О внесении изменения в решение маслихата от 10 апреля 2009 года № 188 "Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 30 ноября 2011 года № 539. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 28 декабря 2011 года № 9-2-199. Утратило силу решением маслихата города Рудного Костанайской области от 4 мая 2016 года № 19
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Рудного Костанайской области от 04.05.2016 № 19.
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога" от 10 апреля 2009 года № 188 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-135 опубликованное 22 мая 2009 года в газете "Рудненский рабочий") следующее изменение:
пункт 2 указанного решения исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата А. Досов
Секретарь
городского маслихата В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по городу Рудному Налогового
департамента по Костанайской
области Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
________________ С. Ахметов

Мәслихаттың 2009 жылғы 10 сәуірдегі № 188 "Тіркелген бірыңғай салық ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2011 жылғы 30 қарашадағы № 539 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 желтоқсанда № 9-2-199 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2016 жылғы 4 мамырдағы № 19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 04.05.2016 № 19 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 422-бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Тіркелген бірыңғай салық ставкаларын белгілеу туралы" 2009 жылғы 10 сәуірдегі № 188 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-2-135, 2009 жылғы 22 мамырда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 2-тармағы жойылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы А. Досов
Қалалық мәслихаттың хатшысы В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша салық
департаменті Рудный қаласы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ С. Ахметов