыс жасайтын мемлекеттік білім беру ұйымдарының маман қызметкерлеріне, мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының медициналық және фармацевтика қызметкерлеріне, мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру ұйымдарының маман қызметкерлеріне, мемлекеттік мәдениет және спорт ұйымдарының маман қызметкерлеріне коммуналдық қызметтерді бір жолғы өтеуге және отын сатып а луға - 12 100 теңге мөлшерінде.
8. Қалалардың әкімшілік бағыныстағы аумағында орналаспаған ауылдық (селолық) жерлерде және кенттерде жұмыс жасайтын мемлекеттік білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлеріне, мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының медициналық және фармацевтика қызметкерлеріне, мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру ұйымдарының маман қызметкерлеріне, мемлекеттік мәдениет және спорт ұйымдарының маман қызметкерлеріне 25% көтеріңкі жалақы (тарифтік ставка) белгіленсін.
8-1. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 1 000 мың теңге сомасында белгіленсін.
Ескерту. 8-1-тармақпен толықтырылды -Түпқараған аудандық мәслихатының 2012.04.13 № 3/24 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Ескерту. 8-1-тармаққа өзгерту енгізілді - Түпқараған аудандық мәслихатының 2012.09.12 № 7/44 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
9. 4-қосымшаға сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
10. 5-қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттің атқарылу үдерісінде секвестрге жатпайтын 2012 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
11. 6-қосымшаға сәйкес 2012 жылға арналған аудандық бюджетте кенттің, ауылдың ( селоның ), ауылдық ( селолық ) округтің бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.

инвалидам всех групп, детям-инвалидам до 16 лет в размере 2-х месячных расчетных показателей;
одиноким пенсионерам старше 70 лет в размере 2-х месячных расчетных показателей;
Сноска. Пункт 7 с изменением, внесенным решением маслихата Тупкараганского района от 13.04.2012 № 3/24 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.09.2012 № 7/44 (вводится в действие с 01.01.2012).
6) социальную помощь для оплаты стоимости обучения и ежемесячную стипендию студентам социально-уязвимым слоям населения, обучающимся в государственных высших учебных заведениях на основании гранта акима области.
7) единовременную материальную помощь нуждающимся гражданам, на основании их заявления, по решению местных исполнительных органов, исходя из размера нужды;
8) единовременное возмещение коммунальных услуг и приобретение топлива специалистам государственных организаций образования, медицинским и фармацевтическим работникам государственных организаций здравоохранения, специалистам государственных организаций социального обеспечения, специалистам государственных организаций культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности и поселках, не находящихся на территории административной подчиненности городов, в размере 12 100 тенге.
8. Установить повышенные оклады (тарифные ставки) на 25 процентов педагогическим работникам государственных организаций образования, медицинским и фармацевтическим работникам государственных организаций здравоохранения, специалистам государственных организаций социального обеспечения, специалистам государственных организаций культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности и поселках, не находящихся на территории административной подчиненности городов;
8-1. Резерв местного исполнительного органа района утвердить в сумме 25 049 тысяч тенге;
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением маслихата Тупкараганского района от 13.04.2012 № 3/24 (вводится в действие с 01.01.2012).
Сноска. Пункт 8-1 с изменением, внесенным решением маслихата Тупкараганского района от 12.09.2012 № 7/44 (вводится в действие с 01.01.2012).
9. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2012 год, направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 4.
10. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета в 2012 году, согласно приложению 5.
11. Утвердить в районном бюджете на 2012 год перечень бюджетных программ по поселку, селам, сельским округам, согласно приложению 6.

22 741,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
900,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
198,0
2
Қорғаныс
4 251,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
4 251,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 251,0
4
Бiлiм беру
2 201 251,3
123
Ақшұқыр ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
95 752,0
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
36 257,0
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
463,0
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
59 032,0
123
С. Шапағатов ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
12 795,0
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
12 795,0
123
Баутин кент, ауыл (село),ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
52 484,0
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
39 549,0
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
140,0
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
12 795,0
123
Таушық ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
34 341,0
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
34 160,0
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
181,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
130 957,0
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
80 846,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

22 741,0
002
Создание информационных систем
900,0
015
Капитальные расходы государственного органа
198,0
2
Оборона
4 251,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 251,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 251,0
4
Образование
2 201 251,3
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Акшукур
95 752,0
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
36 257,0
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей -сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
463,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
59 032,0
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа С. Шапагатова
12 795,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
12 795,0
123
Аппарат акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Баутино
52 484,0
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
39 549,0
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей -сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
140,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
12 795,0
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Таушык
34 341,0
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
34 160,0
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей -сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
181,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
130 957,0
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
80 846,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей -сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета

500,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
49 611,0
123
С.Шапағатов ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4 496,0
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
4 496,0
123
Баутин кент, ауыл (село),ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
3 000,0
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3 000,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 010 459,3
003
Жалпы бiлiм беру
864 338,0
006
Балаларға қосымша білім беру
72 371,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны арттыру
68,0
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету ); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мүғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
16 462,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
15 633,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 774,3
002
Ақпараттық жүйелер құру
858,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18 660,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3 152,0
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата -аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
4 143,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет,қала құрылысы және құрылыс бөлімі
856 967,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
856 967,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
137 575,0
123
Ақшұқыр ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
2 105,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2 105,0
123
С.Шапағатов ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
788,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
788,0
123
Баутин кент,ауыл (село),ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
3 520,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
3 520,0
123
Қызылөзен ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
730,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
730,0
123
Таушық ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
712,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
712,0

500,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
49 611,0
123
Аппарат акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Баутино
4 496,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
4 496,0
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа С. Шапагатова
3 000,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
3 000,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 010 459,3
003
Общеобразовательное обучение
864 338,0
006
Дополнительное образование для детей
72 371,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
68,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей сирот и детей оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
16 462,0
067
Капитальные расходы подведомственных государствнных учреждений и организаций
15 633,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 774,3
002
Создание информационных систем
858,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18 660,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3 152,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
4 143,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
856 967,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
856 967,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
137 575,0
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Акшукур
2 105,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 105,0
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа С. Шапагатова
788,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
788,0
123
Аппарат акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Баутино
3 520,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3 520,0
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Кызылозен
730,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
730,0
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Таушык
712,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
712,0

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
129 720,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
37 383,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 897,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 302,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
0,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
51 112,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
592,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 285,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 121,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
877,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9 434,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
100,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 115,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
640,0
012
Ақпараттық жүйелер құру
862,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 583 764,0
123
Баутин кент,ауыл (село),ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
15 510,0
027
Жұмыспен қамту -2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу абаттандыру
15 510,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
6 453,0
024
Жұмыспен қамту -2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
6 453,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 267 620,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
116 224,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
956 979,0
072
Жұмыспен қамту -2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе)сатып алу
194 417,0
479
Тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 374,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
129 720,0
002
Программа занятости
37 383,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 897,0
005
Государственная адресная социальная помощь
3 302,0
006
Оказание жилищной помощи
0,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
51 112,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
592,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 285,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 121,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
877,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
9 434,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16 115,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
640,0
012
Создание информационных систем
862,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 583 764,0
123
Аппарат акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Баутино
15 510,0
027
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости - 2020
15 510,0
457
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
6 453,0
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости - 2020
6 453,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 267 620,0
003
Проектирование,строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
116 224,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
956 979,0
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости - 2020
194 417,0
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
4 374,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда

2 800,0
005
Теле радио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
2 307,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
21 009,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
20 581,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
428,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) ішкі саясат бөлімі
9 917,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 013,0
004
Ақпараттық жүйелер құру
904,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
11 641,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 801,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
840,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
42 267,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8 504,0
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
8 504,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
9 819,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 979,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
840,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жер қатынастары бөлімі
8 828,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала ) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 988,0
005
Ақпараттық жүйелер құру
840,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
15 116,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
15 116,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11 126,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11 126,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 286,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
840,0
12
Көлiк және коммуникация
119 226,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

2 800,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через теле-радиовещания
2 307,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
21 009,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
20 581,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
428,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
9 917,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9 013,0
004
Создание информационных систем
904,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
11 641,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
10 801,0
002
Создание информационных систем
840,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
42 267,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8 504,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8 504,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
9 819,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
8 979,0
002
Создание информационных систем
840,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 828,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 988,0
005
Создание информационных систем
840,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
15 116,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
15 116,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11 126,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11 126,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10 286,0
002
Создание информационных систем
840,0
12
Транспорт и коммуникации
119 226,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
12
Көлiк және коммуникация
458
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы
14 желтоқсандағы № 42/251 шешіміне
5-ҚОСЫМША
2012 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН АУДАНДЫҚ БЮДЖЕТТІҢ ОРЫНДАЛУ БАРЫСЫНДА СЕКВЕСТРГЕ ЖАТПАЙТЫН БЮДЖЕТТІК БАҒДАРЛАМАЛАР ТІЗБЕСІ
Функ-цио-нал-дық топ
Бюд-жеттік бағдар-лама-лар әкімшісі
Бағдар-лама
Атауы
4
Бiлiм беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы бiлiм беру
Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы
14 желтоқсандағы № 42/251 шешіміне
6-ҚОСЫМША
2012 жылға арналған аудандық бюджетте кенттің, ауылдың (селоның) ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Бюд жеттік бағдарламалар әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметiн қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
123
Ақшұқыр ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Ақшұқыр ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
024
Ақпараттық жүйелер құру
123
Баутин кент, ауыл (село),ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
001
Баутин кенті (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
024
Ақпараттық жүйелер құру
123
Қызылөзен ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қызылөзен ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
024
Ақпараттық жүйелер құру
123
Таушық ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
001
Таушық ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
024
Ақпараттық жүйелер құру
123
С. Шапағатов ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
001
С. Шапағатов ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
024
Ақпараттық жүйелер құру
4
Бiлiм беру
123
Ақшұқыр ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
025
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
123
Баутин кент, ауыл (село),ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
025
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
123
Таушық ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
025
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
123
С.Шапағатов ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
123
Баутин кент, ауыл (село),ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
123
Ақшұқыр ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123
С.Шапағатов ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123
Баутин кент,ауыл (село),ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123
Қызылөзен ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123
Таушық ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
123
Ақшұқыр ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123
С.Шапағатов ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123
Таушық ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
123
Ақшұқыр ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123
Қызылөзен ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123
Таушық ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау

006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
ПРИЛОЖЕНИЕ 5
к решению районного маслихата
№ 42/251 от 14 декабря 2011 года
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета в 2012 году
Функцио-нальная группа
Админи-стратор бюджет-ных прог-рамм
Программа
Наименование
4
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
ПРИЛОЖЕНИЕ 6
к решению районного маслихата
№ 42/251 от 14 декабря 2011 года
Перечень бюджетных программ по поселку, селам, сельским округам на 2012 год
Функцио-нальная группа
Админи-стратор бюджет-ных прог-рамм
Программа
Наименование
1
Государственные услуги общего характера
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Акшукур
001
Услуги по обеспечению деятельности акима аула (села), аульного (сельского) округа Акшукур
024
Создание информационных систем
123
Аппарат акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Баутино
001
Услуги по обеспечению деятельности акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Баутино
024
Создание информационных систем
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Кызылозен
001
Услуги по обеспечению деятельности акима аула (села), аульного (сельского) округа Кызылузен
024
Создание информационных систем
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Таучик
001
Услуги по обеспечению деятельности акима аула (села), аульного (сельского) округа Таучик
024
Создание информационных систем
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа С. Шапағатова
001
Услуги по обеспечению деятельности акима аула (села), аульного (сельского) округа С. Шапағатова
024
Создание информационных систем
4
Образование
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Акшукур
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
123
Аппарат акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Баутино
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Таучик
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округаС. Шапағатова
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
123
Аппарат акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Баутино
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Акшукур
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округаС. Шапағатова
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123
Аппарат акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Баутино
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Кызылозен
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Таучик
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Акшукур
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округаС. Шапағатова
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Таучик
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Акшукур
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Кызылозен
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Таучик
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне