О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2010 года № 214 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 18 апреля 2011 года № 245. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 25 апреля 2011 года № 9-17-115
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, рассмотрев постановление акимата Сарыкольского района от 11 апреля 2011 года № 105, Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения и дополнения в решение маслихата "О районном бюджете Сарыкольского района на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 214 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-17-106, опубликовано 20 января 2011 года в газете "Сарыколь"):
подпункты 1)2)3)4)5)6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 2 149 373 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 414 387 тысяч тенге,
неналоговым поступлениям – 8 400 тысяч тенге,
поступлениям от продажи основного капитала – 60 045 тысяч тенге,
поступлениям трансфертов – 1 666 541 тысяч тенге;
2) затраты – 2 157 001,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28 405,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 29 473,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 068,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -36 034,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 36 034,2 тысяч тенге.";
пункт 6-1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета в следующих размерах:
на укрепление материально-технической базы объектов образования в сумме 12000 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 13400 тысяч тенге;
на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 1108 тысяч тенге.";
пункт 6-2 указанного решения изложить в следующей редакции:
6-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8194 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 11082 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 1507 тысяч тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), оставшегося без попечения в сумме 12398 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 214 "Сарыкөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2011 жылғы 18 сәуірдегі № 245 шешімі. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 сәуірде № 9-17-115 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109–бабына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 11 сәуірдегі № 105 қаулысын қарастырып Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 214 "Сарыкөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" шешiмiне (нормативтік құқықтық актілерінің тізілімінде 2010 жылғы 30 желтоқсандағы 9-17-106 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 20 қаңтарында "Сарыкөл" газетінде жарияланған) келесі өзгерiстер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағының 1)2)3)4)5)6) тармақшалары жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1) кірістер – 2 149 373 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 414 387 мың теңге,
салыққа жатпайтын түсімдер – 8 400 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 60 045 мың теңге,
трансферттік түсімдер – 1 666 541 мың теңге;
2) шығыстар – 2 157 001,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 28 405,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк несиелеу – 29 473,8 мың теңге;
бюджеттік несиелеу өтеу – 1 068,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 36 034,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – - 36 034,2 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 6-1-тармағы мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"6-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
білім беру объектілерінің материалдық – техникалық базасын нығайтуына 12000 мың теңге сомасында;
коммуналдық меншік объектілерінің материалдық – техникалық базасын нығайтуына 13400 мың теңге сомасында;
"Қазына-Клиент" жүйесін енгізу үшін компьютерлік және ұйымдық техникасын алу үшін 1108 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 6-2-тармағы мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"6-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
негiзгi орта және жалпы орта бiлiм берудiң мемлекеттiк мекемелерiнде физика, химия, биология бөлмелерiн оқу құралдарымен жабдықтауға – 8194 мың теңге сомасында;
бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм берудiң мемлекеттiк мекемелерiнде лингафондық және мультимедиялық бөлмелерiн құруға – 11082 мың теңге сомасында;
үйінде білім алатын мүгедек балаларды жабдық құралмен, бағдарламалық қамтамасыз етуге 1507 мың теңге сомасында;
қамқорсыз қалған, жетім баланы қамқорлыққа алған қамқоршыға (қорғаншыға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуіне 12398 мың теңге сомасында;

на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" в сумме 1560,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 11910 тысяч тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 4588 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 26565 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий Программы занятости 2020 в сумме 6417 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 8092 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года
Председатель внеочередной сессии           К.Базарбаева
Секретарь районного маслихата              В. Айгулаков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел финансов акимата
Сарыкольского района"
______________ Т. Лысяк
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Сарыкольского района"
______________ И. Насыров
Приложение 1
к решению маслихата
от 18 апреля 2011 года № 245
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2010 года № 214
Бюджет Сарыкольского района на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I
Доходы

"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы аясында жеке кәсіпкерлікті қолдауға 1560,0 мың теңге сомасында;
жануарлар iндетiне қарсы iс-шаралар өткізуге 11910 мың теңге сомасында;
ауылдық халықтық пункттерiнiң әлеуметтiк сала мамандарын әлеуметтiк қолдау iс-шараларын жүзеге асыруға – 4588,0 мың теңге;
бiлiм берудiң мектеп жасына дейiнгi ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруына 26565 мың теңге сомасында;
жұмыспен қамту бағдарламасы 2020 шараларын іске асыруына 6417 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдері мен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиелеушілерінің біліктілік категориясының қосымша төлем көлемінің көбеюіне 8092 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрайымы                         К. Базарбаева
Аудандық мәслихатының хатшысы              У. Айғұлақов
КЕЛІСІЛДІ:
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________________ Т. Лысяк
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________________ И.Насыров
Мәслихаттың
2011 жылғы 18 сәуірдегі
№ 245 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 214 шешіміне 1 қосымша
Сарыкөл ауданың 2011 жылға арналған бюджеті
Санат
Сомасы,
мың
теңге
Класс
Кiшi класс
АТАУЫ
I
Кіріс