О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2010 года № 335 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 21 января 2011 года № 343. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 27 января 2011 года № 9-18-129
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 335 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-18-127, опубликовано 13 января 2011 года в районной газете "Маяк") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 077 575,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 064 158,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 330,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 050,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 008 037,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 092 855,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21 568,6 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 22 518,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 949,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 9 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -45 948,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 45 948,6 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 4335,1 тысяч тенге, в том числе трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 4288,2 тысяч тенге, трансфертов, выделенных из областного бюджета в сумме 46,9 тысяч тенге.";
в пункте 4 указанного решения:
слова "текущие трансферты" заменить словами "трансферты развития";
в пункте 5 указанного решения:
цифры "20 000,0" заменить цифрами "33 333,0";
дополнить указанное решение пунктами 5-15-25-35-45-5 следующего содержания:
"5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:

Мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 335 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 343 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 қаңтарда № 9-18-129 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 335 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-18-127 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтарда "Шамшырақ" аудандық газетінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 077 575,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 064 158,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 330,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 050,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 008 037,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 092 855,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 21 568,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22 518,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 949,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 9 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -45 948,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 45 948,6 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1 тармағымен толықтырылсын:
"2-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте 4335,1 мың теңге соммасындағы нысаналы трансферттердің, соның ішінде республикалық бюджеттен бөлінген 4288,2 мың теңге соммасындағы трансферттердің, облыстық бюджеттен бөлінген 46,9 мың теңге соммасындағы трансферттердің қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағында:
"ағымдағы трансферттер" деген сөздер "даму трансферттері" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 5-тармағында:
"20 000,0" деген сандар "33 333,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 5-15-25-35-45-5 тармақтармен толықтырылсын:
"5-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай көлемдерде нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін:

на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 10296,0 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 3 473,0 тысячи тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 1 881,0 тысяча тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8 194,0 тысячи тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 11 082,0 тысячи тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 1 014,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 11 491,0 тысяча тенге.
5-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" в сумме 1 560,0 тысяч тенге.
5-3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм:
бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 22 255,0 тысяч тенге.
5-4. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на строительство и реконструкцию объектов образования в сумме 300 000,0 тысяч тенге.
5-5. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на развитие объектов водного хозяйства в сумме 20 300,0 тысяч тенге.";
в пункте 6 указанного решения:
цифры "3 180,0" заменить цифрами "13 704,0";
приложения 12346 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель тридцать седьмой,
внеочередной сессии                        С. Сапабеков
Секретарь районного маслихата              С. Жолдыбаев
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Тарановского района"
__________________ В. Пирог
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 января 2011 года № 343
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2010 года № 335
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I
Доходы

10296,0 мың теңге соммасындағы эпизоотикаға қарсы іс шараларды өткізу үшін;
3 473,0 мың теңге соммасындағы селолық елді мекендердің әлеуметтік саладағы мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін;
1 881,0 мың теңге соммасындағы мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын жүзеге асыру үшін;
8 194,0 мың теңге соммасындағы негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтау үшін;
11 082,0 мың теңге соммасындағы бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелеріндегі лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді құру үшін;
1 014,0 мың теңге соммасындағы үйде оқытылатын мүгедек балаларды бағдарламалық қамтумен, құралдармен қамтамасыз ету үшін;
11 491,0 мың теңге соммасындағы жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай ақы төлеу үшін.
5-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау үшін 1 560,0 мың теңге соммасындағы нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.
5-3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте соммалардың түсімі қарастырылғаны ескерілсін:
22 255,0 мың теңге соммасындағы селолық елді мекендердің әлеуметтік саладағы мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға бюджеттік кредиттердің.
5-4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен білім беру объектілерінің құрылысы және қайта құрылуына 300 000,0 мың теңге соммасындағы дамуға нысаналы трансферттердің соммаларының түсімі қарасырылғаны ескерілсін.
5-5. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен су шаруашылығы объектілерінің дамуы үшін 20 300,0 мың теңге соммасындағы дамуға нысаналы трансферттердің соммаларының түсімі қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағында:
"3 180,0" деген сандар "13 704,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 12346-қосымшалары осы шешімнің 12345-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Отыз жетінші, кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       С. Сапабеков
Аудандық мәслихаттың хатшысы               С. Жолдыбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ В. Пирог
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 қаңтардағы
№ 343 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 335 шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I
Кірістер