О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 257 "О бюджете Денисовского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 27 октября 2011 года № 72. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 2 ноября 2011 года № 9-8-186
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, на основании решения Костанайского областного маслихата от 20 октября 2011 года № 432 "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 13 декабря 2010 года № 357 "Об областном бюджете Костанайской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3776) Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Денисовского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 257 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-8-167, опубликовано 7 января 2011 года, 14 января 2011 года, 21 января 2011 года, 28 января 2011 года в газете "Наше время") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 1722588,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 398372 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 17788 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10007 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1296421,4 тысячи тенге;
2) затраты – 1728923,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16649,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17243 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 593,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5525 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5525 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) – -28509,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28509,4 тысячи тенге.";
пункт 2-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-1. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов на сумму 3777,3 тысячи тенге, в том числе:
в республиканский бюджет в сумме 3527,4 тысячи тенге;
в областной бюджет в сумме 249,9 тысяч тенге.";

Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 257 "Денисов ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2011 жылғы 27 қазандағы № 72 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 қарашада № 9-8-186 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабына сәйкес, Қостанай облыстық мәслихатының 2011 жылғы 20 қазандағы № 432 "Мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 357 "Қостанай облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3776 нөмірімен тіркелген) негізінде Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Денисов ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 257 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-8-167 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтарда, 2011 жылғы 14 қаңтарда, 2011 жылғы 21 қаңтарда, 2011 жылғы 28 қаңтарда "Наше время" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес оның ішінде, 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1722588,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 398372 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17788 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 10007 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1296421,4 мың теңге;
2) шығындар – 1728923,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 16649,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17243 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 593,5 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 5525 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 5525 мың теңге;
5) тапшылық (профицит) – -28509,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті қолдану) – 28509,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-1. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде нысаналы трансферттерді 3777,3 мың сомада қайтару қарастырылғаны ескертілсін, оның ішінде:
республикалық бюджетке 3527,4 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 249,9 мың теңге сомасында.";

пункт 3-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-1. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены расходы за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий – 15526 тысяч тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 3650,4 тысячи тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям), на содержание ребенка сироты (детей-сирот), оставшегося без попечения родителей – 8014 тысяч тенге;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" – 780 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы – 25825 тысяч тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 8194 тысячи тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 16623 тысячи тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 1008 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 – 7132 тысячи тенге, в том числе:
создание центров занятости – 6417 тысяч тенге;
частичное субсидирование заработной платы – 715 тысяч тенге;
на увеличение размеров доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 6524 тысячи тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 3760 тысяч тенге.";
пункт 3-2 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-2. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены выплаты сумм бюджетных кредитов, полученных из республиканского бюджета, для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 17243 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 3-3 следующего содержания:
"3-3. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов, полученных из областного бюджета в 2010 году, для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов 8896 тысяч тенге и обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета в сумме 0,7 тысяч тенге.";
приложения 14 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

көрсетілген шешімнің 3-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-1. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер есебінен шығындар келесі мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге – 15526 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 3650,4 мың теңге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорлығысыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаушыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері – 8014 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға – 780 мың теңге;
Қазақстан Республикасында 2011-2020 жылдарға арналған Білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға – 25825 мың теңге, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға – 8194 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға – 16623 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге – 1008 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шеңберінде шараларды іске асыруға – 7132 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 6417 мың теңге;
жалақыны ішінара бөлшегін субсидиялауға – 715 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға – 6524 мың теңге;
білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырмасын іске асыруға – 3760 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-2. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен түскен бюджеттік кредиттер сомаларын төлеуі қарастырылғаны ескертілсін – 17243 мың теңге.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 3-3-тармағымен толықтырылсын:
"3-3. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде 2010 жылы облыстық бюджет есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға алынған игерілмеген бюджеттік кредиттерді қайтару 8896 мың теңге және республикалық бюджеттен берілген қарыз бойынша сыйақылар, өзге де төлемдер бойынша жергілікті атқарушы органдардың борышын қамту 0,7 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.