Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2011 год
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 29 марта 2011 года № 121. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 12 апреля 2011 года № 9-3-145. Утратило силу - Постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 8 декабря 2011 года № 557
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 08.12.2011 № 557.
Согласно статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения на 2011 год:
выпускники технического и профессионального, послесреднего образования;
безработные лица, не работавшие три и более месяцев;
ранее не работавшие безработные (не имеющие стажа работы);
безработные старше сорока пяти лет;
безработные, уволенные в связи с завершением сроков временных и сезонных работ;
молодежь в возрасте от двадцати одного до двадцати девяти лет;
безработные, завершившие профессиональную подготовку и (или) переподготовку, повышение квалификации по направлению уполномоченного органа.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города Шалдыбаева Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Т. Тулеубаев

Халықтың нысаналы тобына жататын тұлғалардың 2011 жылға арналған қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 29 наурыздағы № 121 қаулысы. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 сәуірде № 9-3-145 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 557 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2011.12.08 № 557 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықтың нысаналы тобына жататын тұлғалардың 2011 жылға арналған қосымша тізбесі белгіленсін:
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі түлектер;
үш және одан да артық ай жұмыс істемеген жұмыссыз тұлғалар;
бұрын жұмыс істемеген жұмыссыздар ( еңбек өтілі жоқ);
қырық бес жастан асқан жұмыссыздар;
уақытша және маусымдық жұмыстардың мерзімдері аяқталуына байланысты жұмыстан босатылған жұмыссыздар;
жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
уәкілетті органның жолдамасымен кәсіби даярлықты және (немесе) қайта даярлықты, біліктілігін арттыруды аяқтаған жұмыссыздар.
2. Қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н. Шалдыбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Т. Төлеубаев