О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 13 декабря 2010 года № 357 "Об областном бюджете Костанайской области на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 15 июля 2011 года № 414. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 июля 2011 года № 3769
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2011-2013 годы" от 13 декабря 2010 года № 357 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3744, опубликовано 11 января 2011 года в газетах "Қостанай таңы" и "Костанайские новости") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 85804906,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5258080,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 367423,9 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 850,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 80178553,0 тысячи тенге;
2) затраты – 86468660,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1123130,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1631569,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 508438,2 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 295984,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 295984,0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета – -2082868,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2082868,4 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа Костанайской области на 2011 год в сумме 4600,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 7-17 следующего содержания:
"7-17. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых трансфертов из районных (городских) бюджетов на компенсацию потерь областного бюджета в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий посредством выделения трансфертов из нижестоящих бюджетов в сумме 17279,0 тысяч тенге, на содержание вновь созданного государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Костанайской области".";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        К. Жусупов
Исполняющая обязанности секретаря
Костанайского областного маслихата         И. Аронова
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
акимата Костанайской области"
_______________ Г. Кисленкова
15 июля 2011 года
Приложение
к решению маслихата
от 15 июля 2011 года № 414
Приложение 1
к решению маслихата
от 13 декабря 2010 года № 357
Областной бюджет Костанайской области на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 357 "Қостанай облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2011 жылғы 15 шілдедегі № 414 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 19 шілдеде № 3769 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 357 "Қостанай облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3744 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтарда "Қостанай таңы" және "Костанайские новости" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85804906,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5258080,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 367423,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер бойынша – 850,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 80178553,0 мың теңге;
2) шығындар – 86468660,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1123130,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1631569,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 508438,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 295984,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 295984,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -2082868,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2082868,4 мың теңге.";
5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Қостанай облысының 2011 жылға арналған жергілікті атқарушы органының резерві 4600,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешім мына мазмұндағы 7-17 тармақпен толықтырылсын:
"7-17. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейінен жоғары тұрған деңгейіне мемлекеттік органдар функцияларын беруге байланысты облыстық бюджет ысыраптарын өтеуге төмен тұрған бюджеттерінен трансферттерді бөлу арқылы аудандық (қалалық) бюджеттерінен 17279,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер сомаларының түсімі жаңадан құрылған "Қостанай облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесін ұстауға қарастырылғаны есепке алынсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Қ. Жүсіпов
Қостанай облыстық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы               И. Аронова
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
бастығы ____________ Г. Кисленкова
2011 жылғы 15 шілде
Мәслихаттың
2011 жылғы 15 шілдегі
№ 414 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 357 шешіміне 1-қосымша
Қостанай облысының 2011 жылға арналған облыстық бюджеті
Санат
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер