О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 257 "О бюджете Денисовского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 22 июля 2011 года № 45. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 4 августа 2011 года № 9-8-181
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года  "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, на основании решения Костанайского  областного маслихата от 15 июля 2011 года № 414 "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 13 декабря 2010 года № 357 "Об областном бюджете Костанайской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной  регистрации нормативных правовых актов за номером 3769) маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Денисовского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 257 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-8-167, опубликовано 7 января 2011 года, 14 января 2011 года, 21 января 2011 года, 28 января 2011 года в газете "Наше время") следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2), 3), 4) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы - 1718399 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 400113 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17658 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала –  8396 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1292232 тысячи тенге;
2) затраты - 1724733,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40349,5 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 40943 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 593,5 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами  - 5525 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 5525 тысяч тенге;";
дополнить указанное решение пунктом 2-2 следующего содержания:
"2-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены трансферты из нижестоящих бюджетов в областной бюджет в связи с упразднением ревизионных комиссий районов (городов областного значения), их аппаратов и созданием государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Костанайской области в сумме 925 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены расходы за счет целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета, в том числе:

Мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 257 "Денисов ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2011 жылғы 22 шілдедегі № 45 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 4 тамызда № 9-8-181 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109 бабына сәйкес, Қостанай облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 шілдедегі № 414 "Мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 357 "Қостанай облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3769 нөмірімен тіркелген) негізінде мәслихат ШЕШТІ:
1. "Денисов ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 257 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-8-167 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтарда, 2011 жылғы 14 қаңтарда, 2011 жылғы 21 қаңтарда, 2011 жылғы 28 қаңтарда "Наше время" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1 тармағының 1), 2), 3), 4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1718399 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 400113 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17658 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8396 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1292232 мың теңге;
2) шығындар – 1724733,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 40349,5 мың теңге, оның ішінде
бюджеттік кредиттер – 40943 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 593,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 5525 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 5525 мың теңге;";
көрсетілген шешімі келесі мазмұндағы 2-2 тармағымен толықтырылсын:
"2-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте төменде тұрған бюджетерден облыстық бюджетке аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) тексеру комиссиялары, олардың аппараттарын таратуға және "Қостанай облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесін құруына байланысты 925 мың теңге сомасында трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Облыстық бюджеттен 2011 жылға арналған аудан бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер және дамуға трансферттер есебіндегі шығындары қарастырылғаны ескертілсін, оның ішінде:

на капитальный ремонт  средней школы № 1 - 178559 тысяч тенге;
на приобретение компьютерной и организационной техники для
внедрения системы "Казначейство- Клиент" - 5598 тысяч тенге;
на установку пожарной сигнализации -1500 тысяч тенге;
на подготовку к отопительному сезону 2011-2012 годов - 10000 тысяч тенге;
на материально-техническое оснащение объектов коммунальной собственности - 3526 тысяч тенге для приобретения мусоровоза КО-440-2 на базе ГАЗ 3309 в государственное коммунальное предприятие "Дидар" "Отдела жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Денисовского района и акимата Денисовского района";
на реконструкцию насосной станции второго подъема с установкой двух резервуаров чистой воды емкостью 700 кубических метров каждый, село Денисовка Денисовского района – 50000 тысяч тенге;
на строительство моста через реку Мукыр – Аят на автомобильной дороге "Денисовка - станция Зааятская – Приреченка – Аршалы - Комаровка" 0,62 километра (проектно-изыскательные работы) - 11200 тысяч тенге;
на реконструкцию водоснабжения сел Аятское и Зааятское Денисовского района Костанайской области - 8000 тысяч тенге.";
абзац десятый пункта 3-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 - 7132 тысячи тенге, в том числе:
создание центров занятости - 6417 тысяч тенге;
частичное субсидирование заработной платы - 715 тысяч тенге;
абзац двенадцатый пункта 3-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 3760 тысяч тенге.";
приложения 14 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 В. Бездольный
Секретарь Денисовского
районного маслихата                        Б. Тойбагоров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов акимата
Денисовского района"
______________ Рахметова С.Ф.
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 июля 2011 № 45
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2010 года № 257
Бюджет Денисовского района на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Д о х о д ы

№ 1 орта мектебін күрделі жөндеуге - 178559 мың теңге;
"Казначейство-Клиент" желісін енгізу үшін компьютерлік және ұйымдастыру техникасын сатып алуға – 5598 мың теңге;
өрт дабылын орнатуға – 1500 мың теңге;
2011-2012 жылдардың жылу беру маусымына дайындауға – 10000 мың теңге;
"Денисов ауданы әкімдігінің және Денисов ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Дидар" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынына ГАЗ 3309 базасында КО-440-2 қоқыс тасу машинасын сатып алу үшін 3526 мың теңге – коммуналдық меншік объектілерін материалдық-техникалық жабдықтауға;
Денисов ауданының Денисовка селосында кеңдігі 700 текше метр көлемі әр қайсысы, екі таза су қоймасы бар екінші көтерме сорғыш станциясын қалпына келтіруге – 50000 мың теңге;
"Денисовка-Заәйет станциясы – Приреченка – Аршалы - Комаровка" автомобиль жолында Мұқыр-Әйет өзен арқылы көпірдің құрылысы 0,62 километр (жобалы - іздеуші жұмыстары) – 11200 мың теңге;
Қостанай облысы Денисов ауданының Заәйет және Әйет селоларындағы сумен жабдықтауды қайта құруға - 8000 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-1 тармағындағы оныншы азат жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шеңберінде іс-шараларды іске асыруына – 7132 мың теңге, оның ішінде:
жұмыспен қамту орталықтарын құру - 6417 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялау - 715 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 3-1 тармағындағы он екінші азат жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырмасын іске асыруға – 3760 мың теңге.";
14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының
төрағасы                                   В. Бездольный
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Тойбағоров
КЕЛІСІЛДІ:
"Денисов ауданы
әкімдігінің экономика
және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_________ С.Ф. Рахметов
Мәслихаттың
2011 жылғы 22 шілдедегі
№ 45 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 257 шешімінің 1 қосымша
2011 жылға арналған Денисов ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Ішкi сыныбы
Атауы
Кірістер