О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 20 декабря 2011 года № 321 "О районном бюджете Наурзумского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 31 октября 2011 года № 413. Зарегистрировано Управлением юстиции Наурзумского района Костанайской области 11 ноября 2011 года № 9-16-127
В соответствии cо статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Наурзумского района на 2011-2013 годы" от 20 декабря 2010 года № 321 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-16-112, опубликовано от 11 января 2011 года в газете "Науырзым тынысы") следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1067157,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 137116 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1182 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4837 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 924022,8 тысяч тенге;
2) затраты – 1073554,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15572,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15988,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 416 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21969,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21969,5 тысяч тенге.";
пункт 3-5 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-5. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 2781,9 тысяч тенге.";
пункт 3-8 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-8. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство - Клиент" в сумме 2338,8 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 3-11 следующего содержания:
"3-11. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета в сумме 755,5 тысяч тенге и обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета в сумме 0,5 тысяч тенге.";
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 321 "Науырзым ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2011 жылғы 31 қазандағы № 413 шешімі. Қостанай облысы Науырзым ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 қарашада № 9-16-127 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Науырзым ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 321 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-16-112 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтарда "Науырзым тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1067157,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 137116 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1182 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4837 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 924022,8 мың теңге;
2) шығындар – 1073554,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15572,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15988,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 416 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -21969,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 21969,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-5 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-5. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару ескерілсін:
республикалық бюджетке 2781,9 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 3-8 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-8. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен трансферттердің түсімі көзделгені ескерілсін:
"Қазынашылық – Клиент" жүйесін енгізу үшін компьютерлік және ұйымдастырушылық техниканы сатып алуға 2338,8 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұнда 3-11 тармағымен толықтырылсын:
"3-11. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару 755,5 мың теңге сомасында және республикалық бюджеттен берілген қарыздар бойынша сыйақылар және өзге де төлемдерді төлеу бойынша жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету 0,5 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.