О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 309 "О бюджете города Аркалыка на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 9 ноября 2011 года № 387. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 16 ноября 2011 года № 9-3-154
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Аркалыка на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 309 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-3-138, опубликованное 14 января 2011 года в газете "Торгай") следующие изменения:
подпункты 1)2)4) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 3243595,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 883408,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 33592,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 25000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2301595,7 тысяч тенге, из них объем субвенций – 1332604,0 тысяч тенге;
2) затраты 3136936,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 123979,0 тысяч тенге;
приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
сессии Аркалыкского
городского маслихата                       К.Смагулов
Секретарь Аркалыкского
городского маслихата                       К.Агуанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Аркалыка"
_________________ А.Мухамбетжанова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Аркалыка"
_________________ Н.Гайдаренко
Приложение 1
к решению маслихата
от 9 ноября 2011 года № 387
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2010 года № 309
Бюджет города Аркалыка на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 309 "Арқалық қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2011 жылғы 9 қарашадағы № 387 шешімі. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 16 қарашада № 9-3-154 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 309 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-3-138 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы "Торғай" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағындағы 1)2)4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 3243595,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 883408,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 33592,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 25000,0 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер бойынша – 2301595,7 мың тенге, оның ішінде субвенция көлемі – 1332604,0 мың теңге;
2) шығындар 3136936,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялары бойынша сальдо – 123979,0 мың теңге;
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   Қ.Смағұлов
Арқалық қалалық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Ағуанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Арқалық қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________ А.Мұхамбетжанова
"Арқалық қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________________ Н.Гайдаренко
Мәслихаттың
2011 жылғы 9 қарашадағы
№ 387 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 309 шешіміне 1-қосымша
Арқалық қаласының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І.Кiрiстер