О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2010 года № 385 "О районном бюджете Костанайского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 14 ноября 2011 года № 492. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 24 ноября 2011 года № 9-14-161
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Костанайского района на 2011-2013 годы" от 21 декабря 2010 года № 385 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-14-141, опубликовано 14 января 2011 года в газете "Арна") следующие изменения и дополнение:
подпункты 1)2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы - 4021874,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1862102,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 5756,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 71314,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2082702,5 тысяч тенге;
2) затраты - 4318303,9 тысяч тенге;";
пункты 2-102-112-122-132-142-15 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-10. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 31137,8 тысяч тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинета физики, химии, биологии в сумме 12288,0 тысяч тенге;
на создание лингафонных, мультимедийных кабинетов в сумме 15949,8 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей- инвалидов, обучающихся на дому в сумме 2900,0 тысяч тенге.
2-11. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 30346,0 тысяч тенге.
2-12. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" в сумме 1168,0 тысяч тенге.
2-13. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 17170,6 тысяч тенге.

Мәслихаттың 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 385 "Қостанай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихаттың 2011 жылғы 14 қарашадағы № 492 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 қарашада № 9-14-161 тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 106-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 385 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-14-141 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтарда "Арна" газетінде жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1)2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 4021874,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1862102,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 5756,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 71314,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 2082702,5 мың теңге;
2) шығындар - 4318303,9 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 2-102-112-122-132-142-15-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"2-10. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде Қазақстан Республикасындағы 2011-2020 жылдарға арналған білім беруді дамыту мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға республикалық бюджеттен 31137,8 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жабдықтауға 12288,0 мың теңге сомасында;
лингафондық, мультимедиялық кабинеттер құруға 15949,8 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 2900,0 мың теңге сомасында.
2-11. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне республикалық бюджеттен 30346,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
2-12. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде "Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға республикалық бюджеттен 1168,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
2-13. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге республикалық бюджеттен 17170,6 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.

2-14. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 11790,2 тысяч тенге.
2-15. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 73886,0 тысяч тенге.";
пункт 2-17 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-17. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в сумме 9859,0 тысяч тенге.";
пункт 2-25 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-25. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых текущих трансфертов из республиканского и областного бюджетов в сумме 66903,1 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-29 следующего содержания:
"2-29. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на изъятие земельных участков для государственных нужд в сумме 20571,0 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
сессии Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов" акимата
Костанайского района
____________________ З. Кенжегарина
Приложение
к решению маслихата

2-14. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен 11790,2 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
2-15. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер сомаларының түсімі республикалық бюджеттен 73886,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 2-17-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-17. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберіңде іс-шараларды жүзеге асыруға республикалық және облыстық бюджеттерден 9859,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 2-25-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-25. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық және облыстық бюджеттерден 66903,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын қайтару көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 2-29-тармағымен толықтырылсын:
"2-29. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға 20571,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2.Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   А. Досжанов
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ З. Кенжегарина
Мәслихаттың