Об организации оплачиваемых общественных работ на 2011 год
Постановление акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 30 марта 2011 года № 87. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 21 апреля 2011 года № 9-15-149
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 678 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Мендыкаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ на 2011 год, согласно приложению к настоящему постановлению;
оплату труда граждан, занятых на оплачиваемых общественных работах, в размере 1,25 минимальной заработной платы в месяц за счет средств районного бюджета.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Мендыкаринского района" руководствоваться настоящим постановлением при организации оплачиваемых общественных работ на 2011 год.
3. Определить, что:
1) социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования и социальный налог возмещаются из районного бюджета и перечисляются на расчетный счет работодателя;
2) расходы на оплату комиссионного вознаграждения за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы в размерах, установленных договором, на выполнение общественных работ возмещаются из районного бюджета на расчетный счет работодателя.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кикбаева С.К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Жакупов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Мендыкаринского района"
_____________ С. Плотникова
Исполняющий обязаности
директора государственного
коммунального предприятия
"Таза бұлақ" государственного
учреждения "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог
Мендыкаринского района"
акимата Мендыкаринского района
__________________ С. Хусаинов
Приложение
к постановлению акимата

2011 жылға арналған ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 наурыздағы № 87 қаулысы. Қостанай облысы Меңдіқара ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 сәуірде № 9-15-149 тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабы 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын icкe асыру жөніндегі шаралар туралы" 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысымен бекітілген, қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру Ережелерінің 678-тармақтарына сәйкес, Меңдіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары мен көлемдері, түрлері, ұйымдар тізбесі;
ақылы қоғамдық жұмыстарға қамтылған азаматтардың еңбек ақысы аудандық бюджеттің қаражаты есебінен айына ең төменгі жалақының 1,25 мөлшерінде бекітілсін.
2. 2011 жылға арналған ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру кезінде "Меңдіқара ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны басшылыққа алсын.
3. Мыналар:
1) Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар мен әлеуметтік салықтың аудандық бюджеттен өтелетін және жұмыс берушілердің есеп айырысу шоттарына аударылатындығы;
2) шартпен белгіленген мөлшерлерде жалақыны аудару және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметтеріне комиссиялық сыйақы төлеу шығындары, қоғамдық жұмыстарды орындау үшін жұмыс берушілердің есеп айырысу шоттарына аудандық бюджеттен өтелетіндігі белгіленсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.К. Киікбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                      Б. Жақыпов
КЕЛІСІЛДІ:
Меңдіқара ауданы әкімдігінің
"Меңдіқара ауданының тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
"Таза бұлақ" мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорны
директорының міндетін атқарушы
_________________ С. Құсайынов
"Меңдіқара ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_____________________ С. Плотникова
Әкімдіктің

от 30 марта 2011 года
№ 87
ПЕРЕЧЕНЬ организаций, виды, объемы и конкретные
условия общественных работ на 2011 год
Наименование
предприятия
Виды
общественных
работ
Объемы
общественных
работ,
в часах
Конкретные
условия
общественных
работ
Оплата
труда
Государственное
коммунальное
предприятие
"Таза бұлақ" государственного
учреждения
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Мендыкаринского
района" акимата
Мендыкаринского
района
1. Помощь не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки в селе
Боровское:
1) уборка мусора;
2) очистка от снега
территории села в
зимний период;
3) экологическое
оздоровление села,
озеленение и
благоустройство;
4) помощь в
декоративной подрезке
деревьев и
кустарников;
5) помощь в перекопке
клумб под цветники;
6) помощь  в посадке
саженцев лиственных,
хвойных пород и полив
саженцев;
7) прополка травы
цветочных клумб;
8) помощь по доставке
извещений, обработке
и подшивке
документов;
9 уборка
строительного мусора
при разборке ветхих
строений;
10) помощь при
покраске
электрических
столбов;
11) помощь при
покраске изгородей и
заграждений.
2. Помощь не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки в
Каменскуральском
сельском округе:
1) уборка мусора;
2) очистка от снега
территории села в
зимний период;
3) экологическое
оздоровление села,
озеленение и
благоустройство;
4) помощь в
декоративной подрезке
деревьев и
кустарников;
5) помощь  в посадке
саженцев лиственных,
хвойных пород и
полив саженцев;
6) прополка травы
цветочных клумб;
7) отчистка
водосточных кюветов
от травы и мусора.
3. Помощь не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки в
веденском сельском
округе:
1) уборка мусора;
2) очистка от снега
территории села в
зимний период;
3) экологическое
оздоровление села,
озеленение и
благоустройство;
4) помощь в
декоративной подрезке
деревьев и
кустарников;
5) помощь  в посадке
саженцев лиственных,
хвойных пород и
полив саженцев;
6) прополка травы
цветочных клумб;
7) отчистка
водосточных кюветов
от травы и мусора.
4. Помощь не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки в
Алешинском сельском
округе:
1) уборка мусора;
2) очистка от снега
территории села в
зимний период;
3) экологическое
оздоровление села,
озеленение и
благоустройство;
4) помощь в
декоративной подрезке
деревьев и
кустарников;
5) помощь  в посадке
саженцев лиственных,
хвойных пород и полив
саженцев;
6) прополка травы
цветочных клумб;
7) отчистка
водосточных кюветов
от травы и мусора.
5. Помощь не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки в
Сосновском сельском
округе:
1) уборка мусора;
2) очистка от снега
территории села в
зимний период;
3) экологическое
оздоровление села,
озеленение и
благоустройство;

2011 жылғы 30 наурыздағы
№ 87 қаулысына қосымша
2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың нақты
жағдайлары мен көлемдері, түрлері, ұйымдар ТІЗБЕСІ
Кәсіпорын
атауы
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Қоғамдық
жұмыстардың
көлемі,
сағатпен
Қоғамдық
жұмыстардың
нақты
жағдайлары
Еңбек
ақы
төлеу
Меңдіқара
ауданы
әкімдігінің
"Меңдіқара
ауданының
тұрғын үй-
коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
"Таза бұлақ"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
1. Боровской
селосында алдын
ала кәсіби
даярлықты талап
етпейтін көмек:
1) қоқымды жинау;
2) қысқы кезеңде
аумақты қардан
тазарту;
3) селоны
экологиялық
сауықтыру,
көгалдандыру және
көркейту;
4) ағаштар мен
бұталарды сәнді
кесуге көмек;
5) гүл бақтарын
гүлзарларға
қарасты қазу;
6) жапырақты және
қылқан тұқымды
көшеттерді
отырғызуға және
көшеттерді
суаруға көмек;
7) гүл бақтарының
шөптерін жұлу;
8) хабарламаларды
жеткізу,
құжаттарды өңдеу
және тігу бойынша
көмек;
9) ескі
құрылыстарды
бұзуда және
құрылыс қоқымын
шығаруда көмек;
10) электр
бағаналарын
сырлағанда көмек;
11) шарбақтар мен
бөгеттерді
сырлағанда көмек.
2. Каменскорал
селолық округінде
алдын ала кәсіби
даярлықты талап
етпейтін көмек:
1) қоқымды жинау;
2) қысқы кезеңде
аумақты қардан
тазарту;
3) селоны
экологиялық
сауықтыру,
көгалдандыру және
көркейту;
4) ағаштар мен
бұталарды сәнді
кесуге көмек;
5) жапырақты және
қылқан тұқымды
көшеттерді
отырғызуға және
көшеттерді
суаруға көмек;
6) гүл бақтарының
шөптерін жұлу;
7) су ағатын
кюветтерді шөптен
және қоқымнан
тазарту.
3. Введен селолық
округінде алдын
ала кәсіби
даярлықты талап
етпейтін көмек:
1) қоқымды жинау;
2) қысқы кезеңде
аумақты қардан
тазарту;
3) селоны
экологиялық
сауықтыру,
көгалдандыру және
көркейту;
4) ағаштар мен
бұталарды сәнді
кесуге көмек;
5) жапырақты және
қылқан тұқымды
көшеттерді
отырғызуға және
көшеттерді
суаруға көмек;
6) гүл бақтарының
шөптерін жұлу;
7) су ағатын
кюветтерді шөптен
және қоқымнан
тазарту.
4. Алешин селолық
округінде алдын
ала кәсіби
даярлықты талап
етпейтін көмек:
1) қоқымды жинау;
2) қысқы кезеңде
аумақты қардан
тазарту;
3) селоны
экологиялық
сауықтыру,
көгалдандыру және
көркейту;
4) ағаштар мен
бұталарды сәнді
кесуге көмек;
5) жапырақты және
қылқан тұқымды
көшеттерді
отырғызуға және
көшеттерді
суаруға көмек;
6) гүл бақтарының
шөптерін жұлу;
7) су ағатын
кюветтерді шөптен
және қоқымнан
тазарту.
5. Соснов селолық
округінде алдын
ала кәсіби
даярлықты талап
етпейтін көмек:
1) қоқымды жинау;
2) қысқы кезеңде
аумақты қардан
тазарту;
3) селоны
экологиялық
сауықтыру,
көгалдандыру және
көркейту;