О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 15 ноября 2010 года № 1199 "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2011 году"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 25 апреля 2011 года № 410. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 19 мая 2011 года № 9-2-185
На основании подпункта 5) статьи 7пункта 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2011 году" от 15 ноября 2010 года № 1199 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-173, опубликовано 24 декабря 2010 года в газете "Рудненский рабочий") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить
на заместителя акима города Рудного Ишмухамбетова А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении
десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
города Рудного                             Н. Денинг
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Канцелярия
Костанайского областного суда
Департамента по обеспечению
деятельности судов
при Верховном Суде
Республики Казахстан
(аппарата Верховного
Суда Республики Казахстан)"
(по согласованию)
_______________ Н. Катарбеков
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по городу Рудному Налогового
департамента по Костанайской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
(по согласованию)
____________________ О. Рабченюк
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны города Рудный
Костанайской области"
по согласованию)
______________ Г. Шалтыков
Начальник государственного
учреждения "Управление внутренних дел
города Рудного Департамента внутренних
дел Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
(по согласованию)
_______________________ К. Сатубалдин
Начальник государственного
учреждения "Управление
юстиции города Рудного
Департамента юстиции Костанайской
области Министерства юстиции
Республики Казахстан"
(по согласованию)
_____________________ К. Наканов
Председатель потребительского
кооператива собственников квартир
"Качарец" (по согласованию)
_________________ Д. Ережепов
Управляющий Рудненского филиала
Республиканского государственного
казенного предприятия "Центр по
недвижимости по Костанайской
области" Комитета регистрационной
службы и оказания правовой помощи
Министерства юстиции Республики
Казахстан (по согласованию)
_____________________ Д. Зуев
Заведующий филиалом государственного
учреждения "Государственный архив
Костанайской области" "Рудненский
городской государственный архив"
(по согласованию)
______________________ К. Тлеуова
Утвержден
постановлением акимата

"2011 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" әкімдіктің 2010 жылғы 15 қарашадағы № 1199 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 25 сәуірдегі № 410 қаулысы. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 19 мамырда № 9-2-185 тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының
2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасы, 20-бабының 5-тармағының, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасының, "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысының негізінде Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2011 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" әкімдіктің 2010 жылғы 15 қарашадағы № 1199 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-2-173, 2010 жылғы 24 желтоқсанда "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қоса берілген ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне ақы төлеу мөлшері бекітілсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары А.А.Ишмұхамбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми алғаш жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный
қаласының әкімі                             Н. Денинг
КЕЛІСІЛДІ:
"Качарец" пәтер иелері
тұтыну кооперативінің төрағасы
(келісім бойынша)
_________ Д. Ережепов
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Қостанай облысы әділет
департаментінің Рудный қаласының
әділет басқармасы" мемлекеттік
мекемесі бастығының
міндетін атқарушы
(келісім бойынша)
_________ Қ. Нақанов
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі Тіркеу
қызметі және құқықтық көмек көрсету
комитетінің "Қостанай облысы бойынша
жылжымайтын мүлік жөніндегі орталығы"
республикалық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорны Рудный филиалының басқарушысы
(келісім бойынша)
_________ Д. Зуев
"Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты жанындағы
Соттардың қызметін қамтамасыз
ету департаментінің (Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты аппаратының) Қостанай
облыстық сотының кеңсесі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
(келісім бойынша)
_________ Н. Қатарбеков
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің Салық комитеті
Қостанай облысы бойынша салық
департаментінің Рудный қаласы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
(келісім бойынша)
_________ О. Рабченюк
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының
ішкі істер департаменті Рудный
қаласының ішкі істер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
(келісім бойынша)
_________ Қ. Сатыбалдин
"Қостанай облысы Рудный қаласының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
(келісім бойынша)
_________ Ғ. Шалтықов
"Рудный қалалық мемлекеттік
мұрағаты" "Қостанай облысының
мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік
мекеме филиалының меңгерушісі
(келісім бойынша)
_________ Қ. Тілеуова
Әкімдіктің

от 25 апреля 2011 года
№ 410
Перечень организаций, виды, объемы и условия
общественных работ, размеры оплаты труда
безработных, участвующих в общественных работах
Наименование организации
Виды работ
Объемы
работ,
в часах
1
Государственное учреждение
"Аппарат акима поселка
Горняцкий" акимата города
Рудного
Ежедневная помощь в
проведении
технических
работ, не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
1992
2
Государственное учреждение
"Аппарат акима поселка
Качар"
Ежедневная помощь в
проведении
технических
работ, не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
1992
3
Государственное учреждение
"Канцелярия Костанайского
областного суда
Департамента по
обеспечению деятельности
судов при Верховном Суде
Республики Казахстан
(аппарата Верховного
Суда Республики
Казахстан)"
Ежедневная помощь в
проведении
технических
работ, не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
13520
4
Государственное учреждение
"Налоговое управление по
городу Рудному Налогового
департамента по
Костанайской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Ежедневная помощь в
проведении
технических
работ, не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
29880
5
Государственное учреждение
"Отдел по делам обороны
города Рудный Костанайской
области"
Ежедневная помощь в
проведении
технических
работ, не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
3984
6
Государственное учреждение
"Управление внутренних дел
города Рудного
Департамента внутренних
дел Костанайской области
Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Ежедневная помощь в
проведении
технических
работ, не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
29880
7
Государственное учреждение
"Управление юстиции города
Рудного Департамента
юстиции Костанайской
области Министерства
юстиции Республики
Казахстан"
Ежедневная помощь в
проведении
технических
работ, не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
19920
8
Государственное учреждение
(государственный орган)
"Аппарат акима города
Рудного"
Ежедневная помощь в
проведении
технических
работ, не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
7456
9
Филиал государственного
учреждения
"Государственный архив
Костанайской области"
"Рудненский городской
государственный архив"
Ежедневная помощь в
проведении
технических
работ, не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
1992
10
Рудненский филиал
Республиканского
государственного
казенного предприятия
"Центр по недвижимости по
Костанайской
области" Комитета
регистрационной
службы и оказания правовой
помощи Министерства
юстиции Республики
Казахстан
Ежедневная помощь в
проведении
технических
работ, не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника

2011 жылғы 25 сәуірдегі
№ 410 қаулысымен бекітілді
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері,көлемдері және жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне ақы төлеу мөлшері
Ұйымның атауы
Жұмыс түрлері
Жұмыс
көлемдері,
сағатпен
1
Рудный қаласы
әкімдігінің "Горняцк
поселкесі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті көмек
көрсету
1992
2
"Қашар поселкесі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті көмек
көрсету
1992
3
"Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты жанындағы
Соттардың қызметін
қамтамасыз ету
департаментінің
(Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты
аппаратының) Қостанай
облыстық сотының
кеңсесі" мемлекеттік
мекемесі
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті көмек
көрсету
13520
4
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Қостанай
облысы бойынша салық
департаментінің Рудный
қаласы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті көмек
көрсету
29880
5
"Қостанай облысы Рудный
қаласының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті көмек
көрсету
3984
6
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Қостанай облысы ішкі
істер департаменті
Рудный қаласының ішкі
істер басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті көмек
көрсету
29880
7
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Қостанай облысы әділет
департаментінің Рудный
қаласының әділет
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті көмек
көрсету
19920
8
"Рудный қаласы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі (мемлекеттік
орган)
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті көмек
көрсету
7456
9
"Рудный қалалық
мемлекеттік мұрағаты"
"Қостанай облысының
мемлекеттік мұрағаты"
мемлекеттік мекемесінің
филиалы
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті көмек
көрсету
1992
10
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Тіркеу қызметі және
құқықтық көмек көрсету
комитетінің "Қостанай
облысы бойынша
жылжымайтын мүлік
жөніндегі орталығы"
республикалық
мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының Рудный
филиалы
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті көмек
көрсету

5344
11
Государственное
коммунальное
казенное предприятие
"Городской парк культуры и
отдыха" акимата города
Рудного
Ежедневная помощь в
уборке и
благоустройстве
городского парка
культуры и отдыха,
которая не требует
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
15360
12
Государственное
коммунальное предприятие
"Зеленстрой" акимата
города Рудного
Ежедневная помощь в
работах по
озеленению
территории города
Рудного, которая не
требует
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
24000
13
Государственное
коммунальное предприятие
"РАХАТ" акимата города
Рудного
Регулярная ручная
очистка бордюр
вдоль проезжей
части улиц города
Рудного, которая
не требует
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
Ежедневная помощь в
уборке и
благоустройстве
территории города
Рудного, которая не
требует
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
79680
119520
14
Потребительский кооператив
собственников квартир
"Качарец"
Ежедневная помощь в
уборке и
благоустройстве
поселка Качар,
которая не требует
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
19920
15
Государственное
коммунальное казенное
предприятие "Спортивный
клуб "Атлет"
государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел физической
культуры и спорта" акимата
города Рудного
Ежедневная помощь в
уборке и
благоустройстве
территории, которая
не требует
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
3984
продолжение таблицы:
Наименование
организации
Оплата
труда
Условия работ
1
Государственное
учреждение "Аппарат
акима поселка
Горняцкий" акимата
города Рудного
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
2
Государственное
учреждение "Аппарат
акима поселка
"Качар"
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
3
Государственное
учреждение
"Канцелярия
Костанайского
областного суда
Департамента по
обеспечению
деятельности судов
при Верховном Суде
Республики
Казахстан (аппарата
Верховного Суда
Республики
Казахстан)"
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
4
Государственное
учреждение
"Налоговое
управление по
городу Рудному
Налогового
департамента по
Костанайской
области Налогового
комитета
Министерства
финансов Республики
Казахстан"
1,5
минимальных
размера
заработной
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
5
Государственное
учреждение "Отдел
по делам обороны
города Рудный
Костанайской
области"
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
6
Государственное
учреждение
"Управление
внутренних дел
города Рудного
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
7
Государственное
учреждение
"Управление юстиции
города Рудного
Департамента
юстиции
Костанайской
области
Министерства
юстиции Республики
Казахстан"
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
8
Государственное
учреждение
(государственный
орган) "Аппарат
акима города
Рудного"
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
9
Филиал
государственного
учреждения
"Государственный
архив Костанайской
области"
"Рудненский
городской
государственный
архив"
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
10
Рудненский филиал
Республиканского
государственного
казенного
предприятия "Центр
по недвижимости по
Костанайской
области" Комитета
регистрационной
службы и оказания
правовой помощи
Министерства
юстиции Республики
Казахстан
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
11
Государственное
коммунальное
казенное
предприятие
"Городской парк
культуры и отдыха"
акимата города
Рудного
2
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
12
Государственное
коммунальное
предприятие
"Зеленстрой"
акимата города
Рудного
2
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
13
Государственное
коммунальное
предприятие "РАХАТ"
акимата города
Рудного
2
минимальных
размера
заработной
платы
2
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
14
Потребительский
кооператив
собственников
квартир "Качарец"
2
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
15
Государственное
коммунальное
казенное
предприятие
"Спортивный клуб
"Атлет"
государственного
учреждения
"Рудненский
городской отдел
физической культуры
и спорта" акимата
города Рудного
2
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.

5344
11
Рудный қаласы
әкімдігінің "Қалалық
мәдениет және демалыс
саябағы" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорны
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін қалалық
мәдениет және
демалыс саябағын
жинауда және
абаттандыруда
күнделікті көмек
көрсету
15360
12
Рудный қаласы
әкімдігінің "Зеленстрой"
мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорны
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін Рудный
қаласының аумағын
көгалдандыру
бойынша жұмыстарда
күнделікті көмек
көрсету
24000
13
Рудный қаласы
әкімдігінің "РАХАТ"
мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорны
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін Рудный
қаласы көшелерінің
жүргінші жолын
бойлайтын
жиектерін үнемі
қолмен тазарту
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін Рудный
қаласының аумағын
жинауда және
абаттандыруда
күнделікті көмек
көрсету
79680
119520
14
"Качарец" пәтер иелері
тұтынушы кооперативі
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін Қашар
поселкесін жинауда
және абаттандыруда
күнделікті көмек
көрсету
19920
15
Рудный қаласы
әкімдігінің "Рудный
қалалық дене тәрбиесі
және спорт бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
"Атлет" спорт клубы"
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорны
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін аумақты
жинауда және
абаттандыруда
күнделікті көмек
көрсету
3984
кестенің жалғасы:
Ұйымның атауы
Еңбекақы
төлеу
Жұмыс жағдайлары
1
Рудный қаласы
әкімдігінің
"Горняцк поселкесі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Ең
төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы -
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен ескерілген
шектеулерді есепке алып,
аптасына 40 сағаттан
артық емес, екі демалыс
күнімен, бір сағаттан
кем емес түскі
үзіліспен.
2
"Қашар поселкесі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Ең
төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен ескерілген
шектеулерді есепке алып,
аптасына 40 сағаттан
артық емес, екі демалыс
күнімен, бір сағаттан
кем емес түскі
үзіліспен.
3
"Қазақстан
Республикасы
Жоғарғы Соты
жанындағы Соттардың
қызметін қамтамасыз
ету департаментінің
(Қазақстан
Республикасы
Жоғарғы Соты
аппаратының)
Қостанай облыстық
сотының кеңсесі"
мемлекеттік
мекемесі
Ең
төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен ескерілген
шектеулерді есепке алып,
аптасына 40 сағаттан
артық емес, екі демалыс
күнімен, бір сағаттан
кем емес түскі
үзіліспен.
4
"Қазақстан
Республикасы Қаржы
министрлігінің
Салық комитеті
Қостанай облысы
бойынша салық
департаментінің
Рудный қаласы
бойынша салық
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
Ең
төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен ескерілген
шектеулерді есепке алып,
аптасына 40 сағаттан
артық емес, екі демалыс
күнімен, бір сағаттан
кем емес түскі
үзіліспен.
5
"Қостанай облысы
Рудный қаласының
қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Ең
төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен ескерілген
шектеулерді есепке алып,
аптасына 40 сағаттан
артық емес, екі демалыс
күнімен, бір сағаттан
кем емес түскі
үзіліспен.
6
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысы
ішкі істер
департаменті Рудный
қаласының ішкі
істер басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
Ең
төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен ескерілген
шектеулерді есепке алып,
аптасына 40 сағаттан
артық емес, екі демалыс
күнімен, бір сағаттан
кем емес түскі
үзіліспен.
7
"Қазақстан
Республикасы Әділет
министрлігі
Қостанай облысы
әділет
департаментінің
Рудный қаласының
әділет басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
Ең
төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен ескерілген
шектеулерді есепке алып,
аптасына 40 сағаттан
артық емес, екі демалыс
күнімен, бір сағаттан
кем емес түскі
үзіліспен.
8
"Рудный қаласы
әкімінің аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
(мемлекеттік орган)
Ең
төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен ескерілген
шектеулерді есепке алып,
аптасына 40 сағаттан
артық емес, екі демалыс
күнімен, бір сағаттан
кем емес түскі
үзіліспен.
9
"Рудный қалалық
мемлекеттік
мұрағаты" "Қостанай
облысының
мемлекеттік
мұрағаты"
мемлекеттік
мекемесінің филиалы
Ең
төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен ескерілген
шектеулерді есепке алып,
аптасына 40 сағаттан
артық емес, екі демалыс
күнімен, бір сағаттан
кем емес түскі
үзіліспен.
10
Қазақстан
Республикасы Әділет
министрлігі Тіркеу
қызметі және
құқықтық көмек
көрсету комитетінің
"Қостанай облысы
бойынша жылжымайтын
мүлік жөніндегі
орталығы" республикалық
мемлекеттік
қазыналық
кәсіпорнының Рудный
филиалы
Ең
төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен ескерілген
шектеулерді есепке алып,
аптасына 40 сағаттан
артық емес, екі демалыс
күнімен, бір сағаттан
кем емес түскі
үзіліспен.
11
Рудный қаласы
әкімдігінің
"Қалалық мәдениет
және демалыс
саябағы"
мемлекеттік
коммуналдық
қазыналық кәсіпорны
Ең
төменгі
жалақының
2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен ескерілген
шектеулерді есепке алып,
аптасына 40 сағаттан
артық емес, екі демалыс
күнімен, бір сағаттан
кем емес түскі
үзіліспен.
12
Рудный қаласы
әкімдігінің
"Зеленстрой"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Ең
төменгі
жалақының
2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен ескерілген
шектеулерді есепке алып,
аптасына 40 сағаттан
артық емес, екі демалыс
күнімен, бір сағаттан
кем емес түскі
үзіліспен.
13
Рудный қаласы
әкімдігінің "РАХАТ"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Ең
төменгі
жалақының
2 мөлшері
Ең
төменгі
жалақының
2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен ескерілген
шектеулерді есепке алып,
аптасына 40 сағаттан
артық емес, екі демалыс
күнімен, бір сағаттан
кем емес түскі
үзіліспен.
14
"Качарец" пәтер
иелері тұтынушы
кооперативі
Ең
төменгі
жалақының
2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен ескерілген
шектеулерді есепке алып,
аптасына 40 сағаттан
артық емес, екі демалыс
күнімен, бір сағаттан
кем емес түскі
үзіліспен.
15
Рудный қаласы
әкімдігінің "Рудный
қалалық дене
тәрбиесі және спорт
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің "Атлет"
спорт клубы"
мемлекеттік
коммуналдық
қазыналық кәсіпорны
Ең
төменгі
жалақының
2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен ескерілген
шектеулерді есепке алып,
аптасына 40 сағаттан
артық емес, екі демалыс
күнімен, бір сағаттан
кем емес түскі
үзіліспен.