Об образовании избирательных участков на территории Наурзумского района
Решение акима Наурзумского района Костанайской области от 15 ноября 2011 года № 16. Зарегистрировано Управлением юстиции Наурзумского района Костанайской области 18 ноября 2011 года № 9-16-129. Утратило силу - Решением акима Наурзумского района Костанайской области от 20 марта 2014 года № 1
Сноска. Утратило силу - Решением акима Наурзумского района Костанайской области от 20.03.2014 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Наурзумского района согласно приложению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Наурзумского района".
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Кенесбаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Наурзумской
районной избирательной
комиссии
_________________ Д. Кубеев
Приложение
к решению акима
от 15 ноября 2011 года
№ 16
Избирательные участки на территории Наурзумского района
Избирательный участок № 653 в границах села Караменды: улица Алтынсарина – дома № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, улица Терешковой – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, улица Гагарина – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, улица Комсомольская – дома № 1, 9, 10,12, улица Парковая – дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, улица Пионерская – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, улица Карбышева – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 29, улица Абылайхана – дома № 1, 2, 3, 4, 6, 9, 11, улица Абая – дома № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, улица Чапаева – дома № 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, улица Амангельды – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Избирательный участок № 654 в границах села Караменды: улица М. Сугурулы – дома № 1, 1 "а",2, 2 "б", 2 "в", 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 "а", 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, улица Строительная – дома № 1, 2, 3, улица Транспортная – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, улица Шаяхметова – дома № 5, 12, 13, 14, 16, улица Абая – дома № 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, улица Чапаева – дома № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, улица Амангельды – дома № 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, улица Казбек-би – дома № 1, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, улица Абылайхана – дома № 18, 24, улица Сатпаева – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43.

Науырзым ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімінің 2011 жылғы 15 қарашадағы № 16 шешімі. Қостанай облысы Науырзым ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 қарашада № 9-16-129 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімінің 20.03.2014 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. Қосымшаға сәйкес Науырзым ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Науырзым ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейiн қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                Б. Кеңесбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Науырзым аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
________________ Д. Көбеев
Әкімнің
2011 жылғы 15 қарашадағы
№ 16 шешіміне қосымша
Науырзым ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 653 сайлау учаскесі Қарамеңді селосының шекараларында: Алтынсарин көшесі - № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 үйлері, Терешкова көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлері, Гагарин көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлері, Комсомольская көшесі - № 1, 9, 10,12 үйлері, Парковая көшесі - № 2, 4, 6, 8, 10, 12 үйлері, Пионерская көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлері, Карбышев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 29 үйлері, Абылайхан көшесі - № 1, 2, 3, 4, 6, 9, 11 үйлері, Абай көшесі -№ 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлері, Чапаев көшесі - № 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері, Амангелді көшесі -№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері.
№ 654 сайлау учаскесі Қарамеңді селосының шекараларында: М. Сүгірұлы көшесі - № 1, 1 "а",2, 2 "б", 2 "в", 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 "а", 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлері, Строительная көшесі - № 1, 2, 3 үйлері, Транспортная көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлері, Шаяхметов көшесі - № 5, 12, 13, 14, 16 үйлері, Абай көшесі - № 20, 22, 23, 24, 25, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 үйлері, Чапаев көшесі - № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлері, Аманкелді көшесі - № 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50 үйлері, Қазыбек-би көшесі - № 1, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлері, Абылайхан көшесі - № 18, 24 үйлері, Сәтпаев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 үйлері.

Избирательный участок № 655 в границах села Караменды: улица Победы – дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, улица Баймагамбетова – дома № 1, 2, 2 "а", 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, улица Автомобилистов – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, улица Валиханова – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, улица Маметовой – дома № 1, 3, 5, 7, улица Зеленая – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, улица Джангильдина – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, улица Мира – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, улица Абылайхана – дома № 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, улица Шакшак Жанибека – дома № 11, 15, 16, 17, 19, 20, 22, улица Абая – дома № 40, 41, 42, 43, 44, 46, 51, 53, 55, 57, 59, 61, улица Амангельды – дома № 51, 53, 53 "а", 55, 55 "а", 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 83.
Избирательный участок № 656 в границах села Караменды: улица Алина – дома № 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, улица Степная – дома № 1, 3, 5, 7, улица Сейфуллина – дома № 2, 4, 8, 9, 10, улица Ауэзова – дома № 2, 4, 6, 8, 9, улица Воровского – дома № 1 "а", 2 "а", 3 "а", 4 "а", 5 "а", 6 "а", 7 "а", 8 "а", улица Докучаева – дома № 3, 5, 6, 7, 9, 10, 12, улица Жамбылская – дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, переулок Южный – дома № 1, 2, 3, 4, 5, улица Н. Сагадиева – дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, улица Садовая – дома № 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, переулок Алтынсарина – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, переулок Амангельды – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, переулок Западный – дома № 1, 4, 6, переулок Восточный – дома № 1, 2, 3, 4, улица Джансугурова – дома № 1, 3, 5, 7, улица Майлина – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, улица Байтурсынова – дома № 2, 4, 6, 12, улица Энергетиков – дома № 1, 3, 5, 7, улица Шакшак Жанибека – дома № 2, 5, улица Б. Момышулы – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, улица А. Молдагуловой – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, Аэропортная – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, улица Кабанбай-батыра – дома № 3, 7, 9.
Избирательный участок № 657 в границах: села Жамбыл.
Избирательный участок № 659 в границах: села Буревестник.
Избирательный участок № 660 в границах: села Акбулак.
Избирательный участок № 661 в границах: села Мереке.
Избирательный участок № 662 в границах: села Буревестник.
Избирательный участок № 663 в границах: села Кайга.
Избирательный участок № 664 в границах аула Дамды: улицы Байтурсынова, Джангильдина, Кунанбаева, Маметовой, Ш.Жанибека.
Избирательный участок № 665 в границах аула Дамды: улицы А. Молдагуловой, Баймагамбетова, Богенбай Батыра, Дощанова, Иманова, Казбек би.
Избирательный участок № 666 в границах: села Кожа.
Избирательный участок № 669 в границах: села Раздольное.
Избирательный участок № 670 в границах: аула Уленды.
Избирательный участок № 672 в границах: села Шили.

№ 655 сайлау учаскесі Қарамеңді селосының шекараларында: Победа көшесі - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлері, Баймағамбетов көшесі - № 1, 2, 2 "а", 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлері, Автомобилистов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27 үйлері, Уәлиханов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлері, Мәметова көшесі - № 1, 3, 5, 7 үйлері, Зеленая көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлері, Жангелдин көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері, Мир көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20 үйлері, Абылайхан көшесі - № 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 үйлері, Шақшақ Жәнібек көшесі - № 11, 15, 16, 17, 19, 20, 22 үйлері, Абай көшесі - № 40, 41, 42, 43, 44, 46, 51, 53, 55, 57, 59, 61 үйлері, Аманкелді көшесі - № 51, 53, 53 "а", 55, 55 "а", 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 83 үйлері.
№ 656 сайлау учаскесі Қарамеңді селосының шекараларында: Алин көшесі - № 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38 үйлері, Степная көшесі - № 1, 3, 5, 7 үйлері, Сейфуллин көшесі - № 2, 4, 8, 9, 10 үйлері, Әуезов көшесі - № 2, 4, 6, 8, 9 үйлері, Воровской көшесі - № 1 "а", 2 "а", 3 "а", 4 "а", 5 "а", 6 "а", 7 "а", 8 "а", үйлері, Докучаев көшесі - № 3, 5, 6, 7, 9, 10, 12 үйлері, Жамбыл көшесі - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлері, Южный қалтарысы - № 1, 2, 3, 4, 5 үйлері, Н. Сағадиев көшесі - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлері, Садовая көшесі - № 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері, Алтынсарин қалтарысы - № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлері, Аманкелді қалтарысы - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері, Западный қалтарысы - № 1, 4, 6 үйлері, Восточный қалтарысы - № 1, 2, 3, 4 үйлері, Джансүгуров көшесі - № 1, 3, 5, 7 үйлері, Майлин көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлері, Байтұрсынов көшесі - № 2, 4, 6, 12 үйлері, Энергетиков көшесі - № 1, 3, 5, 7 үйлері, Шақшақ Жәнібек көшесі - № 2, 5 үйлері, Б. Момышұлы көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері, Ә. Молдағұлова көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16 үйлері, Аэропортная - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері, Қабанбай-батыр көшесі - № 3, 7, 9 үйлері.
№ 657 сайлау учаскесі Жамбыл селосының шекараларында.
№ 659 сайлау учаскесі Буревестник селосының шекараларында.
№ 660 сайлау учаскесі Ақбұлақ селосының шекараларында.
№ 661 сайлау учаскесі Мереке селосының шекараларында.
№ 662 сайлау учаскесі Буревестник селосының шекараларында.
№ 663 сайлау учаскесі Қайғы селосының шекараларында.
№ 664 сайлау учаскесі Дәмді ауылының шекараларында: Байтұрсынов, Джангилдин, Құнанбаев, Маметова, Ш. Жәнібек көшелері.
№ 665 сайлау учаскесі Дәмді ауылының шекараларында: А. Молдағұлова, Баймағамбетов, Бөгенбай Батыр, Дощанов, Иманов, Қазбек би көшелері.
№ 666 сайлау учаскесі Қожа селосының шекараларында.
№ 669 сайлау учаскесі Раздольное селосының шекараларында.
№ 670 сайлау учаскесі Өлеңді ауылының шекараларында.
№ 672 сайлау учаскесі Шили селосының шекараларында.

Избирательный участок № 673 в границах села Шолаксай: улица Ленина – дома № 1-63, улица Юбилейная № 1-25, улица Набережная.
Избирательный участок № 674 в границах села Шолаксай: улица Ленина – дома № 64-109, улица Юбилейная – дома № 26-67, улица Целинная, улица Казахская.

№ 673 сайлау учаскесі Шолақсай селосының шекараларында: Ленин көшесі - № 1-63 үйлері, Юбилейная көшесі - № 1-25 үйлері, Набережная көшесі.
№ 674 сайлау учаскесі Шолақсай селосының шекараларында: Ленин көшесі - № 64-109 үйлері, Юбилейная көшесі - № 26-67 үйлері, Целинная көшесі, Қазақ көшесі.