Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в период избирательных кампаний
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 1 февраля 2011 года № 129. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 11 февраля 2011 года № 9-1-164. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 8 апреля 2021 года № 646
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 08.04.2021 № 646 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республики Казахстан" от 28 сентября 1995 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с городской избирательной комиссией определить в городе Костанае следующие места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан, в депутаты Парламента Республики Казахстан, областного и городского маслихатов:
1) стенды, тумбы и щиты, установленные возле остановочных павильонов для общественного транспорта;
2) информационные стенды, установленные возле учреждений образования и культуры города;
3) иных местах с разрешения собственников соответствующих объектов.
2. Признать утратившим силу постановления акимата города Костаная "Об определении мест для размещения агитационных материалов кандидатов в депутаты" от 25 июня 2007 года № 1605 (регистрационный номер 9-1-85, опубликовано от 26 июня 2007 года в газете "Костанай"), совместное постановление акимата города Костаная и Костанайской городской избирательной комиссии "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" от 18 августа 2008 года № 2/1 (регистрационный номер 9-1-110, опубликовано от 11 сентября 2008 года в газете "Костанай") и "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" от 3 марта 2009 года № 367 (регистрационный номер 9-1-124, опубликовано от 12 марта 2009 года в газете "Костанай").
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Костаная
Ж. Нургалиев
Председатель городской
избирательной комиссии
__________ В. Макерова

Сайлау кампагиясы кезінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 1 ақпандағы № 129 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 ақпанда № 9-1-164 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 8 сәуірдегі № 646 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 08.04.2021 № 646 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабы 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қалалық сайлау комиссиясымен бірлесіп Қазақстан Республикасының Президенті, Қазақстан Республикасының Парламент, облыстық және қалалық мәслихат депутаттығына барлық кандидаттарына Қостанай қаласында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін мына орындар белгіленсін:
1) қоғамдық көлікке арналған аялдама павильондарының қасында орналасқан стендтер, тұғырлықтар және тақталар;
2) қаланың білім беру және мәдениет мекемелерінің қасында орнатылған ақпараттық стендтер;
3) тиісті нысандар иелерінің рұқсатымен басқа орындарда;
2. "Депутаттыққа кандидаттардың үгіттік материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" 2007 жылғы 25 маусымдағы № 1605 (9-1-85 тіркеу нөмірі, 2007 жылғы 26 маусымда "Қостанай" газетінде жарияланды), "Үгіттеу баспа басылым материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" Қостанай қаласы әкімдігінің және Қостанай қалалық сайлау комиссиясының 2008 жылғы 18 тамыздағы № 2/1 (9-1-110 тіркеу нөмірі, 2008 жылғы 11 қыркүйекте "Қостанай" газетінде жарияланды) бірлескен қаулысының және "Үгіттеу баспа басылым материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" 2009 жылғы 3 наурыздағы № 367 (9-1-124 тіркеу нөмірі, 2009 жылғы 12 наурызда "Қостанай" газетінде жарияланды) Қостанай қаласы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізілді.
Қостанай қаласының әкімі
Ж. Нұрғалиев
КЕЛІСІЛДІ
Қалалық сайлау
комиссиясының төрайымы
________ В. Макерова