О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 23 декабря 2010 года № 313 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 25 июля 2011 года № 378. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 4 августа 2011 года № 9-12-162
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением Костанайского областного маслихата от 15 июля 2011 года № 414 "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 13 декабря 2010 года № 357 "Об областном бюджете Костанайской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3769), Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2011-2013 годы" от 23 декабря 2010 года № 313 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-148, опубликовано 6 января 2011 года в районной газете "Айна") следующие изменения и дополнение:
подпункты 1)2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 2027252,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 531674,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 8821,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7404,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1479353,0 тысячи тенге;
2) затраты – 2031639,6 тысяч тенге;";
пункт 5-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 10197,0 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 3473,0 тысячи тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 43954,0 тысячи тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 12291,0 тысяча тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 16623,0 тысячи тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 3400,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 14062,0 тысячи тенге.";

Мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 313 "Қарабалық ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2011 жылғы 25 шілдедегі № 378 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 4 тамызда № 9-12-162 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қостанай облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 шілдедегі № 414 "Мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 357 "Қостанай облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3769 нөмірімен тіркелген) сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 313 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-12-148 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 6 қаңтарда "Айна" аудандық газетінде жарияланды) мына өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағының 1)2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2027252,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 531674,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8821,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан алынатын түсімдер бойынша – 7404,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1479353,0 мың теңге;
2) шығындар – 2031639,6 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 5-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімі мына мөлшерде қарастырылатыны ескерілсін:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге 10197,0 мың теңге сомасында;
селолық елді мекендердің әлеуметтік саласында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 3473,0 мың теңге сомасында;
білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға 43954,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жабдықтандыруға 12291,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін құруға 16623,0 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын, мүгедек балаларды бағдарламалық қамтыммен, жабдықтармен қамтамасыз етуге 3400,0 мың теңге сомасында;
ата-аналардың қамқорынсыз қалған баланы (балаларды), және жетім баланы (жетім балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ақша қаражатын ай сайын төлеуге 14062,0 мың теңге сомасында.";

пункт 5-3 указанного решения изложить в новой редакции:
"5-3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм:
целевого трансферта из республиканского бюджета на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 17759,0 тысяч тенге;
бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 22255,0 тысяч тенге.";
пункт 5-7 указанного решения изложить в новой редакции:
"5-7. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на создание центров занятости в сумме 6418,0 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 2860,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 5-9 следующего содержания:
"5-9. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в областной бюджет на:
компенсацию потерь областного бюджета в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий посредством выделения трансфертов из нижестоящих бюджетов в сумме 817,0 тысяч тенге, на содержание вновь созданного государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Костанайской области.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной сессии           Д. Султанов
Секретарь районного маслихата              А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Отдел финансов Карабалыкского района"
________________ И.Захария
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного планирования
Карабалыкского района"
_______________ Н. Бодня
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 июля 2011 года № 378
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 декабря 2010 года № 313
Районный бюджет Карабалыкского района на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

көрсетілген шешімнің 5-3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5-3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте сомалардың түсімі қарастырылатыны ескерілсін:
республикалық бюджеттен дамуға, орналасуға және (немесе) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алуға нысаналы трансферттің 17759,0 мың теңге сомасында;
селолық елді мекендердің әлеуметтік саласындағы мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға бюджеттік несиелер 22255,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 5-7 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5-7. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімі мына мөлшерде қарастырылатыны ескерілсін:
жұмыспен қамту орталықтарын құруға 6418,0 мың теңге сомасында;
жалақыны ішінара субсидиялауға 2860,0 мың теңге сомасында.";
осы шешім мына мазмұндағы 5-9 тармағымен толықтырылсын:
"5-9. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылатыны ескерілсін:
төменгі тұрған бюджеттерден трансферттерді бөлу арқылы мемлекеттік басқарудың төменгі тұрған деңгейінен жоғары тұрғанға мемлекеттік органдардың функцияларын тапсыруға байланысты, қайта құрылған "Қостанай облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемені ұстауға облыстық бюджеттің ысыраптарын өтеуге 817,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрағасы               Д. Султанов
Аудандық мәслихаттың хатшысы               А. Тюлюбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қарабалық ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ И. Захария
"Қарабалық ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ Н. Бодня
Мәслихаттың
2011 жылғы 25 шілдедегі
№ 378 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 313 шешіміне 1-қосымша
Қарабалық ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санат
Сомасы,
мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер