О внесении изменения и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 264 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 21 января 2010 года № 270. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 26 января 2010 года № 9-5-116. Утратило силу - Решением маслихата Алтынсаринского района Костанайской от 14 апреля 2011 года № 291
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Алтынсаринского района Костанайской от 14.04.2011 № 291.
Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 264 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-5-115, опубликованного в газете "Қостанай таңы" от 12 января 2011 года, от 14 января 2011 года) следующие изменение и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алтынсаринского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 1083990,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 339103,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 997,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 392,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 743498,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1055699,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16515,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17168,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 653,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 33000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 33000,0 тысяч тенге;
5) Дефицит (профицит) бюджета – - 21225,5 тысяч тенге;
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21225,5 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 3-13-23-3 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 7021,0 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 2640,0 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 1735,0 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 12291,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 264 "Алтынсарин ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 270 шешімі. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 қаңтарда № 9-5-116 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі № 291 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2011.04.14 № 291 шешімімен.
Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 264 "Алтынсарин ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-5-115 нөмірмен тіркелген 2011 жылғы 12 қантардағы және 2011 жылғы 14 қантардағы "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2011 жылға арналған келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 1083990,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 339103,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 997,0 мың теңге;
негізгі капитал сатудан түсетін түсімдер бойынша - 392,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 743498,0 мың теңге;
2) шығындар - 10556997,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 16515,8 мың теңге, оның ішінде: бюджеттік кредиттер - 17168,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 653,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 33000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 33000,0 мың теңге;
5) бюджет (профицит) тапшылығы - 21225,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) -21225,5 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-13-23-3 тармақтарымен толықтырылсын:
"3-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі мынадай мөлшерлерде:
эпизоотикаға қарсы шараларды өткізуге 7021,0 мың теңге сомасында;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2640, 0 мың теңге сомасында;
білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын жүзеге асыруға 1735,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға 12291,0 теңге сомасында;

на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 11082,0 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 1300,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 6804,0 тысяч тенге;
3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" в сумме 780,0 тысяч тенге.
3-3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм:
целевого трансферта из областного бюджета на развитие районного бюджета на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 14000,0 тысяч тенге;
бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 16914,0 тысяч тенге.";
приложения 1235 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной,
сессии районного маслихата
секретарь Алтынсаринского
районного маслихата                     Т. Кульмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов акимата
Алтынсаринского района"
_________________ Е. Павлюк
21 января 2011 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 января 2011 года № 270
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2010 года № 264
Бюджет Алтынсаринского района на 2011 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға 11082,0 мың теңге сомасында;
үй жағдайында тәрбиеленіп оқитын мүгедек балаларға бағдарламалық құралдарымен қамтамасыз етуге 1300,0 мың теңге сомасында;
жетім балаларды (жетім баланы) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды (баланы) асырауға қамқоршыларға (қамқоршыға) ай сайын ақшалай қаражат төлеуге 6804,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарлама аясында аймақтарда жеке кәсіпкерлікті қолдауға республикалық бюджеттен 780,0 мың теңге сомасындағы нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.
3-3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте:
аудандық бюджетті дамытуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен 14000,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер:
ауылдық елді мекендерде әлеуметтік саланың мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін, жергілікті атқарушы органдарға 16914,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1235 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс сессиясының
төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы                      Т. Құлмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ Е. Павлюк
2011 жылғы 21 қаңтарда
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 қаңтар
№ 270 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 264 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған Алтынсарин ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Төменгі сынып
Атауы
I. КІРІСТЕР