Об организации общественных работ за 2011 год
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 23 февраля 2011 года № 61. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 18 марта 2011 года № 9-13-123. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо акимата Карасуского района Костанайской области от 10 апреля 2012 года № 09-04/568)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который  постановление было принято (письмо акимата Карасуского района Костанайской области от 10.04.2012 № 09-04/568).
В соответствии с Трудовым кодексом Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) прилагаемый перечень организаций организующих общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ на 2011 год;
2) оплату труда граждан, занятых на общественных работах в полуторном размере минимальной заработной платы из средств районного бюджета.
2. Использовать общественные работы для временного трудоустройства безработных.
3. Организацию общественных работ проводить на условиях, указанных в договоре заключенным в соответствии с действующим законодательством между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Карасуского района" и организациями, утвержденными указанными в перечне.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Карасуского района":
1) заключить с работодателями типовые договора на выполнение общественных работ;
2) учитывать виды и объемы общественных работ;
3) перечислять из средств районного бюджета денежные средства на расчетные счета работодателей, для возмещения оплаты труда участников общественных работ, в том числе обязательные пенсионные взносы, подоходный налог, установленные на 2011 год;
4) возмещать работодателям расходы на уплату социальных отчислений в государственный фонд социального страхования, в размере установленном действующим законодательством Республики Казахстан, расходы на оплату комиссионного вознаграждения за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы на лицевые счета до востребования или платежные карточки, в размерах установленных договором, из районного бюджета.

2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 ақпандағы № 61 қаулысы. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 наурызда № 9-13-123 тіркелді. Қаулы қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 сәуірдегі № 09-04/568 хаты)
Ескерту. Қаулы қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2012.04.10 № 09-04/568 хаты).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасына20-бабына сәйкес Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналар бекітілсін:
1) 2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен нақты шарттары қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын ұйымдардың қоса беріліп отырған тізбесі;
2) аудандық бюджеттің қаражат есебінен ең төмен жалақының бір жарым мөлшерiнде қоғамдық жұмыстарда істейтін азаматтардың еңбекақысы.
2. Жұмыссыздарды уақытша жұмысқа орналастыру үшiн қоғамдық жұмыстар пайдаланылсын.
3. Тізбеде бекітілген ұйымдармен "Қарасу ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттiк мекемесi арасында қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған шартта көрсетілген талаптарының қоғамдық жұмыстары ұйымдастыруы өткізілсін.
4. "Қарасу ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттiк мекемесi мыналарды жасасын:
1) қоғамдық жұмыстарды орындауға жұмыс берушілермен үлгілік шарттарды жасау;
2) қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерін есепке алу;
3) Ауданның бюджет қаражатынан қоғамдық жұмысқа қатысушылардың еңбек ақысының орнын толтыру, оның ішінде 2011 жылға белгіленген міндетті зейнетақы жарналарын, табыс салығын төлеу үшін, жұмыс берушілердің есеп шоттарына ақшалай қаражатты аудару;
4) жұмыс берушiлердiң Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгiленген мөлшерiнде әлеуметтiк сақтандырудың мемлекеттiк қорына әлеуметтiк аударуларды төлеуге арналған шығындарын, талап етуге дейiнгi немесе банкiнiң ақшалай төлем карточка есеп шоттарына еңбекақыны аудару мен төлеу бойынша екiншi деңгейдегi банктердiң қызметi үшiн комиссиондық сыйақыны төлеуге арналған шығындарын аудандық бюджеттен шарт бойынша белгiленген мөлшерде өтесiн.

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кисикова А.Г.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карасуского района                    А. Сейфуллин
Утвержден
постановлением акимата
от 23 февраля 2011 года № 61
Перечень организаций организующих общественные работы,
виды, объемы и конкретные условия общественных работ
на 2011 год
Наименование
организации
Виды работ
Государственное
коммунальное
предприятие "Алға" на
праве хозяйственного
ведения районного
отдела
жилищно–коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
акимата Карасуского
района
1. Работы по Белорусскому сельскому округу, не
требующие предварительной профессиональной
подготовки работника:
1) очистка парковой зоны от сухих веток, листвы
и мусора. Вырубка сорняков, побелка и
окультирование деревьев в парке и около
административных зданий. Уборка дворов от
мусора и листвы. Очистка от сухой травы и
мусора, вырубка сорняков у обочин и подъездных
дорог к административным зданиям. Вырубка
сорняков и очистка от сухой травы и мусора улиц
села Амангельды, парковой зоны. Посадка
деревьев. Разбивка и уход за цветочными
клумбами;
2) побелка электрических опор. Благоустройство
стадиона сельского округа и прилегающей к нему
территории. Побелка и покраска
фельдшерско-акушерского пункта внутри и
снаружи. Побелка и покраска котельной внутри и
снаружи.
2. Работы в Восточном сельском округе, не
требующие предварительной профессиональной
подготовки работника:
1) очистка территории села Восток. Очистка
кюветов от мусора, выкорчевывание высохших
саженцев и бурьяна, уборка мусора. Очистка
вдоль берега реки, побелка изгородей села
Восток, разбивка парка, посадка деревьев в
парке и по улицам села Восток;
2) побелка столбов и заборов, прополка травы по
улицам Пушкина, Северная, Советская, Садовая.
Разбивка клумб и посадка цветов на территории
аппарата акима, поливка деревьев и цветов.
3. Работы по селу Жалгыскан, не требующие
предварительной профессиональной подготовки
работника:
очистка улиц Юбилейная, Комсомольская, Павлова,
Школьная, Новосельская, Новая, Ю.Гагарина,
Рабочая, Молодежная, территории аппарата акима,
школы, фельдшерско-акушерского пункта,
библиотеки (уборка мусора, корчевание бурьяна,
подрезка кустарников, обрезка и побелка
деревьев на территории школы, разбивка клумб на
территории фельдшерского акушерского пункта и
аппарата акима). Очистка территории кладбища,
побелка ограждения, уборка мусора.
4. Работы по Жамбылскому сельскому округу, не
требующие предварительной профессиональной
подготовки работника:
посадка деревьев, уборка территории аппарата
акима. Разбивка клумб и посадка цветов.
Покраска и побелка заборов. Уборка территории
переулка Школьный, уборка стадиона покраска
забора. Корчевание кустарников и сорной
растительности, уборка мусора. Покраска арок,
побелка пасынков на территории села Жамбыл.

5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкімінің орынбасары А.Ғ. Қисиқовқа жүктелсін.
6. Осы қаулы оны алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауданының әкімі                     А. Сейфуллин
Әкімдіктің
2011 жылғы 23 ақпандағы
№ 61 қаулысымен бекітілген
2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері,
көлемдері мен нақты шарттары қоғамдық жұмыстарды
ұйымдастыратын ұйымдардың тізбесі
Кәсіпорын атауы
Жұмыстар түрлері
Қарасу ауданы
әкімдігінің аудандық
тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімінің
шаруашылықты жүргізу
құқығымен "Алға"
мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорыны
1. Қызметкердiң алдын ала кәсiби даярлықтан
өтуiн талап етпейтiн Белорус ауылдық округі
бойынша жұмыстары:
1) Саябақ аймағын құрғап қалған бұтақтардан,
жапырақтардан және қоқыстан тазалау. Саябақта
және әкімшілік ғимараттардың жанындағы арам
шөптерді шабу, ағаштарды ақтау мен баулау.
Аулаларды қоқыстар мен жапырақтардан тазалау.
Әкімшілік ғимараттарға кіріс жолдары мен жол
жиектерін құрғап қалған шөптен және қоқыстан
тазарту, арам шөптерді шабу. Аманкелді ауылының
көшелерін, саябақ аймағын құрғап қалған шөптен
тазарту және арам шөптерді шабу. Ағаштарды
отырғызу. Гүлзарларды отырғызу және күтім
жасау.
2) Электр бағандарды ақтау. Стадионды және оған
іргелес аймақты абаттандыру.
Фельдшерлік-акушерлік пунктінің ақтау және
сырлау. Қазандықтың ішін және сыртын ақтау,
сырлау.
2. Қызметкердiң алдын ала кәсiби даярлықтан
өтуiн талап етпейтiн Восток ауылдық округі
бойынша жұмыстары:
1) Восток ауылының аумағын тазалау. Жол
жиектерін қоқыстан тазарту, қураған талдарды
және құрайды тамырымен жұлу, қоқысты тазарту.
Өзен жағасы маңайын тазалау, Восток ауылының
қоршауларын ақтау, саябақты жасау, саябақта
және көшелер бойында ағаштарды отырғызу.
2) Пушкин, Северная, Советская, Садовая
көшелері бойындағы бағандар мен қоршауларды
ақтау, шөпті жұлу. Әкім аппаратының аумағында
гүлзарларды жасау, гүлдерді отырғызу, ағаштар
мен гүлдерді суару.
3. Қызметкердiң алдын ала кәсiби даярлықтан
өтуiн талап етпейтiн Жалғысқан ауылы бойынша
жұмыстары:
Юбилейная, Комсомольская, Павлов, Школьная,
Новосельская, Новая, Ю. Гагарин, Рабочая,
Молодежная көшелерін, әкім аппаратының,
мектептің, фельдшерлік-акушерлік пунктінің,
кітапхананың аумағын тазалау (мектеп
аумағындағы қоқысты жинау, құрайды тамырымен
жұлу, талдарды кесу, ағаштарды кесу мен ақтау,
фельдшерлік-акушерлік пунктінің және әкім
аппаратының аумағында гүлзарлады отырғызу).
Зират аумағын тазалау, қоршауды ақтау, қоқысты
жинау.
4. Қызметкердiң алдын ала кәсiби даярлықтан
өтуiн талап етпейтiн Жамбыл ауылдық округі
бойынша жұмыстары:
Әкім аппаратының аумағын жинау, ағаштарды
отырғызу. Гүлзарларды жасау және гүлдерді
отырғызу. Қоршауды ақтау және сырлау. Школьный
тұйық көшесінің аумағын тазалау, стадионды
тазалау, қоршауларды ақтау және сырлау.
Талдарды, арам өсімдіктерді тамырымен жұлу,
қоқысты жинау. Аспаларды сырлау, Жамбыл ауылдың
аумағындағы бағандарды ақтау.

5. Работы по Ильичевскому сельскому округу, не
требующие предварительной профессиональной
подготовки работника:
1) уборка и очистка территорий административных
зданий от мусора, кошение травы, корчевание
бурьяна, подрезка деревьев, побелка деревьев,
посадка цветов, разбивка клумб, полив цветов;
2) покраска арок по улицам и перед въездом.
Побелка ограждений и заборов по улице
Ленинградской и Целинной. Уборка и
благоустройство территории школы и стадиона.
6. Работы по Карамырзинскому сельскому округу,
не требующие предварительной профессиональной
подготовки работника:
1) посадка деревьев и кустарников, разбивка
клумб, посадка цветов на территории сел
Карамырза, Кошевое. Очистка вдоль берега реки у
села Карамырза – 3 километра, вырубка полыни,
очистка от сорной растительности. Очистка
территорий сел Карамырза, Кошевое кошение
травы, выкорчевывание бурьяна, уборка мусора.
2) помощь в ограждении вокруг кладбища,
покраска ограждений вокруг стадиона, побелка
столбов по улицам Центральная, Ю.Мельничонок,
Набережная, А. Гайдара, Комсомольская села
Карамырза.
7. Работы в селе Карасу, не требующие
предварительной профессиональной подготовки
работника:
уборка и очистка парка, стадиона, сквера,
административных зданий, выкорчевывание
высохших саженцев, уборка мусора. Вскапывание и
размещение участков под газоны, посадка цветов
в парке Победы и по улицам. Окультуривание,
подбелка деревьев, саженцев. Очистка улиц и
переулков села Карасу. Побелка и покраска
бордюр по улицам Комсомольская, А.Исакова,
Т.Рамазанова, переулков Детский, Школьный.
Прополка, поливка цветов и деревьев. Побелка,
покраска бордюр и железобетонных опор, уборка
мусора.
8. Работы в селе Койбагар, не требующие
предварительной профессиональной подготовки
работника:
1) уборка и очистка территории села от листвы,
сорняков, мусора, вырубка бурьяна у обочин и
подъездных дорог, прилегающих территорий к
административным зданиям аппарата акима,
Станционная средняя школа, Амангельдинского
фельдшерско-акушерского пункта. Посадка
деревьев. Разбивка клумб и посадка цветов уход
за цветами. Побелка и окультирование деревьев,
уборка засохших саженцев, корчевание бурьяна,
уборка сухостоя по улицам Клубная, Центральная,
1-Западная, Ковыльная, Элеваторная,
Кооперативная, Старопочтовая, уборка от мусора,
сухостоя, корчевание бурьяна въездных путей к
селу Койбагар;
2) Уборка территорий кладбищ села Койбагар.
9. Работы по Люблинскому сельскому округу, не
требующие предварительной профессиональной
подготовки работника:
1) уборка и очистка от мусора и сорняков
территорий возле административных зданий.
Покраска и побелка памятника павших в Великую
Отечественную Войну. Обустройство цветников.
Очистка территории запланированной под
строительство стадиона, спортивных площадок.
Уборка мусора. Очистка территорий под стоянку
автомобилей от мусора и сорняков;

5. Қызметкердiң алдын ала кәсiби даярлықтан
өтуiн талап етпейтiн Ильичев ауылдық округі
бойынша жұмыстары:
1) Әкімшілік ғимараттардың аумақтарын қоқыстан
жинау мен тазалау, шөпті шабу, қурайды
тамырымен жұлу, ағаштарды кесу, ағаштарды
ақтау, гүлдерді отырғызу, гүлзарларды жасау,
гүлдерді суару.
2) Көшелер бойындағы және кіре берістегі
аспаларды сырлау. Ленинградская және Целинная
көшесі бойындағы қоршауларды және шарбақтарды
ақтау. Стадион мен мектеп аумақтарын тазарту
және баулау.
6. Қызметкердiң алдын ала кәсiби даярлықтан
өтуiн талап етпейтiн Қарамырза ауылдық округі
бойынша жұмыстары:
1) Ағаштар мен бұталарды отырғызу, гүлзарларды
жасау, Қарамырза, Кошевой ауылдарының аумағында
гүлдерді отырғызу. Қарамырза ауылы өзенінің
жағалауын тазалау – 3 шақырым, жусанды шабу,
арам өсімдіктен тазарту. Қарамырза, Кошевой
ауылдарының аумақтарын тазалау, шөптерді шабу,
қурайды тамырымен жұлу, қоқысты жинау.
2) Зират айналасын қоршалауда көмектесу,
стадион айналасындағы қоршауларды сырлау,
Центральная, Ю.Мельничонок, Набережная,
А.Гайдар, Комсомольская көшелер бойындағы
бағандарды ақтау.
7. Қызметкердiң алдын ала кәсiби даярлықтан
өтуiн талап етпейтiн Қарасу ауылы бойынша
жұмыстары:
Әкімшілік ғимаратың, стадионды, саябақты
тазалау және құрғап қалған желектерді жинау.
Жеңіс саябақта және көшелер бойында газондарға
арналған учаскелерді қазу, жайғастыру гүлдерді
отырғызу. Ағаштарды, көшеттерді ақтау, баулау
Қарасу ауылының көшелерін және тұйық көшелерін
тазалау. Комсомол, А. Исақов, Т.Рамазанов
көшесі, Школьный, Детский тұйық көшесі
бойындағы жол жиектемелерін ақтау мен сырлау.
Гүлдер мен ағаштарды суару, шөбің жұлу. Жол
жиектемелер мен темірбетонды бағандарды ақтау,
сырлау, қоқысты жинау.
8. Қызметкердiң алдын ала кәсiби даярлықтан
өтуiн талап етпейтiн Қойбағар ауылы бойынша
жұмыстары:
1) Әкім аппараты, Станция орта мектебі,
Аманкелді фельдшерлік-акушерлік пункті
әкімшілік ғимараттарына іргелес аумақтарын
құраған жапырақтан, қоқыстан тазалау, кіреберіс
жолдардағы және жол бойындағы қурайларды шабу.
Ағаштарды отырғызу. Гүлзарларды жасау және
гүлдерді отырғызу, гүлдерге күту жасау.
Клубная, Центральная, 1-Западная, Ковыльная,
Элеваторная, Кооперативная, Старопочтовая
көшесі бойындағы ағаштарды ақтау және баулау,
құрғап қалған желектерді жинау, қурайды
тамырымен жұлу, Қойбағар ауылына кіреберіс
жолдарын қоқыстан тазарту, құрайды тамырымен
жұлу.
2) Қойбағар ауылы зираттарының аумақтарын
жинау.
9. Қызметкердiң алдын ала кәсiби даярлықтан
өтуiн талап етпейтiн Люблин ауылдық округі
бойынша жұмыстары:
1) Әкімшілік ғимараттардың аумақтарын қоқыс пен
арам шөптен жинау және тазалау. Ұлы Отан
Соғысында қаза тапқандардың ескерткішін сырлау
мен ақтау. Гүл бақтарды жайластыру. Стадионға,
спорттық алаңшаларға жоспарланған аумақтарды
тазарту. Қоқысты жинау. Автомобиль тұрағына
арналған аумақты қоқыс пен арам шөптен
тазарту.

2) покраска забора от Люблинской средней школы
до конторы товарищества с ограниченной
ответственностью "Люблинка". Разборка
ограждения Люблинской средней школы. Помощь в
ремонте школы. Участие в ремонте школьной
котельной и теплотрассы.
10. Работы в селе Новопавловка, не требующие
предварительной профессиональной подготовки
работника:
подрезка деревьев на территории аллеи, школы,
детского сада, клуба. Очистка прилегающих
территорий в черте административных зданий,
кошение травы. Покраска по улицам и перед
въездом нижней части электрических столбов.
Побелка ограждений и заборов по улице Горького.
Уборка от мусора и листвы. Благоустройство
стадиона и прилегающих к нему территорий.
Очистка территории вокруг кладбища. Вырубка
сорняков по обочинам дорог к административным
зданиям. Очистка сквера от сухой травы и
мусора.
11. Работы в Новоселовском сельском округе, не
требующие предварительной профессиональной
подготовки работника:
1) уборка и очистка от мусора территории села
Новоселовка, выкорчевывание кустов и сорняков.
Побелка столбов, деревьев. Побелка и покраска
здания аппарата акима. Разбивка клумб возле
здания аппарат акима, посадка цветов и
ежедневная поливка.
2) Побелка и покраска памятника.
12. Работы в селе Павловское, не требующие
предварительной профессиональной подготовки
работника:
подрезка крон деревьев парковой зоны, подрезка
кустарников (аллея акаций). Уборка веток.
Посадка кустарников от Дома культуры до
Павловской средней школы. Разбивка клумб.
Полив, вырубка бурьяна и очистка парковой зоны.
Побелка стволов деревьев в парковой зоне.
Очистка зоны отдыха от Дома культуры до
Павловской средней школы (вырубка бурьяна).
Ежедневный полив цветов. Уборка бурьяна и
мусора.
13. Работы в Черняевском сельском округе, не
требующие предварительной профессиональной
подготовки работника:
1) уборка и очистка территорий и объектов по
улицам Дорожная, Ленина, Придорожная, Школьная
села Ленино. Разбивка клумб и посадка цветов на
территории Ленинской средней школы и парковой
зоны. Посадка и подрезка деревьев и кустарников
в парковой зоне. Побелка деревьев и
кустарников, уборка мусора. Очистка и побелка
на территории обелиска;
2) покраска изгородей по улице Ленина. Побелка
заборов по центральной улице. Побелка и
покраска стелы. Побелка столбов по улице
Ленина. Полив деревьев и кустарников. Очистка
от сорняков оврагов вдоль дороги по улице Мира.
Очистка прилегающей территории Ленинской
средней школы. Очистка вокруг сельского дома
культуры, улиц Дорожная и Мира в селе
Черняевка.

2) Люблин орта мектебінен "Люблинка"
жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің
кеңсесіне дейін дуалдарды сырлау. Люблин орта
мектебінің қоршауларын бөлшектеу. Мектептерді
жөндеуде көмектесу. Мектеп қазандықты жылыту
жолын жөндеуде көмектесу.
10. Қызметкердiң алдын ала кәсiби даярлықтан
өтуiн талап етпейтiн Новопавлов ауылы бойынша
жұмыстары:
Аллеяның, мектептің, балалар-бақшаның, клубтің
аумақтарындағы ағаштарды кесу. Әкімшілік
ғимараттардың шегіндегі аумақтарды тазалау,
шөптерді шабу. Кіре берістегі және көшелер
бойындағы электр бағандардың астынғы бөлігін
сырлау. Горький көшесі бойындағы қоршаулар мен
шарбақтарды ақтау. Стадионды және оған іргелес
аумақтарды абаттандыру. Зират айналасындағы
аумақты тазалау. Әкімшілік ғимараттарға жолдар
бойындағы арамшөптерді шабу. Саябақты құрғап
қалған шөптер мен қоқыстан тазалау.
11. Қызметкердiң алдын ала кәсiби даярлықтан
өтуiн талап етпейтiн Новоселов ауылдық округі
бойынша жұмыстары:
1) Новоселов ауылдың аумағын тазалау, талдар
мен арамшөптерді тамырымен жұлу. Бағандарды,
ағаштарды ақтау. Әкім аппаратының ғимаратын
ақтау мен сырлау. Әкім аппараты ғимаратының
айналасында гүлзарларды жасау, гүлдерді
отырғызу және суару.
2) Ескерткішті ақтау мен сырлау.
12. Қызметкердiң алдын ала кәсiби даярлықтан
өтуiн талап етпейтiн Павлов ауылы бойынша
жұмыстары:
Саябақ аймағының ағаштарын кесу, талдарды
(қараған аллеясы) кесу. Жинау және бұтақшаларды
шығару. Мәдениет үйден Павлов орта мектебіне
дейін талдарды отырғызу. Гүлзарларды жасау.
Қурайларды шабу және саябақ аймағын тазалау.
Саябақ аймағында ағаштардың діңдерін ақтау.
Мәдениет үйден Павлов орта мектебіне дейін
демалыс аймағын тазалау (қурайды шабу).
Гүлдерді суару. Құрай мен қоқысты шығару.
13. Қызметкердiң алдын ала кәсiби даярлықтан
өтуiн талап етпейтiн Черняев ауылдық округі
бойынша жұмыстары:
1) Ленин ауылының Дорожный, Ленин, Придорожный,
Школьный көшесі бойындағы аумақтар мен
объектілерді жинау мен тазалау. Ленин орта
мектебінің және саябақ аймағының аумағында
гүлдерді отырғызу және гүлзарларды жасау.
Ағаштар мен талдарды отырғызу. Саябақ аймағында
ағаштар мен талдарды кесу, отырғызу. Ағаштар
мен талдарды ақтау, қоқысты жинау. Ескерткіш
аумағын тазалау мен ақтау.
2) Ленин көшесі бойындағы қоршауларды сырлау.
Орталық көшесі бойындағы дуалдарды ақтау.
Стеланы жөндеу мен сырлау. Ленин көшесі
бойындағы бағандарды ақтау. Ағаштар мен
талдарды суару. Мир көшесі бойындағы жолдар
айналасындағы жыраларды арамшөптерден тазалау.
Ленин орта мектебінің іргелес аумағын тазалау.
Черняев ауылындағы ауылдық мәдениет үйінің
айналасын, Дорожная және Мир көшесін тазалау.

14. Работы в Айдарлинском сельском округе, не
требующие предварительной профессиональной
подготовки работника:
очистка улиц села Айдарлы от мусора и сорной
растительности. Побелка и окультирование
деревьев около административных зданий. Уборка
мусора. Уборка на территории кладбища, полив
саженцев. Засыпка выбоин на дорогах улиц села
Айдарлы. Покраска и побелка забора парка.
Помощь в ремонте здания Айдарлинского
фельдшерско-акушерского пункта.
15. Работы в Железнодорожном сельском округе,
не требующие предварительной профессиональной
подготовки работника:
1) уборка и очистка территории, вырубка полыни,
побелка деревьев и кустарников прилегающей
территории Железнодорожной средней школы, улиц
Новоленинская, Воронежская, Московская.
Обустройства детских площадок по улице
Воронежская, Ленина. Высадка деревьев и
кустарников по улице Новоленинская, Ленина,
Воронежская. Благоустройство и очистка
прибрежной зоны реки Тюнтюгур;
2) Очистка и вырубка полыни по улице
Новоленинская, очистка и благоустройства
сельского кладбища. Помощь в ремонте
Железнодорожной средней школы. Посадка деревьев
и кустарников в скверах и парках.
16. Работы в селе Октябрьском, не требующие
предварительной профессиональной подготовки
работника:
очистка территории села, уборка мусора, очистка
улиц от сухих веток, листвы и мусора. Вырубка
сорняков, побелка и окультирование деревьев,
кошение травы, обрезка кустарников по улицам
Ленина, Довгаля, Калинина, Баймагамбетова,
Парковая, Октябрьская, часть улицы Горького
вблизи административных зданий. Известковая
побелка, и масляная покраска столбов по улицам,
известковая побелка и покраска заборов. Уборка
территории мечети, кошение травы с обочин дорог
и полосы отвода. Участие в ремонте и
благоустройстве Обелиска "Славы" и памятников.
17. Работы в Теректинском сельском округе, не
требующие предварительной профессиональной
подготовки работника:
очистка улиц села Теректы, Жекеколь,
окультирование деревьев и кустарников. Уборка
мусора, посадка деревьев и кустарников, посадка
и полив цветов и деревьев на площади объектов
социальной сферы. Побелка и покраска
памятников. Очистка от сорной растительности,
уборка мусора, покраска заборов и скамеек в
спортивной площадке. Покраска столбов по улице
Пионерская, Ленина, Целинной. Покраска заборов
центрального парка.
18. Работы в Ушаковском сельском округе, не
требующие предварительной профессиональной
подготовки работника:
очистка сел Ушаково, Заря, Панфилово (кошение
травы, очистка от сорной растительности, уборка
мусора). Посадка и полив цветов. Посадка и
полив деревьев возле памятника. Побелка и
покраска стелы при въезде в Ушаковский сельский
округ, уборка мусора.

14. Қызметкердiң алдын ала кәсiби даярлықтан
өтуiн талап етпейтiн Айдарлы ауылдық округі
бойынша жұмыстары:
Айдарлы ауылының аумағын және көшелерін
қоқыстан және арам шөптен тазалау. Әкімшілік
ғимараттардың жанындағы ағаштарды күту мен
ақтау. Қоқысты жинау. Зират аумағын тазалау,
екпелерді суару. Айдарлы ауылы көшелерінің
жолдарындағы шұңқырларды көму. Саябақ дуалдарын
сырлау мен ақтау. Айдарлы фельдшерлік-акушерлік
пунктінің сыртын ішін жөндеуде көмек көрсету.
15. Қызметкердiң алдын ала кәсiби даярлықтан
өтуiн талап етпейтiн Железнодорожный ауылдық
округі бойынша жұмыстары:
1) Железнодорожный орта мектебінің,
Новоленинская, Воронежская, Московская
көшелерінің іргелес аумағын тазалау мен жинау,
жусанды шабу, ағаштар мен талдарды ақтау.
Воронежская, Ленин көшесі бойындағы балалар
алаңшаларын абаттандыру. Новолениниская, Ленин,
Воронежская көшесі бойында ағаштар мен талдарды
отырғызу. Түнтүгір өзенінің жаға аймағын
абаттандыру мен тазалау.
2) Новоленинская көшесі бойындағы жусанды шабу
мен тазалау, ауыл зират тазалау мен
абаттандыру. Железнодорожный орта мектебін
жөндеуде көмектесу. Саябақ пен паркте ағаштар
мен талдарды отырғызу.
16. Қызметкердiң алдын ала кәсiби даярлықтан
өтуiн талап етпейтiн Октябрь ауылы бойынша
жұмыстары:
Ауыл аумағын тазалау, қоқысты жинау, көшелерді
қурап қалған бұтақтардан, жапырақтардан және
қоқыстан жинау. Ленин, Довгаль, Калинин,
Баймағамбетов, Парковая, Октябрьская көшесі
бойындағы, Горький көшесінің бөлігін әкімшілік
ғимараттардың айналасындағы арам шөптерді шабу,
ағаштарды әкпен ақтау, шөпті шабу, талдарды
кесу. Көшелер бойындағы бағандарды әкпен ақтау
және майлы сырлау, дуалдарды әкпен ақтау және
сырлау. Мешіт аумағын тазалау, жол
жиектеріндегі шөпті шабу. "Данқ" ескерткішін
және ескерткіштерді ақтау және сырлау.
17. Қызметкердiң алдын ала кәсiби даярлықтан
өтуiн талап етпейтiн Теректі ауылдық округі
бойынша жұмыстары:
Теректі, Жекекөл ауылының көшелерін тазалау,
ағаштар мен талдарды қию. Қоқысты жинау,
ағаштар мен талдарды отырғызу, әлеуметтік
салаға объектілерінің алаңында ағаштар мен
гүлдерді отырғызу және суару. Ескерткіштерді
жөндеу мен сырлау. Спорттық алаңшаны арамшөптен
тазалау, қоқысты шығару, шарбақтар мен
орындықтарды сырлау. Пионерская, Ленин,
Целинный көшелері бойындағы бағандарды сырлау.
Орталық саябақтың дуалдарын сырлау.
18. Қызметкердiң алдын ала кәсiби даярлықтан
өтуiн талап етпейтiн Ушаков ауылдық округі
бойынша жұмыстары:
Ушаков, Заря, Панфилов ауылын тазалау (шөпті
шабу, арам өсімдіктерден тазалау, қоқысты
жинау). Гүлдерді отырғызу мен суару.
Ескерткіштің айналасындағы ағаштарды отырғызу
мен суару. Ушаков ауылдық округінің кіре
берістегі стелланы ақтау және сырлау, қоқысты
жинау.

19. Работы в Целинном сельском округе, не
требующие предварительной профессиональной
подготовки работника:
очистка и уборка от мусора, сорной
растительности, вырубка сорняков, полыни,
кошение травы по центральной улице, улицам
Ленина, Мира села Целинное. Известковая
побелка, масляная покраска заборов по улицам
Мира, Ленина села Целинное. Очистка парка от
сорной растительности, обрезка кустарников,
окультирование и побелка деревьев, посадка
деревьев.
20. Работы в Челгашинском сельском округе, не
требующие предварительной профессиональной
подготовки работника:
1) уборка и очистка от мусора, сорной
растительности, вырубка сорняков, полыни,
кошение травы центральной улицы, торгового
центра, от железнодорожного переезда до улицы
Восточной, от железнодорожного вокзала до
торгового центра, центральной улицы
Ленинградская, уборка на территории кладбищ,
покраска заборов. Очистка от мусора, сорной
растительности, вырубка сорняков, полыни,
кошение травы центральной улицы села Жаныспай,
от Жаныспайской основной школы до улицы Титова.
Посадка деревьев, обрезка деревьев;
2) Побелка и покраска автобусных остановок.
продолжение таблицы:
Объемы работ
Конкретные условия
700 сорняков и окультирование
деревьев, 100 деревьев, 355
квадратных метров, 100 штук, 183
квадратных метров
Продолжительность рабочего времени
одного участника общественных работ
– не более 40 часов в неделю,
учитывая ограничения,
предусмотренные трудовым
законодательством Республики
Казахстан, с двумя выходными днями,
обеденным перерывом не менее одного
часа.
20 тонн, 1500 деревьев и цветов,
1000 деревьев, 5 клумб, 533,8
квадратных метров
Продолжительность рабочего времени
одного участника общественных работ
– не более 40 часов в неделю,
учитывая ограничения,
предусмотренные трудовым
законодательством Республики
Казахстан, с двумя выходными днями,
обеденным перерывом не менее одного
часа.
20 деревьев, 4 клумбы, 472
квадратных метра, 18 тонн,
Продолжительность рабочего времени
одного участника общественных работ
– не более 40 часов в неделю,
учитывая ограничения,
предусмотренные трудовым
законодательством Республики
Казахстан, с двумя выходными днями,
обеденным перерывом не менее одного
часа.
150 деревьев, 85165 квадратных
метров, 1600 погонных метра, 6
арок, 300 штук
Продолжительность рабочего времени
одного участника общественных работ
– не более 40 часов в неделю,
учитывая ограничения,
предусмотренные трудовым
законодательством Республики
Казахстан, с двумя выходными днями,
обеденным перерывом не менее одного
часа.
20 деревьев, 10 клумб цветов, 1
тонна, 245210 квадратных метров, 5
арок
Продолжительность рабочего времени
одного участника общественных работ
– не более 40 часов в неделю,
учитывая ограничения,
предусмотренные трудовым
законодательством Республики
Казахстан, с двумя выходными днями,
обеденным перерывом не менее одного
часа.
300 деревьев, 20 кустов цветов, 7
тонн, 2260 квадратных метров, 2116
квадратных метров
Продолжительность рабочего времени
одного участника общественных работ
– не более 40 часов в неделю,
учитывая ограничения,
предусмотренные трудовым
законодательством Республики
Казахстан, с двумя выходными днями,
обеденным перерывом не менее одного
часа.
5 тонн, 2000 цветов, 2 тонны,
371750 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени
одного участника общественных работ
– не более 40 часов в неделю,
учитывая ограничения,
предусмотренные трудовым
законодательством Республики
Казахстан, с двумя выходными днями,
обеденным перерывом не менее одного
часа.
100 штук, 2 клумбы, 6690

19. Қызметкердiң алдын ала кәсiби даярлықтан
өтуiн талап етпейтiн Целинный ауылдық округі
бойынша жұмыстары:
Целинный ауылының орталық көшелері Ленин, Мир
көшелері бойындағы арам өсімдіктерден тазалау,
арамшөпті, жусанды, шөпті шабу, қоқыстан
тазалау мен жинау. Целинный ауылы Ленин, Мир
көшелері бойындағы дуалдарды әкпен ақтау, майлы
сырлау. Саябақты арам өсімдіктерден тазалау,
талдарды қию, ағаштарды күту және ақтау,
ағаштарды отырғызу.
20. Қызметкердiң алдын ала кәсiби даярлықтан
өтуiн талап етпейтiн Шолақашы ауылдық округі
бойынша жұмыстары:
1) Орталық көшелерін, сауда орталығын, темір
жол өткелінен Восточная көшесіне дейін, темір
жол вокзалынан сауда орталыққа дейін,
Ленингардская орталық көшесін арамшөптерден
тазалау, жусанды, шөпті шабу, ағаштарды кесу,
зираттар аумағын тазалау, шарбақтарды сырлау.
Жаныспай ауылы орталық көшесін, Жаныспай
негізгі мектебінен Титов көшесіне дейін арам
шөптен тазалау, арам шөпті, жусанды шабу.
Ағаштарды отырғызу, кесу.
2) Автобус аялдамасын ақтау мен сырлау.
кестенің жалғасы:
Жұмыстар көлемі
Нақты шарттар
700 арам шөпті және
ағаштытарды баулау,
100 ағаштар, 355
шаршы метр, 100 дана,
183 шаршы метр
Қоғамдық жұмыс қатысушысының жұмыс уақытының
қалыпты ұзақтығы аптасына 40 сағаттан аспауға
тиіс, Қазақстан Республикасының еңбек
заңнамасымен қарастырылған екі демалыс күнмен,
түскі ас үзілісі бір сағаттан кем емес
шектеулерді ескерумен
20 тонна, 1500
ағаштар пен гүл, 1000
ағаштар, 5 гүлзарлар
533,8 шаршы метр
Қоғамдық жұмыс қатысушысының жұмыс уақытының
қалыпты ұзақтығы аптасына 40 сағаттан аспауға
тиіс, Қазақстан Республикасының еңбек
заңнамасымен қарастырылған екі демалыс күнмен,
түскі ас үзілісі бір сағаттан кем емес
шектеулерді ескерумен
20 ағаштар, 4
гүлзарлар, 472 шаршы
метр, 18 тонна
Қоғамдық жұмыс қатысушысының жұмыс уақытының
қалыпты ұзақтығы аптасына 40 сағаттан аспауға
тиіс, Қазақстан Республикасының еңбек
заңнамасымен қарастырылған екі демалыс күнмен,
түскі ас үзілісі бір сағаттан кем емес
шектеулерді ескерумен
150 ағаштар, 85165
шаршы метр, 1600 құма
метр 6 аспа, 300 дана
Қоғамдық жұмыс қатысушысының жұмыс уақытының
қалыпты ұзақтығы аптасына 40 сағаттан аспауға
тиіс, Қазақстан Республикасының еңбек
заңнамасымен қарастырылған екі демалыс күнмен,
түскі ас үзілісі бір сағаттан кем емес
шектеулерді ескерумен
20 ағаштар, 10
гүлзарлар, 1 тонна,
245210 шаршы метр, 5
аспа
Қоғамдық жұмыс қатысушысының жұмыс уақытының
қалыпты ұзақтығы аптасына 40 сағаттан аспауға
тиіс, Қазақстан Республикасының еңбек
заңнамасымен қарастырылған екі демалыс күнмен,
түскі ас үзілісі бір сағаттан кем емес
шектеулерді ескерумен
300 ағаштар, 20 гүл,
7 тонна, 2260 шаршы
метр, 2116 шаршы метр
Қоғамдық жұмыс қатысушысының жұмыс уақытының
қалыпты ұзақтығы аптасына 40 сағаттан аспауға
тиіс, Қазақстан Республикасының еңбек
заңнамасымен қарастырылған екі демалыс күнмен,
түскі ас үзілісі бір сағаттан кем емес
шектеулерді ескерумен
5 тонна, 2000 гүлдер,
2 тонна, 371750 шаршы
метр
Қоғамдық жұмыс қатысушысының жұмыс уақытының
қалыпты ұзақтығы аптасына 40 сағаттан аспауға
тиіс, Қазақстан Республикасының еңбек
заңнамасымен қарастырылған екі демалыс күнмен,
түскі ас үзілісі бір сағаттан кем емес
шектеулерді ескерумен
100 дана, 2
гүлзарлар, 6690 шаршы