О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 30/309 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Мунайлинского района от 03 июня 2011 года № 35/348. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 июня 2011 года № 11-7-92
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 30/309 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2010 года за № 11-7-83, опубликовано в газете «Мунайлы» от 28 января 2011 года № 4 - 5 (185 - 186) следующее изменение:
в пункте 5:

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 30/309 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Мұнайлы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 03 маусымдағы № 35/348 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 27 маусымда № 11-7-92 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 30/309 «2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2010 жылғы 30 желтоқсанда № 11-7-83 болып тіркелген, «Мұнайлы» газетінде 2011 жылғы 28 қаңтарда № 4 - 5 (185 - 186) санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
5 - тармақта:

цифры «6 212» заменить цифрами «5 212».
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                     Р. Отегулова
Секретарь районного
маслихата                               Б. Назар
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждений «Мунайлинский
районный отдел экономики и финансов»
А. Толыбаева

«6 212» саны «5 212» санымен ауыстырылсын.
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                         Р. Отегулова
Аудандық мәслихат
хатшысы                                 Б. Назар
«КЕЛІСІЛДІ»
«Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
А. Толыбаева

83 377
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
80 418
002
Создание информационных систем
2 959
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14 835
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14 835
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 592
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 592
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
13 845
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
13 845
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
13 248
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
13 248
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 630
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 630
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 228
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 228
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
20 102
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
17 803
002
Создание информационных систем
899
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
1 000
015
Капитальные расходы государственных органов
400
2
Оборона
10 141
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 141
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности

83 377
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
80 418
002
Ақпараттық жүйелер құру
2 959
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
14 835
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14 835
Баянды селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
10 592
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 592
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
13 845
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13 845
Атамекен селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
13 248
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13 248
Басқұдық селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
10 630
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 630
Даулет селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 228
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11 228
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
20 102
001
Экономикалық саясатты, қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау  ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 803
002
Ақпараттық жүйелер құру
899
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
1 000
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
400
2
Қорғаныс
10 141
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 141
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегі iс-шаралар

15 147
001
Услуги по реализации государственной политики  в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
14 248
002
Создание информационных систем
899
12
Транспорт и коммуникации
328 601
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
328 601
008
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии
региональной занятости и переподготовки кадров
0
009
Строительство и реконструкция автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации
стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
245 721
022
Развитие транспортной инфраструктуры
79 089
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3 791
13
Прочие
28 150
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
8 679
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
7 245
002
Создание информационных систем
899
003
Поддержка предпринимательской деятельности
535
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4 680
022
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
4 680
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 579
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8 680
020
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
899
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5 212
008
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы
0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5 212
15
Трансферты
1 806
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 806
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1 806
3. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
353 618
Бюджетные кредиты
353618
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
353618
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов

15 147
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14 248
002
Ақпараттық жүйелер құру
899
12
Көлiк және коммуникация
328 601
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
328 601
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
0
009
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді мекендер көшелерін салу және қайта құру, қалалардың және елді мекендердің көшелерін өткізу
245 721
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
79 089
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 791
13
Басқалар
28 150
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
8 679
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 245
002
Ақпараттық жүйелер құру
899
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
535
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4 680
022
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
4 680
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 579
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 680
020
Ақпараттық жүйелер құру
899
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5 212
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5 212
15
Трансферттер
1 806
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 806
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
1 806
3. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
353 618
Бюджеттік кредиттер
353618
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
353618
018
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер