О внесении дополнения в решение маслихата от 20 ноября 2009 года № 233 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду"
Решение маслихата Костанайской области от 15 марта 2011 года № 375. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 марта 2011 года № 3755. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 2 марта 2018 года № 245
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 02.03.2018 № 245 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду" от 20 ноября 2009 года № 233 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3697, опубликовано 23 декабря 2009 года в газетах "Қостанай таңы" и "Костанайские новости") следующее дополнение:
в пункте 1 после слова "процентов" дополнить словами ", за исключением ставок платы, установленных строкой 1.3.5 таблицы пункта 6 статьи 495, которые повысить на сто процентов".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Е. Аманжолов
Секретарь Костанайского
областного маслихата
С. Тукенов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Управление природных ресурсов и регулирования
природопользования акимата Костанайской области"
_____________ К. Тулеубаев
Начальник государственного учреждения
"Управление финансов акимата
Костанайской области"
_____________ С. Аймухамбетова
Начальник государственного учреждения
"Управление экономики и бюджетного
планирования акимата Костанайской области"
__________ М. Щеглова

Мәслихаттың 2009 жылғы 20 қарашадағы № 233 "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы № 375 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 17 наурызда № 3755 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 2018 жылғы 2 наурызжағы № 245 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 02.03.2018 № 245 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары туралы" Қостанай облыстық мәслихатының 2009 жылғы 20 қарашадағы № 233 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік) тіркеу тізілімінде 3697 нөмірімен тіркелген, 2009 жылы 23 желтоқсанда "Қостанай таңы" және "Костанайские новости" газеттерінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы "пайызға" деген сөзден кейін ", 495-баптың 6-тармағы кестесінің 1.3.5 жолында белгіленген жүз пайызға көтеретін төлемақы ставкаларынан басқалары," деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Аманжолов
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
С. Төкенов
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар
және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________ Қ. Төлеубаев
"Қостанай облысы әкімдігінің қаржы
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
___________ С. Аймұхамбетова
"Қостанай облысы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________ М. Щеглова